Po čisté instalaci windows se nedostanu na 2-Step Verification sken QR kodu

Máte jakýkoli problém s GTA V? Ptejte se zde.
Zamčeno
Kerosen
Level 1
Level 1
Příspěvky: 4
Registrován: pát 27. bře 2020 14:51:51
Kontaktovat uživatele:

Po čisté instalaci windows se nedostanu na 2-Step Verification sken QR kodu

Příspěvek od Kerosen » stř 10. čer 2020 15:11:06

Zdravím,potřebuji poradit,Dnes jsem přeinstaloval systém v pc(čistá instalace),alekdyž chci nainstalovat GTA5 mám koupený klíč a mám v něm danou 2-Step Verification.Jenže mě to při přihlášení nepustí přes tu tabulku ověření 2-Step Verification (mám v prohlížeči nainstalovaný i Authenticator jenže ted nemůžu načíst QR KOD a tudíž nemužu udělat verification code.takže mě to nepustí přes přihlášení abych mohl naskenovat ten QR kod a na základě toho bych samozřejmě pak mohl vygenerovat ten verification code.Může někdo poradit co s tím.Jestli napsat na Support,ale nenašel jsem tam nikde sekci problému s 2-Step Verification.Samozřejmě,že před tou dnešní novou čistou instalací windows mi to běhalo dobře to ověření a vygenerování hesla,jenže to jsem už byl puštěný ve svém profilu,kde jsem si pak zadal tu 2-Step Verification a hned jsem naskenoval ten QR kod.Díky za rady a info

VYŘEŠENO - LOCK.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Po čisté instalaci windows se nedostanu na 2-Step Verification sken QR kodu

Příspěvek od GROO » čtv 11. čer 2020 8:41:14

Zdravím, problém je v tom, že ten nový verifikátor je nový a ne ten původní. Abych vysvětlil. Verifikátor vygeneruje unikátní kód který zaručí, že se nikdo jiný nedostane kam nemá. Ten kód je u vašeho profilu na R*SC a vždy při připojení se porovnává s tím kódem v zařízení, co se připojuje. Po nové instalaci se ale z vašeho PC ten kód vymazal a ten nový verifikátor vygeneruje jiný kód a ten se samozřejmě neshoduje s tím na R*SC a proto vás to nepustí dál. Bohužel, jediný způsob jak tomuhle zabránit, je nejdřív zazálohovat verifikační kódy na usb nebo někam jinam a po nové instalaci je do verifikátoru zase nahrát. To jste bohužel neudělal.
Takže nezbývá nic jiného, než kontaktovat support. Z hlavy nedám co je tam za možnosti, ale zvolil bych něco ohledně instalace hry a hlavně zaškrtnout, že nemůžete momentálně hru hrát, bude to rychlejší. Určitě po vás budou chtít nějaké údaje, potvrzující, že je účet opravdu váš, tj. instalační kód, e-mail na který je účet registrovaný, e-mail potvrzující kooupi hry atd. Jaký bude další postup netuším, nikdy jsem tento problém neřešil. Zřejmě vám zruší dvoufázové ověřování u nich na serveru a vy se tak budete moci připojit ke svému účtu.
Kdyžtak potom napište, jak vše probíhalo a dopadlo, třeba to někomu v budoucnu pomůže při stejném problému.
Držím palce.

Kerosen
Level 1
Level 1
Příspěvky: 4
Registrován: pát 27. bře 2020 14:51:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Po čisté instalaci windows se nedostanu na 2-Step Verification sken QR kodu

Příspěvek od Kerosen » čtv 11. čer 2020 16:34:43

Zdravím,ještě včera asi 2 hodky po tom co jsem napsal sem,jsem to nakonec uděla přes Support Rockstar.Napsal jsem jim že se nemůžu nikam přihlásit ani na jejich stránky a nemůžu tedy poslat důkazní dokumenty že se jedná o můj účet,protože když nejste přihlášení na jejich stránkách tak nemáte šanci poslat fotky apd ze supportu.Tak jsem odeslal jen ten text,kde jsem napsal svůj mail,můj nick ve hře.Na to mi oni obratem odepsali na můj mail s tím že s nimi mám takto komunikovat,tak jsem přes ten samý mail co odepsali dal odpovědět a poslal jim fotky jako podklady,můj aktivační klíč,fotky z nastavení mého profilu,kde byl vidět i můj mail,nick,datum vytvoření profilu apd.Asi za 2 hodky mi přišel mail že můj problém je vyřešen.Hned na to další mail kde bylo zrušení té 2fázovky a já se tak mohl znovu v pohodě přihlásit na účet i dohry a vše je už v pořádku.Takže vyřešení bylo vstřícké a rychlé od Supportu Rockstar

Kerosen
Level 1
Level 1
Příspěvky: 4
Registrován: pát 27. bře 2020 14:51:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Po čisté instalaci windows se nedostanu na 2-Step Verification sken QR kodu

Příspěvek od Kerosen » čtv 11. čer 2020 16:38:41

Ještě dodám že v tom supportu na stránkách Rockstar ta kolonka mého problému je a přes ní jsem to posílal: Online Play - Can't Login - PC - 2-Step Verification

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Po čisté instalaci windows se nedostanu na 2-Step Verification sken QR kodu

Příspěvek od GROO » čtv 11. čer 2020 17:29:59

Super, tak to byla rychlost.

Zamčeno