nejde spustit

Máte jakýkoli problém s GTA V? Ptejte se zde.
Odpovědět
Michal
Level 1
Level 1
Příspěvky: 1
Registrován: stř 01. dub 2020 18:56:50
Kontaktovat uživatele:

nejde spustit

Příspěvek od Michal » stř 01. dub 2020 19:01:34

Zdravím všechny,
prosim o pomoc, ja uz fakt nevim.. Chci zapnout GTA V, v poho se prihlasim na social club, pěkně se mi hra spustí a nabíhá úvod. Potom načítání příběhu a blik. Vyskočí na mě alert neboli tabulka.
ERROR
GTA V exited unexpectedcly.
Please click RETRY below to enter the game again, or click Safe Mode to launch the game with reduced graphics settings.
If you continue to have problems playing the game, please contact RG custoimer service at https://support,rockstartgames.com .

No, ale ja na to "retry" kliknu a da se mi načítani a pak se mi to z ničeho nic vypne.. Zkousel jsem to delat furt do kola a nic. Tak jsem to odinstaloval a pak znovu nainstaloval z original CD co jsem si koupil a po x hodinách instalace a tolik cedeček mi to udělalo naprosto to samý... :-( Prosím o pomoc.. Přitom když jsem tu hru koupil cca 2 roky zpět a nainstaloval, tak jsem jí v pořádku hrál a vše bylo ok..

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: nejde spustit

Příspěvek od GROO » pon 06. dub 2020 11:16:37

Michal píše: stř 01. dub 2020 19:01:34 ... Safe Mode to launch the game with reduced graphics settings.
A v tom safe módu to najede, nebo taky hází chybu? Zkusil jsi snížit nastavení grafiky a stáhnout tak náročnost na hardware? Zkusil bych pro začátek stáhnout nejnovější ovladače, připadně odinstalovat DirectX a nainstalovat nový. Taky bych zkusil v nastavení hry změnit používané DirectX. Nebo zkus kliknout na exe soubor pravým myšítkem a nastavit kompatibilitu. Reinstalaci jsi udělal, tak v tom by to nemělo být. Dělá to čistá instalace, nebo jsi tam dával češtinu, nebo mody?

Odpovědět