Instalace hry na ps3

Máte jakýkoli problém s GTA V? Ptejte se zde.
Odpovědět
Zlesatrol Hučik Lád
Level 1
Level 1
Příspěvky: 4
Registrován: ned 15. zář 2019 12:53:37
Kontaktovat uživatele:

Instalace hry na ps3

Příspěvek od Zlesatrol Hučik Lád » sob 21. zář 2019 6:59:58

Dobrý den
Prosím o pomoc. Mám potíže s instalací hry grand teft auto 5 na ps3 . Stáhl jsem si aktualizace které hra vyžadovala a při instalaci se to zastaví na 411 MB a dál se to nehne. I po dvou hodinách to ukazuje stále 411 MB. V konzoli je 500 gb hard disk na kterém nic není takže nedostatkem místa to nejspíš nebude.
Děkuji za radu.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Instalace hry na ps3

Příspěvek od GROO » sob 21. zář 2019 9:15:23

Já sice topinkovačům nerozumím, naposledy jsem měl PS2, ale i tak se zeptám. Ta aktualizace se ti stáhne celá a zastavi se to až u instalace, nebo se to nestáhne celé a zastaví se to při stahování? Zkusil bych ty aktualizace vymazat a stáhnout znovu. Případně reinstalovat hru. Jestli máš fyzickou verzi hry, tj na DVD nebo na BD, tak bych zkusil instalaci stažením celé hry z R* nebo odkud to PS3 stahuje. U GTA V na PS3 je problém, že už není dlouho podporovaná R*, je to v podstatě stará verze hry, protože se starají už jen o Nextgen verzi. Kdoví, co tam mají za zradu...

Zlesatrol Hučik Lád
Level 1
Level 1
Příspěvky: 4
Registrován: ned 15. zář 2019 12:53:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Instalace hry na ps3

Příspěvek od Zlesatrol Hučik Lád » sob 21. zář 2019 10:41:13

Ano. Je to jak říkáš. Aktualizace se stáhne celá a zastaví se to až u instalace. Mám hru na blue ray tak až přijdu večer z práce podívám se na to stažení nekrabicove verze hry. Myslí že je tam nějaké playstation store tak asi tam ? Mám konzoli teprve od včerejška. To budu muset ale platit za hru znovu?

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Instalace hry na ps3

Příspěvek od GROO » sob 21. zář 2019 14:21:03

Jj, přesně tak, z nějakého PS store. Platit by jsi podle mne neměl nic, hru už máš koupenou. Fakt netušim, jak to tam funguje, ale předpokládám dvě možnosti. Buď máš hru zaregistrovanou na svém Ps účtu a tak ji budeš moci stáhnout protože tvůj účet má hru v seznamu vlastněných her. Druhá možnost je, že tě to vyzve k zadání instalačního klíče a ten by jsi měl mit někde v manuálu hry(teda, pokud to PS3 nemá řešené jinak). Rád bych poradil líp, ale s konzolami nemám od PS2 zkušenosti a i tu jsem měl jen offline. Bohužel ani nejsem doma, takže nemám možnost pořádně kouknout na net, na zkušenosti jiných.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Instalace hry na ps3

Příspěvek od GROO » sob 21. zář 2019 14:29:37

Zkus tohle jestli umíš trochu anglicky. Je tam nějaký postup co by měl pomoci.

Zlesatrol Hučik Lád
Level 1
Level 1
Příspěvky: 4
Registrován: ned 15. zář 2019 12:53:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Instalace hry na ps3

Příspěvek od Zlesatrol Hučik Lád » sob 21. zář 2019 15:26:32

Já tu hru mám koupenou z bazaru. Ale je to origo ne pirátská. Takže pokud ji měl původní majitel zaregistrovanou tak už mě nepůjde? Na samém začátku to napíše nějaké ALERT ... atd. Ale instalace se normálně po té hlášce rozjede akorát pak to zamrzne. Zkusím ten postup v odkazu ale nevim. Před instalací hry jsem resetoval nastavení systému na tovární .

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Instalace hry na ps3

Příspěvek od GROO » sob 21. zář 2019 17:43:32

Fakt netušim jak to na PS3 je, a s bazarovkami už vůbec ne. Na PC je GTAV pevně svázaná s účtem na R* Social clubu a prodat se nedá, ale takhle nevím...

Odpovědět