Nelze spustit GTA V

Máte jakýkoli problém s GTA V? Ptejte se zde.
czmaximcz
Level 1
Level 1
Příspěvky: 1
Registrován: pát 27. zář 2019 21:00:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelze spustit GTA V

Příspěvek od czmaximcz » pát 27. zář 2019 21:19:36

Zdravím, mám uplně stejný problém, po několika minutách hry to prostě spadne.Je jedno jesli je to online nebo příběh.
ge force 1660 ti , i7 - 4790cpu 3,6ghz , 24 gb ram , 1920x1080 60hz , win 10home
zkoušel jsem opravdu vše, co jsem kde přečetl....monitor blue,vsyn ,správce,direct, minimal graf.nastavení,
bohužel bez výsledku...…...nahlásil jsem už dvakrát problem rockstaru,ale žádná reakce ani odpověď
kdyby tu byl někdo, kdo poradí, bylo by to víc než super
Přílohy
crash.png
crash.png (57.92 KiB) Zobrazeno 3361 x

martinelli203
Level 1
Level 1
Příspěvky: 1
Registrován: ned 01. pro 2019 13:07:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelze spustit GTA V

Příspěvek od martinelli203 » ned 01. pro 2019 13:19:36

mne nejde tiez spustit, ale riesenie som tu nenasiel ani z daleka, mam steam, nainstalujem gta5, hodi mi launcher, social club, spustim, prihlasim social club a nic, ked chcem spustit cez steam tak chvilku po kliknuti na hrat naskoci zastavit tak na dve az tri sekundy a tak je tam znova tlacidlo hrat, cez launcher podobne, stlacim tlacidlo hrat cez steam, chvilku zobrazi zakaz a tak nabehne znova tlacidlo hrat, nic sa nespusti, nic nereaguje, direct, net framework, visual, ovladace grafiky a blud veci som poskusal preinstalovat aj nainstalovat no stale robi to iste, co by to mohlo este chciet? viete mi niekto pomoct? ja uz som trochu zufaly, vopred dakujem :)

Odpovědět