Misia na ziskanie Karin Kuruma

Potřebujete pomoci s misí? Ptejte se zde.
WaynEorg
Level 1
Level 1
Příspěvky: 5
Registrován: sob 11. čer 2016 14:05:16
Kontaktovat uživatele:

Misia na ziskanie Karin Kuruma

Příspěvek od WaynEorg » sob 11. čer 2016 14:09:32

Ahoj. Prehladal som cely web a ziadny konkretny navod ako ziskat toto auto (Karin Kuruma) som nenasiel. V podstate len viem ze musim spravit Heist od Lestera. No spravil som uz milion misii v GTA Online ale tuto misiu stale neviem najst. Uz ma to serie. Za rady dakujem :)

PS: Mam 44Rank

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Misia na ziskanie Karin Kuruma

Příspěvek od GROO » sob 11. čer 2016 21:59:03

Na to je snadná pomoc. Musíš splnit 2 věci. První je minimálně level 12 (to jak je vidět máš) a druhou je apartmán, nebo vila (ne obyčejný byt). Pokud splňuješ obě dvě věci, zavolá ti Lester, že se u něj máš zastavit a na mapě se ti objeví L. Zajedeš k němu, hodíte řeč a pak zajedeš zpět do svého apartmánu, vejdeš do plánovací místnosti (na mapě je tam H a v místnosti je velká bílá tabule na plánování Heistů) a zavoláš z té místnosti Lesterovi. On k tobě zajde, zkoukne tu místnost a máš přístupný první Heist Fleeca job. Po skončení tohohle Heistu by jsi měl mít obrněnou kurumu přístupnou v shopu na herním internetu. Teoreticky by to možná šlo i tak, že se necháš někým pozvat do Heistu Fleeca job a absolvuješ ho jako člen týmu, ale to nevím jistě, jestli se odemkne. Předpokládám, že asi nemáš v GTA Online moc přátel, tohle je tak lehká věc, že by ti musel někdo z nich poradit, já jsem roztáhl pár nováčků (i odsud) tak, že si za jedno odpoledne vydělali na apartmán i Kurumu... ;)

P.S: Mise od Lestera po telefonu NEJSOU HEIST!!!

WaynEorg
Level 1
Level 1
Příspěvky: 5
Registrován: sob 11. čer 2016 14:05:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Misia na ziskanie Karin Kuruma

Příspěvek od WaynEorg » ned 12. čer 2016 0:32:49

Dakujem za navod. No priatelou nemam ziadnych a vzdy ked hram nieje tam ziadny cech ani slovak online hehe... ale uz mam konecne tu kurumu v plnej vybave a robim Heisty jedna basen tak pohoda :) Inak moj nick je WaynEsvk11 :) Teraz setrim na vojensku helinu s raketami :D

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Misia na ziskanie Karin Kuruma

Příspěvek od GROO » ned 12. čer 2016 12:38:07

WaynEorg píše:Dakujem za navod.

Není zač, od toho jsem tady. :D

Já mám 48 pečlivě vybraných lidí a všechno jsou češi, nebo Slováci (cítím se stále čechoslovák, takže beru slováky jako lidi od nás) cizince s omluvou odmítám, ale to neznamená, že s nimi nehraju. Z toho tak s 10ti lidmi pravidelně hrajeme a z těch 10ti jsou kdykoliv se připojím minimálně 4 online, někdy děláme neskutečný blbosti a jindy zase jedeme tvrdě na prachy, záleží jak se nám chce...
Tahle hra je prostě založená jen a pouze na dobré partě. Já posílám žádost o přátelství jen lidem, se kterými se mi dobře hrálo, takže je to na tobě, jestli chceš, najdi si můj nick (tady na fóru je nejmíň 3x napsaný) a napiš mi na R*SC zkusíme to s tebou. :lol:

WaynEorg píše:Teraz setrim na vojensku helinu s raketami :D

No, podle mne to jsou zbytečně vyhozené prachy, ten vrtulník se pravidelně spawnuje na letištích v Sandy Shores Airfield (u věznice) a McKenzie airfield (letiště Vagos gangu).

WaynEorg
Level 1
Level 1
Příspěvky: 5
Registrován: sob 11. čer 2016 14:05:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Misia na ziskanie Karin Kuruma

Příspěvek od WaynEorg » ned 12. čer 2016 14:26:47

No radsej pisat nebudem som uplny noob. Som v nejakom klane SVVK a zatial som videl jedneho hraca online z celkovych 703 takze nic moc ale ja nato nejako serem proste zapnem, spravim par heistov, par krat niekoho zabiju ked vidim ze je AFK ..... xDDD

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Misia na ziskanie Karin Kuruma

Příspěvek od GROO » ned 12. čer 2016 16:38:38

WaynEorg píše:No radsej pisat nebudem som uplny noob.

