Hraní online s přítelem a ostatními hráči.

Fórum určené k náboru členů do vaší Crew.
Odpovědět
Štěpánka
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: stř 02. led 2019 9:03:51
Kontaktovat uživatele:

Hraní online s přítelem a ostatními hráči.

Příspěvek od Štěpánka » stř 02. led 2019 9:07:41

Dobrý den,
S přítelem jsme si každý zakoupili hru na Xbox one. Když si v Gta V najedu na přátelé a najedu na něj dám Join in game tak mi to ukáže že to mám zakázané a ani nemohu dát Invite to game. Píše že nemám dokončený jaký si tutoriál.
A když už teda se k němu připojím tak hrajeme jen my dva a ostatní hráči tam vůbec nejsou.
Jak je to možné?

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Hraní online s přítelem a ostatními hráči.

Příspěvek od GROO » čtv 03. led 2019 7:36:15

Dobrý den, tutoriál jsou úvodní mise při prvním zapnutí GTA Online. Učí hráče základní principy hry(ukrást auto, koupit zbraň, oblečení atd.). Tento tutoriál se nedá spustit dodatečně, bohužel. Jediné co mne napadá je zkusit vytvořit druhou postavu ve hře a s ní tutoriál odehrát. Pomohlo to?

Štěpánka
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: stř 02. led 2019 9:03:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Hraní online s přítelem a ostatními hráči.

Příspěvek od Štěpánka » pát 04. led 2019 20:31:03

Když vytvořím novou postavu ve hře přijdu o vše co mám na online že?

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Hraní online s přítelem a ostatními hráči.

Příspěvek od GROO » sob 05. led 2019 13:21:16

Penize vam zůstanou. Ovšem tím, že vytvoříte druhý charakter ve hře samozřejmě o ten první nepřijdete. Musíte vytvořit nový druhý charakter, ne jen upravit ten první(to vás přijde na 100 000GTA$ a nemá to žádný užitek). Podle internetu by po vytvoření druhého charakteru hra měla nabídnout tutoriál a tím by měla být splněna podmínka odehrát tutoriál. Po jeho odehrání se přepnete na původní postavu a hrajete normálně dál se vším, co jste ve hře do té doby získala. Osobně s tím zkušenost nemám, tutoriál jsem absolvoval. Tohle je, co jsem hledal, nejčastější rada ohledně tohoto problému. Tak snad bude fungovat.

Jen ještě pro jistotu, při hře dáte pauzu a nahoře na liště vyberete kolonku Online, v menu vyberete Choose character. Načte se obrazovka s vytvářením postav. Tlačítky doprava nebo doleva si vyberete druhou postavu a tu si upravíte podle potřeby. Pak potvrdite a měla by jste hrát v Online za novou postavou.
Naposledy upravil(a) Vojta dne sob 05. led 2019 20:08:11, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Doublepost - příspěvky sloučeny.

Štěpánka
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: stř 02. led 2019 9:03:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Hraní online s přítelem a ostatními hráči.

Příspěvek od Štěpánka » ned 06. led 2019 20:07:35

Díky moc!

Odpovědět