Nelze se přihlasit na social club GTA V, ani dostat na jejich webové stránky

Máte jakýkoli problém s GTA V? Ptejte se zde.
Odpovědět
Fried chicken
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: pát 27. pro 2019 18:15:17
Kontaktovat uživatele:

Nelze se přihlasit na social club GTA V, ani dostat na jejich webové stránky

Příspěvek od Fried chicken » pát 27. pro 2019 18:16:13

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, nedávno jsem si koupil klíč na steamu na hru GTA V. Po stáhnutí hry se taky nainstaloval rockstar game launcher, kde při zapnují se nelze přihlásit a vyskakuje tohle okno: https://ctrlv.cz/dIEG. Zkoušel jsem se tedy registrovat a přihlásit na stránkách social clubu a ty jsou z nějakého nesmyslného důvodu zablokované a nemůžu se na ně dostat. Zajímavé je, že přes mobilní data se na social club dostanu.Vím, že tenhle stejný problém, už mělo spousta lidí, akorát jsem nikde nenašel správné řešení. Zkoušel jsem taky ručně nastavit DNS na 8.8.8.8, restartovat router a nic nepomohlo. Není tady někdo kdo měl stejný problém a vyřešil ho? Děkuji předem moc za všechni rady.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelze se přihlasit na social club GTA V, ani dostat na jejich webové stránky

Příspěvek od GROO » pát 27. pro 2019 21:14:25

Já sice nemám GTAV přes Steam, ale něco mne napadlo. Před časem jsem měl podobný problém. Nemohl jsem se z PC přihlásit ani k hrám od R*, ani k jejich stránkám přes net. Prostě celý R* zablokovaný. Od jednoho technika jsem se dozvěděl, že je možné, že má IP adresa bude nejspíš zablokovaná diky předchozímu uživateli. Rada byla jednoduchá a mně pomohla.
Vypni svůj router, nebo modem a vytáhni ho i ze zásuvky(to je důležité udělat, jinak to nefunguje) a nechej ho minimálně hodinu vypnutý a potom vše zase zapni a zkus to znovu.
Princip je ten, že pokud jen restartuješ router, udrží si tu problematickou IP. Pokud ale vypneš router úplně, po zapnutí mu provider přidělí novou, funkční IP adresu.
Když bude vše fungovat, zaregistruj se na R*SC a propoj si Steam a R*SC účty. Pak se přihlaš ke svému účtu na R* launcheru a zkus spustit hru.
Pomohlo to?

Fried chicken
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: pát 27. pro 2019 18:15:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelze se přihlasit na social club GTA V, ani dostat na jejich webové stránky

Příspěvek od Fried chicken » sob 28. pro 2019 19:54:42

Bohužel nepomohlo :( , zkoušel jsem router dvakrát odpojit, aspoň na hodinu, ale i tak se stále bohužel nikam nedostanu a píše to stále tu stejnou zprávu. Nemá cenu třeba kontaktovat distributora internetu? Případně na co se ho zeptat ? No možností už bohužel moc není, ale i tak děkuju moc za radu.:)
Naposledy upravil(a) Vojta dne sob 28. pro 2019 22:57:24, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odstraněna citace předchozího příspěvku

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelze se přihlasit na social club GTA V, ani dostat na jejich webové stránky

Příspěvek od GROO » ned 29. pro 2019 1:40:29

No, za pokus to s tím kontaktováním providera stojí, když nic jiného, tak by ti mohli poradit(kromě restartu routeru). Kazdopádně ale provider ti R* určitě nezablokoval, to jsem si tehdy myslel taky, ale bylo mi řečeno, že je to technicky nemožné, z jejich strany blokovat jednotlivcům jednotlivé servery. To jde prý jen plošně, při častém virovém ohrožení atd.
Zeptal bych se providera na problém, že se nejsi na své přípojce schopný připojit na ten a ten server.

Odpovědět