Oppressor Mk II - nejde přivolat

Máte jakýkoli problém s GTA V? Ptejte se zde.
Odpovědět
aldagta5
Level 1
Level 1
Příspěvky: 10
Registrován: stř 10. říj 2018 22:58:39
Kontaktovat uživatele:

Oppressor Mk II - nejde přivolat

Příspěvek od aldagta5 » ned 23. čer 2019 11:40:13

Nazdar borci asi cca půl roku jsem normálně hrál a lítal s Oppressor Mk II a teď mi nejde přivolat. Nevíte čím to je ? Ona se kupuje jen na dobu určitou ? Nebo to může být tím že jsem si pořídíl Nightclub ? Může to být tím ? Stála mě 3,8 milionu nechtěl bych o ni přijít.

Dík za odpověď

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Oppressor Mk II - nejde přivolat

Příspěvek od GROO » pon 24. čer 2019 13:05:17

S klubem to, pokud vím nemá nic společného.
Zeptám se postupně. Nemáš ho zničený? Zkus zavolat Mors mutual insurance.
Máš auto MOC, nebo letadlo Avenger? Může být zaparkovaný uvnitř.
Nekoupil jsi si jiné vozidlo? Pokud jsi ho měl někde garážované a koupil jsi si jiné vozidlo a to jsi si nechal doručit na stejné místo, tak je možné, že byl oppressor nahrazený tím novým vozidlem.
S tím ti ale pomůže leda R* support.

Pomohlo to?

aldagta5
Level 1
Level 1
Příspěvky: 10
Registrován: stř 10. říj 2018 22:58:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Oppressor Mk II - nejde přivolat

Příspěvek od aldagta5 » ned 25. srp 2019 21:10:50

Zdarec, sorry, že píšu až teď ale nedostal jsem se k tomu (až tedy dnes). Žádné nové auto jsem nekupoval a nevím v jaké garáži bych to mohl mít zaparkované.

reakce na tebe:

Zeptám se postupně. Nemáš ho zničený - NE ? Zkus zavolat Mors mutual insurance - ZKOUŠEL JSEM A NIC.
Máš auto MOC - NE, nebo letadlo Avenger - NE? Může být zaparkovaný uvnitř.
Nekoupil jsi si jiné vozidlo - NE? Pokud jsi ho měl někde garážované a koupil jsi si jiné vozidlo a to jsi si nechal doručit na stejné místo, tak je možné, že byl oppressor nahrazený tím novým vozidlem - BOHUŽEL SE STÁLE NEOBĚVUJE.
PO ZAVOLÁNÍ STÁVA Oppressor Mk II VŽDY NA ULICI (GARÁŽ NEMÁM, TEDA NEJSEM SI TOHO VĚDOM) - BOHUŽEL SE STÁLE NEOBĚVUJE.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Oppressor Mk II - nejde přivolat

Příspěvek od GROO » pon 26. srp 2019 10:59:43

Safra. :(
No tak to ti asi nezbyde nic jiného, než napsat na R* support a požádat o vrácení.

aldagta5
Level 1
Level 1
Příspěvky: 10
Registrován: stř 10. říj 2018 22:58:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Oppressor Mk II - nejde přivolat

Příspěvek od aldagta5 » čtv 26. zář 2019 12:09:38

Tak nakonec jsem ho našel v motogaráži (s motorkama), ale teď řeším zase jiný problém. Zajel jsem s Oppressor Mk II do nightclubu do Warehouse a opět se stratil. Byl s největší pravděpodobností nahrazen aute s kterým jsem tam zajel poté ? A to se ptám - a to jde ? Nahradit Oppressor Mk II za 4 miliony nějakým autem s ulice ? Když zavolám na paegas tak mi přivezou právě to obyčejné auto z ulice. Potřeboval bych získat autosave od rockstaru. Jak jej prosím Vás oslovit nevíte náhodou někdo ? Už jsem psal zde https://support.rockstargames.com/commu ... 0035827294 ale tady mi nejspíš nepomůžou. Nevíte někdo kde bych měl napsat na podporu ? Díky za řešení mého problému.

Odpovědět