Prenasleduje ma hráč

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
Asekari
Level 1
Level 1
Příspěvky: 4
Registrován: sob 04. čer 2022 13:00:59
Kontaktovat uživatele:

Prenasleduje ma hráč

Příspěvek od Asekari » sob 04. čer 2022 13:04:09

Ahoj posledný týždeň ma začal prenasledovať hráč ktorý používa mod menu 2take1. Hra sa stala pre mňa nehratelnou. Nedovolí mi hrať a končí to tým ze mi spadne celá hra.. Už som ho nahlásila. Aké mam možnosti? Co mám robit?

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Prenasleduje ma hráč

Příspěvek od GROO » pát 17. čer 2022 16:18:48

Myslím, že kromě nahlášení na support se s tímhle asi nedá dělat nic. Jen podotknu, že kromě klasického nahlášení ve hře bych si ještě založil na supportu ticket a nahlásil bych ho i tam. A udal bych, že díky tomu nejde hru hrát, to se řeší přednostně. Doufám, že si pamatuješ jeho nick...

Asekari
Level 1
Level 1
Příspěvky: 4
Registrován: sob 04. čer 2022 13:00:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Prenasleduje ma hráč

Příspěvek od Asekari » pon 20. čer 2022 13:23:42

Nič z toho nepomohlo... nahlásiť ho nemôžem priamo v hre... 2take1 a stand mi report blokuje... natočené video, poslané na podporu, ticket už dávno uzavretý a idiot hra ďalej bez ujmy a obťažuje mojich priateľov... jedine co mi pomohlo na ochranu je tiež používanie mod menu...

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Prenasleduje ma hráč

Příspěvek od GROO » stř 22. čer 2022 11:57:48

To chce držet ticket stále aktivní. Vždy znovu odpovědět a žádat nápravu, že se nic nezměnilo a že stále nejde hra hrát. Podle mne to na supportu dělají takhle schválně, aby odradili prudiče s malichernostmi. Pokud ale budeš držet ticket stále otevřený, bude se zvyšovat tier člověka, který se tebou bude zabývat a který má vyšší pravomoc. Přijde mi, že první odpověď je univerzální z automatu, druhá je nějaký řadový zaměstnanec-klikač, co odpoví podle šablony a pokud stále není ticket uzavřený/vyřešený, tak ho teprve potom přiřadí někomu, kdo má nějaké pravomoci problém opravdu řešit. Aspoň to vyplývá z mých zkušeností s R* supportem. Někdy to je ale na delší dobu, takhle komunikovat.
P.S: Pokud obtěžuje i tvé přátele, tak zkuste bombardovat support všichni.

Asekari
Level 1
Level 1
Příspěvky: 4
Registrován: sob 04. čer 2022 13:00:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Prenasleduje ma hráč

Příspěvek od Asekari » sob 25. čer 2022 9:01:23

Bude to asi tak ako si napísal co sa podpory týka... minulý týždeň sa jeden podujal na to ze bude každý deň posielať na podporu videa s dôkazmi... a žiadal aby aj ostatný ľudia urobili video a poslali mu to... lenže výsledok žiadny a namiesto toho začal obťažovať ďalších ludi ktorý sú v tom zainteresovaný.... neviem teraz ako to budú riešiť akékoľvek výzva ostatným aby sa pridali a nehlasovali ho ma za následok že obťažuje ďalších ludi.... ja mam teraz kľud.... a nechcem na seba zbytočne upozorňovať keď mám tiež mod menu

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Prenasleduje ma hráč

Příspěvek od GROO » ned 26. čer 2022 16:28:03

Asekari píše: sob 25. čer 2022 9:01:23 ja mam teraz kľud.... a nechcem na seba zbytočne upozorňovať keď mám tiež mod menu
Nevím, jestli je tohle zrovna správné řešení. ;)

Asekari
Level 1
Level 1
Příspěvky: 4
Registrován: sob 04. čer 2022 13:00:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Prenasleduje ma hráč

Příspěvek od Asekari » ned 26. čer 2022 17:01:23

Ja viem nie je... ale iné mi neostáva keď si chcem vôbec zahrať...

Odpovědět