Opakovany download patchu pri spustení

Máte jakýkoli problém s GTA V? Ptejte se zde.
Odpovědět
Withy
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: ned 10. úno 2019 8:25:06
Kontaktovat uživatele:

Opakovany download patchu pri spustení

Příspěvek od Withy » ned 10. úno 2019 13:14:31

Zdar, mam originalku GTA V zakupenu cez gamershop.sk a stiahnutu cez socialclub.Nainstaloval som ju na disk D. Hra ide super, ale pri každom spustení sťahuje ten istý 900MB veľký update (patch). Skúšal som to už riešiť aj s Rockstar podporou a tí mi poradili spustiť hru cez CMD s príkazom "verify nochunkdownload" a stále to robí. Proxy mám otvorené pre hru. Máte nejaký nápad? Ja chcem ešte skúsiť preinštalovať hru na disk C, ako chce defaultne, ale zatiaľ hľadám iné riešenia. Ďakujem za každú myšlienku ;)

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Opakovany download patchu pri spustení

Příspěvek od GROO » ned 10. úno 2019 14:24:51

Zdar, předně, přeinstalovat hru nic neřeší, je jedno, kde jí máš, já mám GTAV na disku E: a nikdy jsem neměl problém, takže tím to nebude.
Potom, není to "verify nochunkdownload"(třeba jsi to napsal špatně jen tady, ale pokud i do launcheru, tak ti to fungovat nebude) správně je to: GTAVLauncher.exe -verify -noChunkedDownload
Pokud to nepomůže, zkusil bych odinstalovat R*SC a nainstalovat nový z tohohle odkazu.
Pomohlo něco z toho?

Withy
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: ned 10. úno 2019 8:25:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Opakovany download patchu pri spustení

Příspěvek od Withy » pon 11. úno 2019 10:52:25

Ahoj, vďaka za radu. Skúsil som odinštalovať SC, ale hlási, že pred unistallom musia byť odinštalovane aj ostatne programy od R*, takze som len nainstaloval tu verziu z linku, ktory si tu zadal.Stale ale stahuje dookola ten patch pri novom spusteni.Ten prikaz som len skratene opisal, ale zadaval som ho presne.

Odpovědět