Valkyrie

Vše ohledně GTA Online.
imerith
Level 2
Level 2
Příspěvky: 13
Registrován: stř 04. lis 2015 21:04:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Valkyrie

Příspěvek od imerith » sob 07. lis 2015 14:35:19

aha to je mierenie. ja om ze nieco o serveroch. hram bez asistencie samozrejme. a mne to pise dost casto ze sa pripajam k niekomu s inym rezimom mierenia.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Valkyrie

Příspěvek od GROO » sob 07. lis 2015 15:09:49

imerith píše: preco mi online niekedy seka niekedy nie. neviem cim to je resp. co mam riesit aby to nerobilo.

Jestli se ti seká public season, může to být třeba tím, že máš pomalý net a je tam plná season (a nakonec zůstaneš na season sám a všichni zmizí z mapy), Taky mám vypozorováno, že pokud je na season hacker s modifikovanými soubory ve hře, tak se hra dost seká (zřejmě z důvodu nekompatibility souborů hráčů), třeba se i zasekneš při nastupování do auta atd. to vše způsobují ti tupci. Pokud se ti seká (laguje) hra při misi, třeba v Heistu, často to je tím, že leadr co založil tu misi má pomalý net. Je toho dost, ale co s tím?
Nejjednodušší je založit si vlastní Friend only season, a tam hrát s kamarády, kteří se ti tam mohou připojit, bez otravných cheaterů (pokud ho teda nemáš v přátelích :lol: ), stejně ti budou chodit invite do misí, které když přijmeš, tak jdeš na season s misí a po skončení zase zpátky. Pokud hrajete mise s kamarády, je dobré založit si Friend season a tam se sejít, protože navíc razantně zkrátíte načítací časy.

Odpovědět