GTA V online nenajde můj profil na social clubu

Vše ohledně GTA Online.
GROO
Level 40
Level 40
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V online nenajde můj profil na social clubu

Příspěvek od GROO » pát 11. říj 2019 12:52:13

Kolik máš disků, že máš G: disk? Ty musíš mit v PC pěkný bordel. Jinak těch složek je podstatně víc, navíc i na místech o kterých ty jako běžný uživatel nemáš ani tušení. A právě ty jsou nejdůležitější. V dokumentech ty profiles a music jsou v podstatě k ničemu, hra si je dokáže při prvním spuštění vytvořit znovu sama. Třeba ta dokumentová music slouží pouze, když si chceš vložit do hry svojí hudbu...

RT6
Level 3
Level 3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RT6 » pát 11. říj 2019 16:07:06

Mám 3 disky. Systemovej, na různý věci, hudba filmy atd, a novej G: disk zatím prázdnej takže bordel tam opravdu nemám. Pokud jsou důležitý věci pro gta tam kde o nic nemám ponětí je logicky že o nich nemám ponětí. Udělám to jak jsem psal, preinstaluju to na G: zkusím verifikaci, integritu dat případně přes ten launcher scan her od R* (coz jsem už myslím dělal) a kdyz nic nepomůže vezmu to zgruntu promazanin disku resp. při té příležitosti dám novej systém takže následně budu vše do pc instalovat úplně nanovo tak by to mělo jít.

RT6
Level 3
Level 3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RT6 » ned 13. říj 2019 15:14:35

Takže: Verifikace nefunguje, pravděpodobně krz to že mám steam verzi a je tam jiny postup. Scan her (složek) v rockstar launcheru bez účinku, nenajde mi to žádnou hru od R* ač mám GTA V nainstalované. Ověření integrity od steamu proběhne v pořádku, no hra po instalaci na novej disk stále po zapnutí napíše Obrázek
Po přeinstalování všeho na původní místo, hra jede jak má. Takže reboot (reinstalace systému a disků) v rámci toho si 7ky předělám na 10ky když už se v tom budu vrtat.

GROO
Level 40
Level 40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GROO » ned 13. říj 2019 21:58:27

Verifikace na Steam verzi funguje, vyzkoušeno u hráče se Steam verzí GTAV dneska dopoledne. ;)
Mám pocit, že nový systém není řešení, problém vidím mezí židlí a monitorem, nebo ti to dělá router, modem, nebo co to doma máš...

RT6
Level 3
Level 3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RT6 » pon 14. říj 2019 17:11:01

Když jsem zadal cestu kde mám gta v instalované (na tom novym disku) napsalo mi to, že cesta neexistuje a podobně. Mezi židli a pc problém není to vím jistě. Doma mam jen modem, z něj přímo kabl s internetem do PC. Proste na disku, kde jsem mel gta puvodne instalovane mi hra normalne jede když ji odinstaluju a nainstaluju. Na novym disku nema připojení.
Pokud vím ze zacatku jsi psal že řešení může být reboot disku že si hra zapamatovala cestu instalace atd. a Teď ji vždy vyžaduje. Teď najednou píšeš že reboot není řešení aha...

GROO
Level 40
Level 40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GROO » pon 14. říj 2019 19:30:47

RT6 píše:
pon 14. říj 2019 17:11:01
Pokud vím ze zacatku jsi psal že řešení může být reboot disku že si hra zapamatovala cestu instalace atd. a Teď ji vždy vyžaduje. Teď najednou píšeš že reboot není řešení aha...
Tak teď už vím, že je problém opravdu mezi židlí a monitorem, protože tohle jsem nikdy nenapsal, takovou blbost bych nikdy nevypotil. On je problém někomu radit, když si stejně dělá něco úplně jiného než radím, navíc věci, které problém určitě nemohou vyřešit... ;)

P.S: Napadlo mne, kde je problém a jak to zřejmě vyřešit, ale na co se tu vypisovat, když to stejně uděláš podle sebe a úplně jinak, než bych napsal...

RT6
Level 3
Level 3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RT6 » úte 15. říj 2019 18:20:47

To víš špatně. Problém mezi židli a klávesnicí fakt není. Vše delam jak se má dle návodu z netu (nevím že bys ty nějaký návod zminil) opakují postupy z videa nebo popisu daných postupů a bez úspěchu. Takže ano delam si věci po svém dle návodu který je na netu nevybavují si žádnou radu (konkrétní postup) kterej bys mi dal. Pouze jsi řekl že mám udělat verifikaci, a přijmout firewall a cookies atd.. To jsem udělal. To že tě napadlo čím by to mohlo být ale odmítás mi to napsat už mně nějak nepřekvapuje, neni to poprvé kdy něco víš ale nelíbí a podrobnosti...

