NÁVOD na MILIÓNY až MILIARDY PENĚZ NÁKUPEM NA BURZE

Diskutujte o cheatech, tricích, tipech, ...
Odpovědět
Pettino
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: úte 16. úno 2021 19:06:35
Kontaktovat uživatele:

NÁVOD na MILIÓNY až MILIARDY PENĚZ NÁKUPEM NA BURZE

Příspěvek od Pettino » stř 17. úno 2021 0:38:35

GTA 5 - JAK VYDĚLAT MILIÓNY AŽ MILIARDY PENĚZ NÁKUPEM AKCIÍ NA BURZE

Tímto způsobem zajistíte neustálý růst cen akcií bez rizika poklesu, čímž prakticky můžete dosáhnout i $1,000,000,000 USD.
U tohoto návodu je dobré mít alespoň základní znalosti obchodování s akciemi na burze.
Pokud chcete mít peníze u každé z hlavních postav, veškeré nákupy a prodeje akcií proveďte stejně u všech postav.

1. ZÍSKAT KAPITÁL
Je třeba mít nějaký základní kapitál, který můžete investovat do akcií. A to alespoň $1,000,000USD
Jeden ze způsobů na jeho získání je popsán zde:
https://www.youtube.com/watch?v=Ic7v53dVGH4
Tímto způsobem lze získat $1,000,000 cca za 45 minut.

Další fází je investice do akcií:

2. ULOŽENÍ HRY
Před nákupem akcií si uložte hru.

3. NÁKUP AKCIÍ
Otevřete mobil -> “Internet“ -> “PENÍZE A SLUŽBY“ -> “LCN“ -> “Burza“ - zde najděte nějakou společnost s nízkou cenou za akcii
Příklad: “VanillaUnicorn“ - $100/akcii - nakupte akcie za všechny peníze, co máte
( tip: podržením tlačítka “+“ nebo “-“ nakupujete rychleji )
Upozornění: Může se stát, že po nákupu akcií se vám odečtou peníze, ale akcie se vám nezobrazí v “Moje portfolio“ - v tom případě o peníze přijdete. Předejdete tomu tím, že nejprve koupíte pouze 1 akcii a potvrdíte a teprve poté provedete nákup většího počtu akcií.

4. OVLIVNĚNÍ CENY AKCIÍ
Párkrát se vyspíte bez uložení ( přijdete k posteli, dáte “Uložit hru“ a stisknete “Esc“ - tím jste se vyspali bez uložení ).
- Mezitím otevřete “Moje portfolio“, rozklikněte svoji společnost ( v našem případě “VanillaUnicorn“ ) a sledujte vývoj ceny v grafu - když křivka stoupá, cena za akcie rostou a Vy vyděláváte.
- Čistý zisk je uveden v “Moje portfolio“ u společnosti.
- Růst akcií můžete podpořit buď sabotáží konkurenční společnosti nebo podporou společnosti, od které máte nakoupené akcie. V tomto případě můžete navštívit Striptýzový klub VanilaUnicorn, dát si pár panáků na baru, rozházet pár dolarů tanečnici u tyče nebo si užít soukromý striptýz v kumbálu.
- Po návratu domů se párkrát ( 4x až 8x ) vyspíte a cena by měla stoupat.
- Až se Vám navýší zisk, můžete akcie buď prodat nebo pokračovat v kontrolovaném přespávání . . .

5. PŘESPÁVÁNÍ
- Uložte si hru “Rychlým uložením“ v mobilu ( ne přes postel ) po každém navýšení ceny za akcii.
- Po každém vyspání sledujte vývoj ceny za Vaše nakoupené akcie v “Moje portfolio“.
Příklad:
- nakoupili jste akcie při ceně $100/ks
- podpoříte danou společnost ( viz výše )
- cca 4x se vyspíte - cena vzroste na $120/ks - křivka stoupá -> uložte hru “Rychlým uložením“
- vyspíte se - cena vzroste na $130/ks -> uložte hru “Rychlým uložením“
- vyspíte se - cena klesne na $125/ks -> neukládáte
- vyspíte se - cena klesne na $115/ks -> neukládáte
- vyspíte se - pokud cena stoupá, pokračujete v přespávání
- pokud cena klesá i po několikátém ( 4 - 5 ) přespání, načtěte poslední uloženou hru, kdy cena byla $130/ks a pokračujte v přespávání - cena by měla stoupat
- vyspíte se - cena vzroste na $135/ks -> uložte hru “Rychlým uložením“ . . . atd.

