diakritika

Diskuze, dokumentace a otázky ohledně módování všech dílů GTA.
Odpovědět
henzzzl
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: pát 01. led 2021 21:57:14
Kontaktovat uživatele:

diakritika

Příspěvek od henzzzl » pát 01. led 2021 22:21:22

zdravim predem se omlouvam jestli to sem nepatri ale uz sem zoufali a budu rad za radu...
mam san andreaas definitive edition a nemuzu rozchodit cestinu s diakritikou mam obracene hack carky a vypada to hrozne pls nevite nekdo jak to opravit ?
dik moc za kazdo uradu

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: diakritika

Příspěvek od GROO » pon 04. led 2021 8:30:04

Zdravím, ale jo, patří to sem.
To máš češtinu přímo pro GTA SA Definitive edition, nebo jen nějakou do GTA SA? To by mohl být ten problém. A ten nejspíš vyřeší jen autor češtiny, nebo někdo, kdo to předělá i na tuhle verzi hry. Nebo zkusit pohledat přímo češtinu pro GTA SA.
Snad se tu ukáže Mannoroth, ten češtiny dělá, tak určitě bude vědět, co s tím dělat.

henzzzl
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: pát 01. led 2021 21:57:14
Kontaktovat uživatele:

Re: diakritika

Příspěvek od henzzzl » stř 06. led 2021 18:30:52

ahoj hele ne mam normos GTA SA ze steamu a ani v zakladu mi to diakritiku rozhasilo a to sem zkousel cestinu this:
https://steamcommunity.com/sharedfiles/ ... irelogin=1

a i 2,0 z techto stranek.... nekde prave lidi pisou ze tu dikritiku napravi prave ta definitive edice ale bohuzel dystak poslu screen

Mannoroth
Level 15
Level 15
Příspěvky: 166
Registrován: sob 04. led 2014 7:10:34
Kontaktovat uživatele:

Re: diakritika

Příspěvek od Mannoroth » pon 11. led 2021 18:58:42

Moje čeština je dělaná čistě pro originální verzi GTA SA. Jakákoliv jiná verze hry má s češtinou problémy, protože čeština je vlastně modifikace a ty tyhle jiné verze hry neberou, protože Rockstar Launcher či Steam ty soubory přepíše zpátky na ty původní soubory. Problém může být taky v tom, že jsi zapomněl přepsat soubory, které se nacházejí ve složce Fonty.

Co máš za verzi? Jedeš ze Steamu nebo přes Rockstar Launcher?

henzzzl
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: pát 01. led 2021 21:57:14
Kontaktovat uživatele:

Re: diakritika

Příspěvek od henzzzl » pon 11. led 2021 19:03:37

ahoj mam to koupene na steamu a zkusim este jednou stahnout tu 2,0 a postupovat presne podle navodu jen je opravdu moznost ze se to opet prepise tim ze je to prave ze steamu pac na steam forech tam tenhle problem s diakritikou psalo vic lidi a odpoved zadna

pawelesgas
Level 1
Level 1
Příspěvky: 1
Registrován: stř 13. led 2021 21:08:26
Kontaktovat uživatele:

Re: diakritika

Příspěvek od pawelesgas » stř 13. led 2021 21:13:44

Zdravím

Mám stejný problém, jedu přes Steam a postupoval jsem dle tohodle návodu:

Kód: Vybrat vše

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1298566756
Bohužel jsem rychleji instaloval, než přemýšlel, takže nevím, jestli čeština fungovala na verzi bez modu Reborn.

Mannoroth
Level 15
Level 15
Příspěvky: 166
Registrován: sob 04. led 2014 7:10:34
Kontaktovat uživatele:

Re: diakritika

Příspěvek od Mannoroth » ned 21. úno 2021 10:56:45

Už jsem se lekl, že někdo další taky vydal svou verzi češtiny pro San Andreas, která je ve skutečnosti pouze moje verze, a ona to je pouze ta stará verze češtiny. Uf. :D

To mě mrzí, že vám ta čeština nefunguje správně. Je škoda, že nepoužíváte Rockstar Launcher, protože v tom případě by akorát stačilo ho spouštět v offline režimu, aby pořád nepřepisovával soubory s češtinou a bylo by po problému (ověřeno u několika uživatelů). Steam verze bude větší oříšek a bohužel netuším, co s tím. Jedině ten Steam nějak donutit, aby nepřepisoval ty soubory.

Odpovědět