GROO
Level 40
Level 40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GROO » úte 15. říj 2019 20:03:32

RT6 píše:
úte 15. říj 2019 18:20:47
přijmout firewall a cookies atd..
Docela by mne zajímalo, jak jsi to udělal? :lol:
Problém je, že TY vůbec nechápeš, co ti vlastně kdo radí a jen děláš nesmysly po svém. A ne jen tady jsi takhle zabedněný(mimochodem, to není jen můj názor). ;) Možná by ti stačilo znovu si přečíst to co jsem napsal, pak by jsi viděl, že nic z toho co tu píšeš jsem ti nikdy neradil.
A nebo by stačilo tady hned na začátku napsat, že počítači a procesům v něm nerozumíš(což potvrzují tvé odpovědi které jsou úplně mimo) a dalo by se s tím něco i dělat, třeba tak, že bych ti poradil krok po kroku. Ale takhle?
To co jsem ti radil jsou jen základní postupy které řeší dost problémů, které radím každému v začátku odstraňování problému a když nepomohou, tak pokračujeme dál, hlouběji, díky tobě jsme se ale dál nedostali.
RT6 píše:
úte 15. říj 2019 18:20:47
To že tě napadlo čím by to mohlo být ale odmítás mi to napsat už mně nějak nepřekvapuje, neni to poprvé kdy něco víš ale...
Aha, tak to tě žere. No, jen jsi mne utvrdil v tom, že jsem si tu fintu nechal pro sebe oprávněně, tu mám totiž pouze pro OPRAVDOVÉ KAMARÁDY!!!
Jo a aby jsme v tom měli jasno, dneska jsem si znovu pročetl naši konverzaci tady a na základě toho jsem si několika kliky myši navodil stejný problém jako popisuješ a pak jsem ho zase pár kliky odstranil...

A poradit neodmítám, ale musel by o to dotyčný stát a nepsat arogantní žvásty.
To že tu mám v současnosti cca 1200 příspěvků a valná většina jsou rady lidem co měli problémy s hrou to jen potvrzuje...

RT6
Level 3
Level 3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RT6 » stř 16. říj 2019 19:06:28

Začnu popořadě:
1. V práci píšu z mobilu s autokorekci občas nějaký slova nevychytam
2. Pokud vím nikdy jsem o sobě nepsal že PC a procesorům rozumím nevím kdes na tom byl. Matne si vybavuji jeden nás rozhovor ve hře a tam jsem říkal že jsem rád když počítač zapnu vypnu a resetuju. Všechny zásahy pri úpravách delam dle pokynů co mi kdo řekne, co najdu na netu případně samoucenim se nebo metodou pokus omyl...
3. Ne tohle mně nezere, proč by mělo. Neřeším jestli jsi něco vyhrál nebo něco víc víš, jde mi jak to prezentujes "musim se podelit o radost vyhral jsem auto a ten komu jsem to poradil ho vyhral taky" no a? Tak vyhrals auto ale styl jakym to podas vyzni jako bys vedel neco moc dulezityho a byl nejlepsi a my ostatní jsme kokoti co maji smulu. A pak to svadis na neochotu se kamaradit, ze vas ignoruju (tos mu psal do vzkazu ve hre a nechtel jsem to resit ale neda mi to) Neignoruju vas, jasne jsem napsal ze pokud bude v planu neco hrat, staci mi cca pul hodky dopredu napsat "za pul hodiny v session dame heist" a ja dojdu. Ale to ze prijdes posles mi invite kdyz mam neco rozdelany a kdyz to dokoncim uz hrajete to jaxi neni moje chyba nebo dle tebe mam vseho nechat a honem k tobe? To fakt ne. Jo kdyz se to tu nakousli pokud mám být jako ty, tak se taky "pochlubim", že nějakej čas využívám ve hře jistou věc v rámci jiste činnosti která nabízí odměny... těch fíglů je plnej internet. Takže stačilo vyzkoušet a bylo. Doteď jsem neměl důvod se chlubit teď to píšu jen proto aby sis nemyslel že mně to žere fakt ne.
Narazím na to, že již podruhé se stalo že něco víš a znáš ale jen to oznámíš a hotovo, jak na to si hledej jinde. A pokud narazis na kamarádství tohle OPRAVDOVI KAMARADI nedělají. Nebo aspoň já tak vychovanej nebyl. Pokud něco vím a chci říct řeknu to. Pokud ne jsem potichu a chmubilkovanim ostatní neobtěžuju. Pak se nediv mojich reakci kdy nejak nemam co s tebou hrat nebo resit kdyz nejednas narovinu. Teď opět píšeš že si došel na způsob kdy pár klikama myší návodu danou situaci a pár klikama ji odstranis, ale opět pointa nikde prostě "Já něco vím a ty si nakasli" ano to fakt není kamaradstvi. Jasně jsem psal nejsem vlezprdelka a neskemram, buď mi to rekneš nebo ne. Proste furt nevim, proc mi hra na puvodne instalivanym dysku jede jak ma i kdyz ji odinstaluju a nainstaluju casem znova, ale na novym disku pise ze nemam připojení. Pokud mi to napíšeš budu vděčnej pokud ne tak doufám že příště si to chlubeni se žes na něco přišel necháš pro sebe...

