Pozvánka na nový Slovenský DayZ MTA server

Diskuse, otázky atd. ohledně MTA-SA.
Odpovědět
SkBlueSk
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 12. čer 2014 19:25:46
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Pozvánka na nový Slovenský DayZ MTA server

Příspěvek od SkBlueSk » čtv 12. čer 2014 20:57:51

Zdravím,
Týmto vás pozývam na nový DayZ MTA server.
Prečo by ste mali prísť práve na môj server?
Pretože vám ponúkame skvelé veci. Máme vlastného scriptera/Technika a taktiež máme kopec dobrých scriptov do MTA DayZ napríklad GuardDogs čo znamená strážny pes po celom San Andreas sú určené miesta kde sa spawne pes a môžete si ho skrotiť a tým pádom vás bude chrániť voči Zombie. Máme pozmenené veci ako ruksaky skiny zbraní atď. V.I.P máme už od 1 € + za každý mesiac naviac sa po dohode platí 0.50 € a ak toto zopakujete po 5 krát tak máte 31 dní čo je mesiac V.I.P zdarma. U nás trvá zhruba 2-3 hodiny respawn itemov na servery. Náš prístup voči hráčom je veľmi dobrý nie ako som si všimol na iných že sa niektorý Admin nadraďuje ako napríklad bezdôvodne vyhadzuje hráčov alebo ich zabíja pomocou Admin Panelu... Náš team sa skladá z ľudí čo majú aspoň 14 rokov. Na našom servery máme script lotéria čo znamená že určitý čas sa vyžrebuje jeden hráč a niečo vyhrá ako napríklad Lekárničku 2x atď.
Taktiež funkčný AntiRelog systém z boja aby vás nesralo že niekoho idete zabiť a on sa odpojí toto zabraňuje počas boja odpojenie alebo relog.
Snažíme sa pravidelne up-gradovať systém chodu serveru.
Snažíme sa vám aj vyhovieť každý váš návrh neodhadzujeme ale ho preberieme a po zvážení zrealizujeme. Taktiež máme funkciu REDAKTOR a ten má za úlohu vás baviť na servery či webe ale FB stránke a taktiež o každej zmene na servery vás informujeme. Samozrejme toto nieje všetko čo vám ponúkame a ponúkať budeme!
Rozhodne dúfame že sa prídete pozrieť.
IP adresa: srv1.mmhost.eu:22026
WEB stránka: http://www.wolfgames.clan.sk


Špeciálne poďakovanie stránke gta.cz/san-andreas práve odtiaľto berieme nové skiny zbraní atď.
Potrebuješ niečo? Obráť sa na mňa :D


Obrázek

Odpovědět