Jak chceš, každý nějak začínal, z pár noobů jsme udělali docela dobré hráče a nechali je vydělat, my jsme totiž docela trpělivý lidi. :)
WaynEorg píše: par krat niekoho zabiju ked vidim ze je AFK ..... xDDD

Tak my se navzájem bezdůvodně nezabíjíme (a když se to přeci jen stane, omluvíme se, je to dost o přátelství), maximálně když dotyčný řekne "mám bounty, vydělej si!"
Pokud jsme třeba v public session a někoho z nás někdo cizí obtěžuje, většinou mu jdeme na pomoc. To samé je u závodů, pokud někdo potřebuje k odemčení tuningu x krát vyhrát závod, tak prostě jezdíme tak aby vyhrával. Jsme jen parta normálních, rozumných lidí, co si navzájem pomáhají.

A ani nejsme všichni v jedné crew...

Lazarus
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: ned 29. kvě 2016 20:02:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Misia na ziskanie Karin Kuruma

Příspěvek od Lazarus » ned 12. čer 2016 16:56:04

Tiez hram sam.. bohuzial... online som zacal asi tak pred tyzdnom.. Aj som som sa pridal do jednej cz/sk crew ale ked vsetkym poslem pozvanku na nejaku aktivitu tak vsetci blocked... o com to potom je... Dnes som sa cely den snazil urobit jeden survival mod.. prezit 10 vln... trvalo to cely den, nakoniec sme to dali dvaja.... aj som sa naexpil dal som lvl 25 aj nejake prachy zarobil.. :) A tiez milujem ked mi tam deti nadavaju do idiotov ked nieco idem prvy krat a neviem co mam robit...

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Misia na ziskanie Karin Kuruma

Příspěvek od GROO » ned 12. čer 2016 19:07:49

To je běžná praxe, randomové často vyhazují z Heistu lidi s nízkým levelem, jsou potencionální hrozba neúspěšnosti mise. My klidně bereme i nízký level a dáváme ho k někomu silnému co ho podrží a poradí mu a nebo na nejlehčí funkci v týmu
. Jj a taky mám rád, když se mne americké dítě s levelem 40 zeptá, jestli já s levelem kolem 180 nejsem noob a jestli vím co v Heistu dělat. Většinou to dopadne tak, že noobové jsou oni a po několikerém opakování mise se naštvu, "převezmu velení" a protáhnu je skrz misi, aby mi z toho aspoň něco káplo a nebyl bych v mínusu... :lol:

WaynEorg
Level 1
Level 1
Příspěvky: 5
Registrován: sob 11. čer 2016 14:05:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Misia na ziskanie Karin Kuruma

Příspěvek od WaynEorg » pon 13. čer 2016 15:50:23

Groo chcel som ti napisat v GTA ale naslo mi to Groo-ov asi 50 tak neviem teraz ktory si ty. Alebo mas ine meno? Inak vcera som nastval jedneho high lvl hraca a palil pomne uz od nervov gulometom a raketami tak som to vypol :D Chcel som zapnut passiv mode a chodit prinom aby som ho este viacej nasral ale uz som isiel spat radsej :D :D

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Misia na ziskanie Karin Kuruma

Příspěvek od GROO » pon 13. čer 2016 22:30:51

WaynEorg píše: Groo-ov asi 50 tak neviem teraz ktory si ty.

Jj, já vím, tak lehký to zase nemám. :lol: :lol:

P.S: dneska jsem vydělal na zboží 922050 babek a žádná honička to nebyla, ty organizace fakt docela sypou.

WaynEorg píše:vcera som nastval jedneho high lvl hraca a palil pomne uz od nervov gulometom a raketami tak som to vypol :D Chcel som zapnut passiv mode a chodit prinom aby som ho este viacej nasral

No tak tohle nesnáším, jestli takhle hraješ běžně, tak to snad ani nepiš, to by jsme si nerozuměli, my hrajeme normálně, mezi kamarády se zásadně nezabíjíme (jen v deathmatchích), naopak si pomáháme ve hře a ostatní hráče respektujeme, bitka je jen pokud nás někdo vyprovokuje, ale to je málokdy. Náš věkový průměr je kolem 30ti let, takže už máme rozum a umíme se zabavit jinak...

Odpovědět