GROO
Level 40
Level 40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GROO » stř 16. říj 2019 20:29:10

Když už jsme u té upřímnosti. ;)
Zkus si vytáhnout hlavu ze zadku a zamyslet se nad sebou, jak jsi se choval/chováš v Online. Možná ti pak dojde, proč s tebou nikdo z nás až na mne nechce hrát a ani komunikovat, natož se dělit o poznatky ve hře.
Pokud jde o to chlubení, zkus si vzpomenout na to, jak jsi nás skoro dvě hodiny tahal po svých garážích, ukazoval jsi nám až na pár vyjímek tuctová auta z ulice a u každého jsi "děsně poutavě vysvětloval", jak jsi se rozhodoval kterou barvu na které auto dáš a my to trpělivě poslouchali, protože nás těšilo, že z toho máš radost. Jasně, určitě budeš kontrovat, že jsem ti také ukázal své věci ve hře, ale jen zběžně, jako nováčkovi, aby jsi si udělal představu, co lze ve hře pořídit..
Navíc, sice to asi nikdy nepochopíš, ale my se mezi sebou s klukama často chlubíme, co kdo umí nového, nebo co si ve hře(a i v reálném životě) pořídil. A ostatní mu to přejí a nezávidí, naopak si vzájemně přejeme úspéch. Stejně tak, jako když někdo potřebuje na něco rychle došetřit, tak okamžitě zakládáme Heist a jedeme ho v jeho prospěch i když na tom prd vyděláme. Ale nám to nevadí, protože JSME KAMARÁDI.
Mimochodem, když jsme ti v Heistech cpali 70% z výdělku a ty jsi jen stál a čekal až to odstřílíme za tebe, aby jsi si co nejdřív mohl něco koupit, to jsme ti byli dobří, co? A jen jsme s tím přestali, protože jsi si na rozjezd vydělal, změnil jsi své chování k nám, začal jsi být arogantní a odřízl jsi se od nás. Tolik asi k té upřímnosti o TVÉM kamarádství...
Jinak, máš pravdu, nikdy jsi neřikal, že počítačům rozumíš, ale bohužel taky jsi nikdy neřekl, že jim nerozumíš. Předpokladal jsem, z toho jak jsi psal, že víš co kterou radou(firewall, cookies atd.) myslím a že máš aspoň základní znalosti. Například když jsem napsal, že důležité složky jsou v systému na místech, o kterých ani nevíš, stačilo napsat něco ve stylu: Jé, tomu moc nerozumím, prosím tě, chtěl bych si postup ve hře zazálohovat, kde to všechno najdu? A věř, že bych ti tady vypsal podrobný postup, jak a kde co najít a zazálohovat. Vše je jen o přístupu. Naše role tady je: Ty, člověk co potřebuje radu, protože neví. Já, člověk co ví a dobrovolně tady radí. Možná by jsi se nad tím měl trochu zamyslet. Něco tady potřebuješ, já jsem jediný kdo se ti po pár dnech ozval V DOBRÉ VŮLI a ty mi to oplácíš povýšeným a arogantním chováním?
Jinak, tvé reakci se vůbec nedivím, s klukama jsme tě prokoukli už dávno, to jen já jsem tak naučený, že hned nad každým nelámu hůl...

Odpovědět