Lester

Potřebujete pomoci s misí? Ptejte se zde.
Odpovědět
Jurek
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: pon 23. pro 2019 11:53:00
Kontaktovat uživatele:

Lester

Příspěvek od Jurek » pon 23. pro 2019 12:10:10

Ahoj potřebuji poradit prosím plníme úkol pro Lestera a mám si oblíknout nějaké sako a nemůžu ho najít nechci jezdit pořád do kola se převlékat diky

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Lester

Příspěvek od GROO » pon 23. pro 2019 12:44:05

Zkus oblek zvaný Tuxedo, prodávaný v Ponsonby's.

Jurek
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: pon 23. pro 2019 11:53:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Lester

Příspěvek od Jurek » pon 23. pro 2019 13:30:19

No zkoušel jsem ale nenarazil a ještě jak získat nejlépe prachy zkoušel jsem v obchodě rozstřílet pokladnu a nešlo

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Lester

Příspěvek od GROO » pon 23. pro 2019 15:57:02

Teď si nejsem jistý(single jsem pár let nepustil), ale mám pocit, že obleky se kupují přímo u prodavače. V regálech jsou jen saka a kalhoty zvlášť.
A s těmi penězi je to trochu složitější. PoradÍm sice trochu delší, ale určitě nejlepší a osvědčený postup jak vydělat několik miliard.
Dělej mise, ty samy o sobě vydělávají penize. Ale chce to šetřit co nejvíc, nakupuj jen to nejnutnější. Určitě nehraj s Franklinem Assassination mise, TO JE MOC DŮLEŽITÉ!!!
Dohraješ všechny hlavní mise(nebudu prozrazovat co a jak dopadne), po několika hodinách od dohrání dostaneš na konto pár milionů. Všechny peníze investuješ do určitého podniku na burze. Uděláš jednu Assassination misi a budeš sledovat burzu a cenu tvých akcií. Po nějaké době(cca 1/2 - 2hodiny) vyletí cena tvých akcií nahoru. Když je cena nejvýš, prodáš všechno a vyděláš velké prachy. Zase vše investuješ do určitého podniku, zase uděláš Assassination misi, počkáš na vysokou cenu a zase prodáš a tak pořád dokola, dokud neodehraješ všechny Assassination mise, co tam jsou. Tímhle způsobem si přijdeš na takové prachy, že je nebudeš schopný ani utratit.
Do kterých podniků investovat a které akcie koupit najdeš tady na GTA.CZ
Ještě poradím jednu věc. Je dobré si v nastavení hry vypnout autosave a ukládat ručně. Když si budeš ukládat na přeskáčku třeba na 3 místa, tak když se něco nepovede, vždy se můžeš vrátit až o 2 savy zpátky a tím zachránit situaci.

Odpovědět