stratené prihlasovacie údaje

Máte jakýkoli problém s GTA V? Ptejte se zde.
Odpovědět
Duk1
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: ned 07. kvě 2023 19:00:09
Kontaktovat uživatele:

stratené prihlasovacie údaje

Příspěvek od Duk1 » ned 07. kvě 2023 19:03:20

zdravím vás , no problem je vtom že mam original krabicovku GTA 5 , ked sa chcem prihlasiť do Rockstar Launcheru tak sa mam prihlasiť , problem je vtom že neviem meno ani heslo , myslite si že mi podpora pomože ? PS: mam original este CD key na aktivaciu hry

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: stratené prihlasovacie údaje

Příspěvek od GROO » stř 10. kvě 2023 7:22:39

Duk1 píše: ned 07. kvě 2023 19:03:20 ...problem je vtom že neviem meno ani heslo...
No, to je tak, když lidi bezmyšlenkovitě přejedou prsty po klávesnici a hurá, mám herní nick. :lol:

Teď vážně. To je téměř neřešitelný problém, instalační cd key ti kromě první instalace není v podstatě k ničemu.
Ale s trochou štěstí by se to dalo vyřešit.
R* komunikuje pouze přes mail se kterým jsi hru propojil na R* social clubu. Doufám, že ho máš/znáš. Pokud ano, koukni do něj a jestli budeš mít štěstí a nemažeš staré maily, tak bys měl najít mail s potvrzením registrace na R*SC, nebo aspoň nějaké jejich reklamní maily. Tam by mohl být i tvůj herní nick. Pokud ho tam najdeš máš zřejmě vyhráno. Stačí pak na R*SC s nickem a mailem zažádat o reset hesla k účtu a oni ti to pořeší právě přes ten tvůj mail.
Pokud maily mažeš, ale svůj přihlašovací mail znáš, zkus napsat na R* support o pomoc se ztrátou nicku a hesla k účtu, teoreticky by ti mohli tvé údaje poslat, ale asi určitě budou chtít ověření že jsi majitel účtu(pravděpodobně budou chtít ten cd key).
Poslední a nejhorší možnost je ta, že si nepamatuješ ani ten mail, na který jsi se u R* registroval a v tom případě mám pocit, že jsi přišel o účet a tu hru, protože cd key hry je pevně svázaný s účtem a nedá se použít jinde na jiném účtu.
V tom případě bych ještě zkusil kontaktovat R*support z jiného mailu a zkusil jim vysvětlit ztrátu všeho(heslo, nick, mail) a že máš jen ten cd key, zda s tím nejde něco udělat. Osobně si myslím, že asi nejde, ale za pokus to stojí.
Budu držet palce, ať to vyjde. A dej vědět jak jsi dopadl, určitě to pomůže někomu jinému v podobné situaci jako jsi ty.

Duk1
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: ned 07. kvě 2023 19:00:09
Kontaktovat uživatele:

Re: stratené prihlasovacie údaje

Příspěvek od Duk1 » stř 10. kvě 2023 17:18:29

síce to trvalo , ale stačilo doložiť ten online aktivačny kod a vratili mi prihlasovacie udaje :)

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: stratené prihlasovacie údaje

Příspěvek od GROO » čtv 11. kvě 2023 19:16:01

Tak to je super zpráva, to jsem rád, že se povedlo.

Odpovědět