Steam GTA Online Error

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
pngg_
Level 1
Level 1
Příspěvky: 4
Registrován: stř 29. dub 2020 18:37:50
Kontaktovat uživatele:

Steam GTA Online Error

Příspěvek od pngg_ » stř 29. dub 2020 18:42:08

Pří zapnutí GTA Online mi to vyhodí tuto hlášku
Obrázek
Naposled jsem hrál někdy v lednu a všechno šlo jak mělo. Support mi v tomhle nepomohl a co jsem četl v jiných článcích tak ostatním taky ne. Napsali mi že to za pár hodin půjde že asi problém se servery no už je to týden a co tak koukám na streamy tak nikomu tahle hláška nevyjela a můžou normálně hrát.
Zkoušel jsem overit integritu, vymazat cache i reinstall cely hry a nic.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Steam GTA Online Error

Příspěvek od GROO » čtv 30. dub 2020 6:31:50

Restartovat router, případně ho vytáhnout na 10 minut z elektřiny jsi zkoušel? Kdyžtak koukni i do nastavení Firewall, jestli nemáš GTAV zakázané.
P.S: Češtinu doufám nainstalovanou nemáš?

pngg_
Level 1
Level 1
Příspěvky: 4
Registrován: stř 29. dub 2020 18:37:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Steam GTA Online Error

Příspěvek od pngg_ » čtv 30. dub 2020 9:22:51

Tak restart routeru nepomohl. Češtinu samozřejmě nemám a ani jsem nikdo nezkousel instalovat. A co se týče firewallu tak tam to zakázané neni. V odchozích pravidlech ani gtav.exe nemám. Nevím jestli je to špatně. Zkoušel jsem ho tam dát i ručně a povolit a žádná změna.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Steam GTA Online Error

Příspěvek od GROO » čtv 30. dub 2020 11:08:12

Jestli si pamatuju dobře, tak já ve FW mám GTAV dokonce 2x. Co akualizace systému? Nemáš problém tam? Někde jsem taky četl, že se podobné problémy řeší odemykáním portů v routeru, ale s tím nemám žádné zkušenosti. A ještě je možnost, zkusit vymazat ve složce C:\Users\jméno uživatele\Documents\Rockstar Games složku Social club(nejbezpečnější je změnit název, třeba na Social club01, to jde bez problémů vrátit zpátky) a pak hru zase spustit.

Servery pořád hlásí zelenou, tj. provoz bez omezení. Ale napadlo mne, že cca 14 dní zpátky dělal R* údržbu a restart serverů, tak jestli to není příčina, bo to píše, že hra nemohla stáhnout příslušné soubory z R* serverů. Zkusil bych je bombardovat žádostmi o vyřešení. Otevři ten tvůj starý ticket a obnov ho tím, že jim napíšeš, že pořád nemůžeš hrát a že jsi udělal ověření integrity, reinstalaci atd. Takhle mi přijde, že hra se nespustí, protože nemá z jejich serverů stažené soubory(pravděpodobně savy do Online) nebo něco takového....

pngg_
Level 1
Level 1
Příspěvky: 4
Registrován: stř 29. dub 2020 18:37:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Steam GTA Online Error

Příspěvek od pngg_ » čtv 30. dub 2020 12:25:48

Takže smazání (přejmenování) složky Social Club nepomohlo. Windows Update nějaké nové aktualizace našel ale ani po stáhnutí se nic nezměnilo. Všiml jsem si že ve FW v příchozích pravidlech přibudl po updatu gtav.exe který bohužel běží dobře.

Obrázek

Zkusím jim ještě napsat no co jinýho mi taky zbejvá.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Steam GTA Online Error

Příspěvek od GROO » čtv 30. dub 2020 15:58:17

Ještě mne napadlo, odinstalovat SC a R* launcher a nainstalovat je znovu.

pngg_
Level 1
Level 1
Příspěvky: 4
Registrován: stř 29. dub 2020 18:37:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Steam GTA Online Error

Příspěvek od pngg_ » čtv 30. dub 2020 16:49:42

Tak trochu naivně jsem doufal ze kdyz preinstaluju steam tak mi tam ty nainstalovany hry zustanou :lol: No kazdopadne R* launcher, social club i steam jsem odinstaloval. Steam nainstaloval znovu a ted me cekaji tak 3 hodiny stahovani gta :lol: no snad to bude mit nejaky efekt.
---
No tak jsem zase na začátku. Žádná změna.
Naposledy upravil(a) Vojta dne ned 03. kvě 2020 20:05:54, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Doublepost - příspěvky sloučeny.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Steam GTA Online Error

Příspěvek od GROO » čtv 30. dub 2020 23:15:10

Sakra!! :(

Odpovědět