Gta V online

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
Ravenwolf
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 22. říj 2015 16:44:30
Kontaktovat uživatele:

Gta V online

Příspěvek od Ravenwolf » stř 23. kvě 2018 17:31:34

Zdravím nedávno jsem začal s GTa V na Ps4 a zkouším to online ale jsem tam trochu zmatený. Povedlo se mi koupit apartmá. A nedávno se mi povedlo zase něco našetřit tak uvažuju co dál? Měl bych koupit bunkr? nebo kancelář nebo hangar nebo továrnu? Co je nejvydělečnější pro z velké míry solo play? Jak vydělávate peníze vy? Ja hraju pouze mise a sem tam prodám auto :-D A když se teda slezem s přateli tak zkoušíme heisty ale to se slezem tak jednou do měsíce. Nějaké tipy a rady do online obecně? Budu rád za vše díky.

Uživatelský avatar
GROO
Level 39
Level 39
Příspěvky: 1120
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Gta V online

Příspěvek od GROO » čtv 24. kvě 2018 10:45:06

Ahoj, hraju na PC, ale to nebude rozdíl.
Takže, popořadě. Máš našetřeno, ok. Nejlepšim výdělkem pro solo hráče je obchod s auty(ne ty pro Simeona, to jsou drobky). Takže musíš koupit kancelář CEO. Jsou různé ceny, ale liší se jen v lokacích, jinak není rozdíl, takže ať koupíš kteroukoliv kancelář, budeš vydělávat stejně. Vybavení kanceláře nekupuj, je to jen vzhled, ale obchody ti to taky nezlepší. Potom kup skladiště na kradená auta, ale pozor, jsou tam i skladiště na zboží a tam je mnohem menší zisk, za mnohem delší dobu. Pak se přihlásíš jako CEO a jdeš do kanceláře a tam máš pracovní počítač. Přihlásíš se a klikneš na obchod s auty a potvrdíš kšeft. Přijde ti tip na ukradení auta. Vyjdeš z kanceláře a jdeš ukrást to auto. Jsou tři typy, standard, mid a top. Podle toho je zisk. Pozor na poškození, snižuje to výdělek, takže nebourej a snaž se ujet nepřátelům. Po odvezení auta do skladu jdi v tom skladu k počítači a přihlaš se. Tam když na to auto klikneš, upravíš ho u mechanika a můžeš ho prodat. Prodávej za nejvyšší ceny. Zase ale pozor, poškození snižuje zisk.
A teď pozor, finta z PC(ale bude určitě i na PS4).
Je tam seznam aut s SPZ, která máš získat do kolekcí. Opiš si ten seznam a SPZ na papír. Když pojedeš pro auto s jinou SPZ, než je v seznamu, klidně ho prodej, ale když dovezeš do skladu auto standard nebo mid co máš v seznamu, neprodávej ho. Až totiž navozíš 10 aut standard a 10 aut mid s SPZ ze seznamu, začnou ti chodit kontrakty jenom na top auta. Pak začne ta správná zábava.
Top auto totiž prodáš za 100k GTA$, mechanikovi za úpravu dáš 20k GTA$, takže pokud auto neponičíš cestou, máš čistý zisk až 80k. Auta jde prodat každých 15 minut, to je 4x do hodiny, takže si jsi schopný vydělat až 320k za hodinu, takže každé 3 hodiny máš skoro milion při hraní sólo.
Potom můžeš investovat do dalších aktivit. Koupil bych bunkr a vyvíjel nové zbraně a doplňky a vydělával prachy prodejem zbraní, co vyrobíš. Tam je to podobné, jen menší zisk. Vozíš supplies a z toho ti zaměstnanci vyrábí zbraně, co jednou za čas prodáš. Ale čím víc zisku, tím potřebuješ víc lidí do týmu, jinak to nestihneš v limitu prodat. Plný sklad chce určitě 4 lidi na prodej. Ale zboží do 150k GTA$ prodáš v pohodě sám bez problémů.
Určitě ale nekupuj hangár na letadla, nic ti nevydělá, zisk je cca 10k za 12-15 minut, což je bída, při cenách za hangár je návratnost investic v řádu měsíců. Pak můžeš koupit motorkářský klub a tam jsou další aktivity, asi nejvíc nese prodej koksu a pak padělání peněz.
Pak pojedeš schéma: ukradnu auto, prodám auto, dovezu suplies do bunkru, ukradnu auto, prodám auto, dovezu suplies pro MC výrobnu a pořád dokola. Pak jednou za čas prodáš zboží z bunkru a MC výrobny a máš vyděláno. Za 3 hodiny hraní dáš odhadem 1-1,5M GTA$ aniž by jsi potřeboval hráče do týmu.
Taky není špatné dělat daily objectives, jsou v interaktivním menu. Jsou to 3 lehké úkoly, pokud máš aspoň jednoho kamaráda online, co ti pomůže, je to otázka cca 15 minut. Pokud je budeš dělat 28 dní bez přerušení každý den, dostaneš celkem 1,4M GTA$. Není to moc ale za minimální námahu to jsou dobré prachy.
Tolik asi k vydělávání peněz v Online...

Odpovědět