Cena různě stoupá a klesá v závislosti na Vaší hře. Po znovu načtení uložené hry se změní náhodný vývojový systém hry ( tím pádem i vývoj cen ), ale Vaše dosažená ( uložená ) cena za akcie zůstává stejná.
Přespáváním zrychlujete vývoj cen za akcie a vy si jen uložíte hru pouze tehdy, když cena za Vaše nakoupené akcie dosáhne nové vyšší hodnoty.
Když cena začne přespáváním klesat, načtete hru s nejvyšší hodnotou akcie a dalším přespáváním cena opět roste bez ohledu na předchozím vývoji. Po načtení uložené hry se vývojová křivka obvykle srovná a dostane vzestupný charakter.
Pokud se Vám nedaří navýšit cenu akcií, prodejte je a investujte do jiné společnosti.
Důležité: Při přespávání hru neukládejte - stiskem “Esc“ se pouze vyspíte, ale hru neuložíte.

Např.: při $100/akcii za $1,000,000 nakoupíte 10 000 akcií - pokud tímto způsobem navýšíte cenu za akcii až na $1,000, zisk ze všech akcií bude $10,000,000 + $1,000,000 Vaše investice . . . a jste miliónář - dobrý, ne? ;) . . . ovšem to je jen pro příklad.
Je to sice zdlouhavý proces a strávíte tím několik hodin, možná i dní, ale zase vyděláte dost peněz.

6. PRODEJ A OPĚTOVNÝ NÁKUP AKCIÍ
Buď takto můžete pokračovat dál nebo můžete nakoupit víc akcií za vydělané peníze.
Až ceny za Vaše akcie vzrostou, prodejte je a na účtu Vám naskočí investované peníze + zisk z akcií.
Po připsání peněz na účet znovu investujte do nákupu akcií některé ze společností a opakujte kroky 2 až 5.
Víc peněz na účtu = víc akcií = větší zisk.

Takže např. při $10/akcii za $10,000,000 nakoupíte 1 000 000 akcií a navýšíte cenu za akcii až na $1,000, zisk ze všech akcií bude $1,000,000,000 + $10,000,000 Vaše investice . . . no a už jste miliardář 8-)
Ale POZOR - pokud na akciích vyděláte několik miliard a budete je chtít prodat, dostanete za akcie jen něco málo přes 2,147 miliard USD - zbytek zůstane v akciích. Ale nezoufejte, o vydělané peníze v akciích nepřijdete - tímto způsobem navýšená cena za akcie setrvá víceméně na stejné hodnotě i v průběhu hry a můžete tak akcie prodat později, až utratíte nějaké peníze.

7. NAVÝŠENÍ PROSTŘEDNICTVÍM ASSASSIN MISÍ
Tip: Nejprve tímto způsobem vydělejte dostatek peněz a až poté začněte s Lestrovými assassin misemi, díky nimž lze navýšit účet až o 300%.
- více zde: viewtopic.php?f=29&t=218

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁVOD na MILIÓNY až MILIARDY PENĚZ NÁKUPEM NA BURZE

Příspěvek od GROO » stř 17. úno 2021 9:49:03

Hmm, krásný článek, dlouhý, musel dát hodně práce.
Akorát že tady je už 7 let to samé, jen přehlednější a stručnější...

Pettino
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: úte 16. úno 2021 19:06:35
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁVOD na MILIÓNY až MILIARDY PENĚZ NÁKUPEM NA BURZE

Příspěvek od Pettino » ned 21. úno 2021 12:22:29

O tomto článku samozřejmě vím a ve svém článku na něj dokonce odkazuji.
Ve svém článku jsem shrnul postupy pro obchodování na burze a podrobněji rozepsal návod, jak z $10 docílit $100 za akcii. Psal jsem to srozumitelně, aby to pochopili i ti, co s GTA 5 začínají.
Jen jsem zde popsal svou zkušenost, jak jsem dokázal vydělat víc než 1O miliard.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁVOD na MILIÓNY až MILIARDY PENĚZ NÁKUPEM NA BURZE

Příspěvek od GROO » úte 23. úno 2021 8:59:08

Pettino píše: ned 21. úno 2021 12:22:29 ...jak jsem dokázal vydělat víc než 1O miliard.
Otázkou je, k čemu ti budou. ;)

Odpovědět