Nejde spustiť GTA V online

Máte jakýkoli problém s GTA V? Ptejte se zde.
Odpovědět
raidym
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 22. pro 2022 4:00:33
Kontaktovat uživatele:

Nejde spustiť GTA V online

Příspěvek od raidym » čtv 22. pro 2022 4:24:13

Ahojte, z nicoho nic mi prestalo fungovat GTA V online.Hru uz par dni nejde spustit na PS5 a ani na PC. Na PS5 mi to pise stale toto: Online services are unavailable at this time .Please try again later. Na PC sa mi neda vobec ani otvorit Rockstar Games a pritom mam iny ucet ako na konzole. Podla navodu z internetu som nastavil manualne DNS na 8.8.8.8,ale ani to nepomohlo.
Vyskusal som sa pripojit k PS5 cez hotspot na mobile a len tak mi to funguje.Vyzera to tak, ako keby mi Rockstar zablokoval IP adresu. Cital som na roznych forach, ze s tym ma vela ludi problem,ale nenasiel som riesenie.Prosim vas neviete mi s tym niekto pomoct?Za kazdu radu vam budem vdacny.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde spustiť GTA V online

Příspěvek od GROO » čtv 22. pro 2022 10:37:49

Ahoj, není to zablokované u R*, ale u tvého poskytovatele netu. A nemusí to být ani zablokované tobě, prostě ti automat u poskytovatele přiřadil "špatnou" IP adresu, třeba z ní někdo v minulosti spamoval, nebo dělal jiné nekalosti. Také se mi to stalo. Několikrát. Důvod je ten, že operátor náhodně přiřazuje IP adresy uživatelům a některé bohužel zlobí a ty máš smůlu, že jí přiřadil tobě. Takto mi to vysvětlil člověk, který dělá technika u mého operátora.
Řešení je jednoduché. Vytáhni zdroj od routeru ze zásuvky(vypnout tlačítkem nestačí) a po cca 30 minutách ho znovu zapni. Operátor ti přiřadí jinou IP adresu a ta by měla být v pořádku.
Povedlo se?

raidym
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 22. pro 2022 4:00:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde spustiť GTA V online

Příspěvek od raidym » čtv 22. pro 2022 13:02:27

Ahoj, skusal som,ale nepomohlo to.Nepomohol mi ani provider,vraj u nich je vsetko v poriadku.Ked zapnem VPN na pocitaci,tak to funguje cize len s tou IP adresou musi byt problem.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde spustiť GTA V online

Příspěvek od GROO » čtv 22. pro 2022 21:27:21

raidym píše: čtv 22. pro 2022 13:02:27 ... cize len s tou IP adresou musi byt problem.
Ano, proto se jí musíš zbavit. Tak nech ten router bez elektřiny celou noc, ať máš jistotu. Je to vyzkoušené, všem to fungovalo.
Zeptám se, firewall ti nic neblokuje? Sice je to blbost, když to přes VPN chodí, ale pro jistotu se ptám.

raidym
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 22. pro 2022 4:00:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde spustiť GTA V online

Příspěvek od raidym » pát 23. pro 2022 12:42:40

Skúsil som ho ráno vypnúť a až teraz som ho zapol a stále to nejde.Firewall som skúsil na PC vypnúť,ale nepomohlo to.Skusil som ešte raz zavolať providerovi a ten mi povedal, že vraj zbytočne vypínam router pretože mam od nich priradenu stalu IP adresu.Vraj mi môže prideliť verejnu IP adresu pokiaľ podam žiadosť.Len som čítal,že s verejnou IP adresou nieje vraj veľmi dobre chodiť na rôzne servery. Asi bude jedina možnosť kúpiť router s VPN a platiť si VPN aby som mal inú IP adresu.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde spustiť GTA V online

Příspěvek od GROO » pát 23. pro 2022 23:00:47

raidym píše: pát 23. pro 2022 12:42:40 ... pretože mam od nich priradenu stalu IP adresu.
No tak to potom ano, to tenhle způsob nefunguje.
raidym píše: pát 23. pro 2022 12:42:40 Len som čítal,že s verejnou IP adresou nieje vraj veľmi dobre chodiť na rôzne servery.
To by mne zajímalo proč to není dobré, odhaduji, že nejméně 90% uživatelů nemá pevnou IP adresu. Pokud člověk nedělá co nemá, tak čeho by se měl jako bát? Jsi snad tajný agent? :lol: :lol: :lol:

Odpovědět