Random peníze, proč?

Máte jakýkoli problém s GTA V? Ptejte se zde.
Zamčeno
lef_ze_safary
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: ned 31. kvě 2020 13:07:30
Kontaktovat uživatele:

Random peníze, proč?

Příspěvek od lef_ze_safary » ned 31. kvě 2020 13:10:25

Ahoj,

warezák nejsem, hru mám ofiko koupenou na Steamu, dnes jsem dostal úplně random jeden milion, nic jsem neudělal, žádnej alrt mi nepřišel, na Maze Bank účtu žádná transakce. Nějakej random cápek mi napsal něco o jejich discordu, a pak když jsem vešel do mé CEO office, tak mi přišlo milion dolarů, nevím proč. 10 daily objectivů jsem určitě nesplnil.

VYŘEŠENO - LOCK.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Random peníze, proč?

Příspěvek od GROO » ned 31. kvě 2020 13:34:02

Pokud vím, tak za hraní v květnu je půl mega, za duben bylo taky. Pokud jsi měsíc nehrál, teoreticky by to mohlo být za tohle. Ale to chodí hláška na černém pozadí od R* při načítání hry. Jestli ti opravdu někdo nasypal, mohl by z toho být i ban. Pokud nechceš riskovat nebo jsi tak čestný, napiš na R* podporu, ať ti prošetří transakce. Pokud bude ten milion od cheatera, vyřeší to. A navíc ti na R* stoupne jejich hodnocení. Za takovéhle věci, nebo třeba hlášení cheaterů ti u nich stoupne rating a budou s tebou jednat jako s důvěryhodným hráčem.

lef_ze_safary
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: ned 31. kvě 2020 13:07:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Random peníze, proč?

Příspěvek od lef_ze_safary » ned 31. kvě 2020 13:52:43

Už jsem jim napsal, ale fakt mi příjde divný že ty peníze přišly z ničeho nic, byl jsem solo na session takže žadnýho hackera jsem potkat nemohl a že by nějakej random cápek, kterej nebyl ve hře mohl givovat peníze, to je nějkaý shady. Uvidím co napíšou R*. Asi bude nejchytřejší ty peníze teď neutrácet dokud nebudu vědět odkud budou že?

Zamčeno