ROCKSTAR GAME LAUNCHER - nejde spustiť

Máte jakýkoli problém s GTA V? Ptejte se zde.
Odpovědět
guitartab
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: sob 02. lis 2019 11:14:09
Kontaktovat uživatele:

ROCKSTAR GAME LAUNCHER - nejde spustiť

Příspěvek od guitartab » sob 02. lis 2019 11:17:12

Zdravím, po dlhej odbe som išiel hrať GTA V ako som zistil treba mať Rockstar game launcher ale po nainštalovaní keď som dal CLOSE a malo mi ho spustiť hneď mi vyhodilo že program prestal pracovať...už som skúšal všetko možné a nejde mi spustiť čiže ani GTA V už nespustím...neviem čo už s tým robiť..viete poradiť niečo?

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: ROCKSTAR GAME LAUNCHER - nejde spustiť

Příspěvek od GROO » sob 02. lis 2019 17:44:33

Zkus tohle nalezeno na fóru:
Did the following:

1) CTRL+SHIFT+ESC to open Task Manager and made sure no Rockstar Launcher related process was running (look for R* logo).
2) Went to C:\Program Files and renamed Rockstar Games to _Rockstar Games. (I didn't want to delete anything so I just renamed the folder to fool Steam and force launcher/SC re-installing).
3) Went to GTA game installation folder C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Grand Theft Auto V and moved GTA5.exe, GTAVLauncher.exe and PlayGTAV.exe onto different drive to force some executable re-installing.
4) Verified game files via Steam (found three missing exes) and launched the game (automatically installed Launcher/SC)
5) Trevor goes hunting now.

Pomohlo to?

guitartab
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: sob 02. lis 2019 11:14:09
Kontaktovat uživatele:

Re: ROCKSTAR GAME LAUNCHER - nejde spustiť

Příspěvek od guitartab » ned 03. lis 2019 12:06:40

Nie to nepomohlo...skúšal so mto clekovo bez nainštalovanej hry GTA V a čisto osm nainštaloval iba Rockstar Game Launcher a jednoducho nainštalujem ale keď ho idem spustiť absolutne sa nič nedeje iba sa krúti načitavanie pri myške a v správcovi úloh tam preblikáva ten Launcher ale nespustísa nič...už osm skúšal všetko možné a neviem kde je chyba...mám síce win7 ale to by nemal byť problém keďže uvádzajú že to ide aj na win7

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: ROCKSTAR GAME LAUNCHER - nejde spustiť

Příspěvek od GROO » ned 03. lis 2019 18:35:51

Mám win 7 a bez problémů. :(
Zkoušel jsi ten launcher reinstalovat? A ten SC taky?
Zkus taky v dokumentech v složce Rockstar games přejmenovat složku Social club(třeba na Social club 01) a znovu to spustit.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: ROCKSTAR GAME LAUNCHER - nejde spustiť

Příspěvek od GROO » ned 03. kvě 2020 0:54:53

Po půl roce nejsíš ano. ;) ;)
Navíc to jsem mu už TEHDY radil taky. :roll:

Odpovědět