GTA V - Online

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
BestNic
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: sob 09. čer 2018 13:57:50
Kontaktovat uživatele:

GTA V - Online

Příspěvek od BestNic » sob 09. čer 2018 14:07:56

Dobrý den, před 2-3 lety jsem hrál GTA V Online uplně bez problému. Po té mi přestal notebook fungovat atak jsem nehrál asi rok a něco. Před pár dny jsem koupil nový notebook a nainstaloval GTA přes steam. Single jede bez problému, ale když dám "online" tak mi to píše, že se musím přihlásit do Social klubu. Přihlášený jsem, ale údajně offline. Social club jsem několikrát přeinstaloval a nikde není možnost social club spustit. Nainstalovaný v PC je, ale zkrátka nemůžu ho nikde zapnout. Proto jsem chtěl přes webový prohlížeč nějakým způsobem se dostat do "online modu" ale nikde jsem nenašel že by to šlo.
Ještě ke všemu již nemám přistup k mailu který jsem před X lety zadával. Proto se ptám, je nějaká možnost, jak to udělat, abych mohl opět hrát online ? Napadlo mě, že bych smazal účet v social clubu a založil nový, ale mám strach že bych si potom už gta nezahrál vůbec.
Předem děkuji za jakoukoli radu.

Uživatelský avatar
GROO
Level 39
Level 39
Příspěvky: 1120
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V - Online

Příspěvek od GROO » ned 10. čer 2018 0:57:35

Tak předně, je mi divné, že by po tobě hra nechtěla při každém spuštění aby jsi se přihlásil do SC. Pokud vím, hra chce přihlášení i do singleplayeru a to pokaždé, stejně jako si hra po netu sama automaticky ověřuje nejnovější update, bez kterého nejde spustit. Přihlášený rozhodně nebudeš, to se totiž připojuje k R* serverům právě do tvého účtu, takže netuším co myslíš tím: "Přihlášený jsem, ale údajně offline"
Napadlo mne, doufám, že nemáš nainstalovanou češtinu, ta totiž blokuje přihlášení do online hry. Pokud máš, pryč s ní.
Pokud se přihlašuješ, zadáváš svůj herní Nick(nebo připojený e-mail) a heslo ke tvému R*SC účtu a hra by ti měla napsat něco jako že "Bestnic je online". Pokud nenapíše, nejsi přihlášený.
Tady jsou stránky R*SC kde musíš mít účet. Zkus se připojit tady, jestli ti jde se přihlásit, nebo ne. Social club ve tvém počítači je jen program, který komunikuje s tvým skutečným účtem co máš na R* serverech, takže reinstalace nic neřeší.
Přihlášení do SC obejít nejde, bez něj si Online bohužel nezahraješ.
Největší problém je zřejmě ten tvůj bývalý e-mail, bez něj si neobnovíš přístup do hry resetováním hesla, protože účet komunikuje právě výhradně přes ten tvůj starý e-mail. Druhá možnost je, že ti někdo tvůj účet ukradl.
Tak jako tak, jediné řešení je změna e-mailu ve tvém SC účtu. To je relativně jednoduché, pokud máš vše co potřebuješ.
Nejdřív musíš napsat sem, vyplníš si ticket a uvedeš svůj problém s e-mailem a že chceš změnit e-mail protože původní už nemáš k dispozici. Hlavně tam zadej, že hru nemůžeš hrát, to pak má ten ticket větší prioritu a R* ho řeší přednostně. R* se ti po pár dnech ozve a pokud vše klapne, vyzvou tě, aby jsi doložil, že je ten účet tvůj. Budou chtít tvůj nick(název účtu), datum založení, potvrzovací e-mail(nebo účtenku z obchodu) že jsi si GTAV koupil, pak většinou chtějí instalační klíč hry, případně fotku krabičky s bookletem s viditelným instalacním klíčem hry(to s fotkou asi není tvůj případ, ty máš zřejmě digitální kopii, protože krabicovka nejde dát na steam, ale píšu ať je to kompletní). Pokud uspěješ, R* by ti měl na tvůj e-mail ze kterého s nimi komunikuješ poslat reset kontaktního e-mailu a ten by ti ho měl změnit a pak by jsi se měl moci připojit k účtu.
Je to pakárna, ale mělo by to vyjít, držím palce.
Napiš, jak jsi dopadl.

BestNic
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: sob 09. čer 2018 13:57:50
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V - Online

Příspěvek od BestNic » pon 11. čer 2018 16:55:00

Děkuji za odpověď,

hra to po mně nechtěla, protože přihlášený jsem, ale píše mi to "offline mod". Každopádně, ano češtinu mám a řekl bych, že to určitě bude tím. Co jsem se díval po internetu, tak o tom píše více lidí. Češtinu mám z http://gtav.lokalizace.net/ kde se čeština deaktivuje pomocí nějakého managera. Problém v odebrání mám s tím, že můj firewall vyhodnotí tuto aplikaci jako nebezpečnou a sám od sebe ji smaže. Po vypnutí firewallu mi to zase napíše, že není možné tuto verzi použít, takže vlastně nemám jak tu češtinu odinstalovat :D Nejspíš jediné řešení je, přeinstalovat hru ? :o Ale těch 80gb + - není moc sranda jen tak přeinstalovat, aspoň pro mě ne :/ Kdyby někdo věděl, jakým jiným způsobem by se to dalo vyřešit, byl bych moc rád.

Odpovědět