GTA V online nenajde můj profil na social clubu

Vše ohledně GTA Online.
RT6
Level 3
Level 3
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V online nenajde můj profil na social clubu

Příspěvek od RT6 » pát 18. říj 2019 17:44:10

Nevím v čem. Sám jsi tu debatu ukončil a přitom se k ní furt vracíš... Ukončil jsem ji tedy já a dál to nemíním rozebírat.
Proto jsem napsal že se vracím k původnímu smyslu tohoto vlákna, prosbě o pomoc v tom že mi GTA V online nefunguje na novém disku (připojení k netu) Popsal jsem problém a zobrazil chybovou hlášku hry. Více s tím udělat nemůžu protože nevím čím by to mohlo být.
----
No, jak vidím se tady rady nedočkám. Asi se mrknu po jiny hře když mi GTA V onlne nejede na novym disku, kterej jsem si koupil právě na hry...
Naposledy upravil(a) Vojta dne ned 10. lis 2019 13:15:22, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Doublepost - příspěvky sloučeny.

Stift
Level 1
Level 1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stift » sob 09. lis 2019 13:13:12

Měli jsme taky takovou hlášku na počítači když jsme to nainstalovali. tatka udělal něco s antivirovym programem. Pomohlo se podívat se do nastavení antiviru a vypnout to pak antivir přeinstaloval a hra mi jede i s funkčním antivirem.

RT6
Level 3
Level 3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RT6 » sob 09. lis 2019 23:54:44

Čau, díky za radu. Dám tomu poslední šanci. Přes noc to přeinstaluju na novej disk a vyzkouším se pohrabat v esetu. Zítra dám vědět, pokud to nepomůže nechám gta online plavat a vrhnu se na jiny hry asi...

Stift
Level 1
Level 1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stift » ned 10. lis 2019 13:43:26

snad to pomůže

RT6
Level 3
Level 3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RT6 » ned 10. lis 2019 22:56:17

Čau Stifte, povedlo se! V antiviru jsem vypl jednu z možností v nastavení, a hra se rozjela. Dík moc za radu. Netušil jsem že by to haprovalo krz antivir zvlášt když na puvodním disku mi hra jela jak měla. Jsem rád za konstruktivní radu, oproti jinejm co dovedli dělat jen scény, no to sám vidíš vedle... :lol:

GROO
Level 40
Level 40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GROO » pon 11. lis 2019 6:43:06

Můj hned druhý komentář v tomto tématu ;)
GROO píše:
stř 09. říj 2019 10:27:54
Jinak, ještě mne napadlo, jestliže se hra nepřipojí k internetu, tak se zkus kouknout na firewall a antivir, jestli ti neblokují přístup na net.
Tvá odpověď.
RT6 píše:
stř 09. říj 2019 16:46:55
Ohledně firewallu atd. Tam problem nebude...
RT6 píše:
ned 10. lis 2019 22:56:17
Jsem rád za konstruktivní radu, oproti jinejm co dovedli dělat jen scény, no to sám vidíš vedle... :lol:
Možná máš pravdu, kdyby jsi přestal dělat jen scény a kdyby jsi přestal být sebestředný ufňukanec, vytáhl by jsi si hlavu z prdele a přestal jsi lhát jak jsi zvyklý, tak jsi už dávno mohl hrát. Jenže moje rady ti nebyly dost dobré, protože ti vadí, že jsem k tobě upřímný. Nejsem jako jiní, abych si na někoho stěžoval za jeho zády, jsem zvyklý vše řešit férově, ale chápu, že na upřímnost a pravdu do očí ty nejsi zvyklý...

jardol
Level 1
Level 1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jardol » pon 11. lis 2019 9:40:11

ahojte, mam problem s Rockstar hrami mam origo RDR 2, GTA 5 a Max payne 3 cez ten Rockstar launcher a nejde mi ani pri jednej hre hrat online, vzdy mi len napise ze som v offline mode prihlaseny do Social club, mal som predtym crackle GTA 5 aj Max payne 3 ale to som odinstaloval este predtym aj zmazal stare savy z hier aj v skrytych suboroch, moze byt problem ze to stale niekde blokuje nieco?

RT6
Level 3
Level 3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RT6 » pon 11. lis 2019 21:38:26

Přístup na net nebyl blokovanej, jinak by mi hra nejela na původním disku. Problém byl v aktualizaci antiviru, přesněji bylo potřeba ho reinstalovat, aby vzal vpotaz změnu umístění her. Takže ano ve firewallu problém opravdu nebyl... bylo třeba jen "aktualizovat" antivir. Na další vulgární výpady reagovat nemíním, jednoduše proto že jsou mi u zadku.

Jardole, rád bych Ti něco doporučil, pravděpodobně postup který jsem udělal i já ale je mi jasné že pan nejchytřejší namistrovanec by zas kafral, že o tom nic nevím, takže ač rád bych pomohl, zdržím se.

GROO
Level 40
Level 40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GROO » pon 11. lis 2019 22:08:32

...tebe teda ale musí žrát, že jsem měl zase pravdu... :lol:

jardol
Level 1
Level 1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jardol » úte 12. lis 2019 9:43:31

RT6 tak mi prosim posli ten postup sukromnou spravou ak teda chces ...pisal som im aj na Rockstar podporu ale odpisali ze mam skusit aktualizovat ten ich launcher aj windows aj ovladace ale to vsetko mam aktualne ...tak asi si tie ich hry zahram len offline

Odpovědět