Mise Friends Reunited

Potřebujete pomoci s misí? Ptejte se zde.
Odpovědět
dzouzef87cz
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: úte 02. črc 2019 16:21:47
Kontaktovat uživatele:

Mise Friends Reunited

Příspěvek od dzouzef87cz » úte 02. črc 2019 16:33:03

Zdravím vás tu, doufám, že je fórum trošku aktivní.

Mám problém s misí s názvem Friends Reunited a to v tom, že Trevor má pomocí Sticky bombs odpálit karavany v kempu. Ok, nic složitého, ale problém je ty bomby získat, když v Ammu nation nejsou odemčené...

Podle jiných návodů se ty bomby odemknou až po téhle misi.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Mise Friends Reunited

Příspěvek od GROO » úte 02. črc 2019 20:28:52

Taky zdravím, fórum trochu aktivní je.
To že nejsou v ammunation Sticky bomby aktivní by nemělo mít na úkol vliv. Pokud něco pro misi potřebuješ, objeví se to v inventáři, nebo to dostaneš v průběhu mise i když na to nemáš příslušný level.
Zkusím se trochu blbě zeptat. Když otevřeš to kulaté menu se zbraněma, a najedeš na nějakou zbraň, víš že se dá mezi zbraněmi stejného typu přepínat? Tyhle Sticky bomby by měly být tam jak jsou granáty.

dzouzef87cz
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: úte 02. črc 2019 16:21:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Mise Friends Reunited

Příspěvek od dzouzef87cz » stř 03. črc 2019 22:15:24

Omlouvám se, nevěděl jsem to a jak jsem měl nakoupené granáty, tak ty bomby nebyly vidět. Teď jsem za trotla a děkuju za pomoc. :)

Mannoroth
Level 15
Level 15
Příspěvky: 166
Registrován: sob 04. led 2014 7:10:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Mise Friends Reunited

Příspěvek od Mannoroth » pát 05. črc 2019 10:44:12

Zrovna jsem chtěl napsat, jestli víš, že GTA 5 upustilo od toho požadavku vlastnit pouze jednu zbraň z každé kategorie, který se poprvé objevil ve Vice City, ale GROO byl rychlejší. Takže problém vyřešen. :D

A neboj, rozhodně nejsi sám, kdo tenhle detail přehlédl. Na světě je spousta hráčů, které nezajímá prakticky nic jiného než to, aby si mohli zahrát. A někteří dokonce ani nevnímají příběh a vůbec neví, jak se která postava jmenuje.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Mise Friends Reunited

Příspěvek od GROO » úte 09. črc 2019 20:38:41

Mannoroth píše: pát 05. črc 2019 10:44:12...a vůbec neví, jak se která postava jmenuje.
Kravaťák, černej a ten co je furt magor... :lol:

Mannoroth
Level 15
Level 15
Příspěvky: 166
Registrován: sob 04. led 2014 7:10:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Mise Friends Reunited

Příspěvek od Mannoroth » čtv 11. črc 2019 6:33:25

Tak nějak. A to je ještě dobrý, stále může být mnohem hůř... Pamatuju si spoustu případů, kdy v popisu problému nepadlo jediné jméno a musel jsem luštit, kdo je kdo, protože uživatelé mají občas tendenci nacpat všechno do jedné věty, která se nedá absolutně číst bez diakritiky a čárek. :D A to všechno jenom ukazovalo to, jak hráč vnímá to, co hraje. Zkrátka to vůbec nevnímá, ale hlavně, že hraje...

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Mise Friends Reunited

Příspěvek od GROO » čtv 11. črc 2019 11:28:39

No, to mi povídej. Už se mi tady párkrát stalo, že někdo napsal dotaz a já musel půlku toho jeho textu odhadnout a zbytek si vymyslet. Že si někdo nepamatuje jména postav, nebo názvy lokací chápu, sám s tím občas mívám problém, ale že někdo není schopen formulovat rozumnou větu, to mi hlava nebere...
Onehdá tu jeden exot napsal:
exot píše: kdbyyhc mel zkusenost hrtani gta 4 na kopnzoli abych moh porovnot ovladani na pc a konzoli...
Na můj nevinný dotaz, jestli je to česky hodil neprůstřelný argument:
exot píše: psal sem to rychle a v noci unavenej...
No a pak něco o omezených vylízancích a jiné pochvalné hlášky...

Proti tomu je dotaz, kdy člověk něco ve hře neví, nebo nezná a po radě jak na to se omluví a poděkuje za pomoc přímo balzám na duši.
To pak my aktivní tady na fóru víme, že to má smysl.

Mannoroth
Level 15
Level 15
Příspěvky: 166
Registrován: sob 04. led 2014 7:10:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Mise Friends Reunited

Příspěvek od Mannoroth » čtv 11. črc 2019 18:22:23

Tak jasný, že pokud hráč tu hru doslova nehltá, tak si nemůže zapamatovat každé jméno postavy či lokace, ale aby byl hráč v polovině hry a nevěděl pomalu, kdo je kdo, tak to už mluví za vše... A takový případy jsou taky.

Odpovědět