nová kariera

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
Stift
Level 1
Level 1
Kontaktovat uživatele:

nová kariera

Příspěvek od Stift » úte 05. lis 2019 13:41:35

Ahoj začínám hrát GTA V online. Byl bych rád za rady jak co nejdřív přijít k penězům. Díval jsem se že existují mise za peníze ale bez zbraní to nemá smysl hrát. Co doporučujete pro začátek k sehnání nějaké slušné částky a rozjetí profesí a podnikání v onlinu? Díky za rady.

GROO
Level 40
Level 40
Kontaktovat uživatele:

Re: nová kariera

Příspěvek od GROO » úte 05. lis 2019 23:02:27

Nejlepší je sehnat rozumné lidi a odjet pár Heistů ve tvůj prospěch. Dá se takhle za den vydělat nějaký ten milion, koupit busines a pak už jet sám na sebe. Na čem hraješ?

Stift
Level 1
Level 1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stift » pát 08. lis 2019 13:09:24

No já na heisty nemám vybavení, zbraně munici, a tak. Šlo mi o něco pro začátek zkusím nějaké závody a krádeže aut a až bych měl nějaké zbraně pujdu i do stříleček. Hraju na PC. V týdnu jsem hru dostal a akorát nainstaloval a nastavil počítač aby mi jelo. Chystám se hrát ted chvíli o víkendu.
----
Myslel jsem že hodně peněz vyhraju v kasinu ale tam mi nic nefunguje :(
Naposledy upravil(a) Vojta dne ned 10. lis 2019 13:17:05, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Doublepost - příspěvky sloučeny.

GROO
Level 40
Level 40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GROO » pát 08. lis 2019 19:01:14

Jsi čech a v česku jsou hry v kasínu zablokované. Dá se to obejít pomocí cizí VPN, ale nemá to cenu, v kasinu moc nezbohatneš, spíš zchudneš :lol: .
Zkus koukat vlevo nad minimapou, jak se objevují okna s misemi, tak některé mají ikonu 2x GTA$. Tak ty se vyplatí hrát, jsou tam bonusy a víc peněz. Jinak my jsme protáhli s týmem skrz Heisty i nováčky s levelem cca 10, takže v tom problém není. Jde o to, že dobře sehraný tým tě dokáže ochránit a odvést práci i za tebe.
Teď jsem o víkendu pryč, ale v týdnu bych ti pár věcí ukázal přímo ve hře a trochu vysvětlil, co a jak, pokud máš zájem...

Stift
Level 1
Level 1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stift » sob 09. lis 2019 13:09:02

O tom vpn jsem něco slyšel a díval jsem se tady co o tom píšete ale musím požadat otce je to počítač rodiču a nemůžu tam cokoliv instalovat. GTA ikonky s 2x jsou ted v zavodech ale moc mi to nešlo. V týdnu moc nehraju počítač je rodičů a dělají na něm do práce a já mám školu ale když není moc učení mohu chvíli hrát. Teď hraju spíš o vikendu to závodění.

RT6
Level 3
Level 3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RT6 » ned 10. lis 2019 0:00:23

Napsal jsem ti SZ, ohledně toho VPN. Máš tam odkaz a návod na program co používám. Je to česká stránka takže to tam vše v pohodě najdeš a podle návodu z videa nainstaluješ. Tak si tu SZ přečti případně se ptej pokud něco nevíš. Máš tam i echo krz hraní... ať nedopadneš jak já. Jen přátelská rada na co si dát bacha ;)

GROO
Level 40
Level 40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GROO » ned 10. lis 2019 9:50:51

RT6 píše:
ned 10. lis 2019 0:00:23
. Tak si tu SZ přečti případně se ptej pokud něco nevíš.
Tak ty hraješ na počítači rodičů, který používají k práci? Ok.
Tak se hlavně toho dotyčného co ti radí v SZ určitě zeptej, jak obrovské je riziko používání VPN v počítači a v připadě pracovního počítače tvých rodičů, jak ochránit data a práci co v něm mají. Pán je totiž expert, co tomu rozumí, tak ti určitě vysvětlí jak VPN obchází všechny ochrany, včetně antiviru a firewallu. A taky ti rád vysvětlí, jak zajistit to, aby byla práce tvých rodičů ve vašem PC v bezpečí. Protože z toho by měli opravdu velkou radost, když by zapnuli počítač a jejich práce by byla pryč...
----
Stift píše:
sob 09. lis 2019 13:09:02
GTA ikonky s 2x jsou ted v zavodech ale moc mi to nešlo.
To znám. Závody jsou dost těžké a výhra je často o štěstí, než o šikovnosti. Skoro všude se najde aspoň jeden, který to těm ostatním kazí a schválně bourá do ostatních, nebo jezdí opačným směrem. Navíc většina hráčů jede zavod se svým, plně vytuněným autem a ty když dostaneš na výběr nějaké auto od hry, tak moc šancí na výhru nemáš. Takhle ti nezbývá nic jiného, než si pořádně natrénovat trať a zkusit štěstí.
Naposledy upravil(a) Vojta dne ned 10. lis 2019 13:17:50, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Doublepost - příspěvky sloučeny.

Stift
Level 1
Level 1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stift » ned 10. lis 2019 13:50:11

Závody jsem nikdy nevyhrál. Ale ani nedojel posledni a vzdycky jsem za to dostal tak dvacet tisic. Vydělalo mi to vic nez kradeni aut a loupeže po městě. V týdnu zkusím hrát nějaké střílecí mise. VPN tatka zná takže ví co to je. Počítač je rodičů a dělají na něm svoje věci. Já na něm hraju hry když mám volno nebo málo učení.

GROO
Level 40
Level 40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GROO » ned 10. lis 2019 14:04:07

To chápu, kradením aut a loupežemi po městě fakt nezbohatneš. Sice jsou na mapě auta, která prodáš za 10-13 tisíc, ale taky to neni žadná sláva. Když máš kamarády co hru znaji a umí hrát, tak je to samozřejmě výhoda. Buď tě přiberou do svého obchodu a budeš dostávat výplatu, nebo z prodejů jde zařídit vyšší odměny(až 40 tisíc za jeden obchod), ale nejvíc nesou samozřejmě Heisty. Tam můžeš mít i přes milion během cca hodiny. A ještě varování, v online se pohybují hackeři, co rozdávaji miliony zadarmo. Utíkej od nich okamžitě pryč. Pokud ti nějaké penize dají, bere to autor hry jako trestný čin a hru ti zablokuje, vymaže co jsi dosud odehrál a získal a už ti nepůjde spustit. Říká se tomu BAN. Poprve ti hru vypnou na měsíc, podruhé navždycky. Tak bacha na hackery, nestojí to za to.

RT6
Level 3
Level 3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RT6 » ned 10. lis 2019 22:52:40

OK BOOMER :lol: :lol: :lol:

Odpovědět