100% check - co mi chybí

Potřebujete pomoci s misí? Ptejte se zde.
Zamčeno
petee
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: úte 05. lis 2013 10:21:13
Kontaktovat uživatele:

100% check - co mi chybí

Příspěvek od petee » úte 05. lis 2013 10:27:08

Zdravím zasekl jsem se na 98,8% fakt nevím co dál...
Ve statistice mi chybí jedna jediná věc v sekci OSTATNÍ

Nicméně jsem přesvědčen že vše dle checklistu jsem udělal:
- Mostů jsem podletěl ca 30, knife flights mám 8, unikátních skoků 26, dopisy a vesmírná loď taky hotovo, šlapku jsem do auta vzal několikrát, booty cally jsem měl dva. Obchod jsem vykradl, v kině jsem byl sám i s přítelem (nechal probehnout kompletni filmy), s přítelem jsem byl i na šipkách (vyhrál jsem), baru a strip klubu. Nemovitostí jsem koupil hafec. Na netu jsem koupil několik aut, lodě, kola i válečný stroje.
Chopa jsem vyvenčil - tohle by možná byla příčina nevím - prostě jsem chopa vzal a šel mu házet míček...ještě je něco třeba udělat? Poiraďte prosím. Nějaké tipy...fakt jsem bezradný

Mikus
Level 1
Level 1
Příspěvky: 4
Registrován: pát 27. zář 2013 8:55:55
Kontaktovat uživatele:

Re: 100% check - co mi chybí

Příspěvek od Mikus » úte 05. lis 2013 11:57:48

Skus pozriet tvoj profil checklist na social clubu. Tam je to krasne zobrazene co ti este chyba.

petee
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: úte 05. lis 2013 10:21:13
Kontaktovat uživatele:

Re: 100% check - co mi chybí

Příspěvek od petee » úte 05. lis 2013 13:55:29

tak tohle bohužel nepůjde...hraju bez netu ....:(

miachl
Level 1
Level 1
Příspěvky: 1
Registrován: úte 25. úno 2014 17:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 100% check - co mi chybí

Příspěvek od miachl » úte 25. úno 2014 18:09:33

Někde si zřejmě musel udělat chybu. Vyzkoušej jednodušší úkoly, nebo ty u kterých mohli nastat chyby(aktivity s kamarády,prostitutky,kontrola nemovitostí) a když nepomůže, tak zkus postupovat podle tohoto seznamu, ke kterému ti něco napíšu. Každopádně myslím si, že si možná udělal chybu v "Zaplaťte si prostitutku". Dole si přečti, napsal jsem ti k tomu info.

Najděte všech 50 dílů vesmírné lodi-Opravdu jsi našel všech 50?
Najděte všech 50 útržků dopisu-Opravdu jsi našel všech 50?
Dokončete 25/50 průletů pod mosty.-Vyzkoušej kdyžtak ještě proleťet pod nějakým mostem, který si ještě neudělal.
Dokončete 25/50 Stunt Jumps.-Vyzkoušej ještě nějaký stunt jump, který si neudělal.l
Dokončete 8/15 Knife flights . Vyzkoušej ještě nějaký knife fight, který si neudělal.
Nakupte 5 nemovitostí. - Zkontroluj na mapě, jestli ses třeba špatně nepodíval.
Zakupte jakékoliv auto z webu. -Dorazilo ti to auto do garáže? Nevím jestli to může mít nějaký vliv, každopádně, kdyžtak si
objednej znobu)
Jděte se projít s Chopem. -Zkus s ním jít někam dál od domu, zaházet si s míčem a tak celkově aspoň 15minut a pak se s
ním vrať domů.
Booty Call (Zavolejte si prostitutku). -Pokud si dobře vzpomínám, mělo by to být to, kde s ní děláš určité věci v autě(Pokud
ne, tak to podtím)-odjeď s ní někam a vyzkoušej všechny 3 možnosti(myslím že tam jsou 3)
Zaplaťte si prostitutku.-Zaplať si prostitutku a získej u ní plné skóre(plný obdelník) a ona ti pak nabídne, že s ní můžeš jet
domů, tak to příjmi a jeď s ní k ní domů, tam pokračuj dokud to neskončí.
Vykrást obchod.-Zkus znova kdyžtak, i ten trik s otevřenou zbraní uprostřed dveří.
Navštivte kino.-Raději znova na celý film.
4 aktivity s kamarádem (navštívit kino, šipky, Strip Club a bar).-Taky znova.


A pokud se ti tohle všechno nechce znova dělat, sežeň internetové spojení ke konzoli a máš to hned a přesně víš co, pak kdyby sis nevěděl rady - youtube.

dangerboy
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: sob 20. zář 2014 15:44:46
Kontaktovat uživatele:

Re: 100% check - co mi chybí

Příspěvek od dangerboy » sob 20. zář 2014 16:01:20

ok, jako každý tady si nevím rady, mám odehráno 95,8 % hry a na mapě už nemám žádný otazník na řešení další. V netu jsem se koukal do checklistu a vidím co nemám, ale... co dál??
V Strangers and Freaks mmám 19/20 .
V misc mi to je jasné , tam nemám aktivioity s přítelem on line.
Má zde někdo radu co s tím??
Rád bych udělal i aktivity s přítelem , jestli se najde nějaký dobrák at mi písne:polmaj@seznam.cz
Díky

dangerboy
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: sob 20. zář 2014 15:44:46
Kontaktovat uživatele:

Re: 100% check - co mi chybí

Příspěvek od dangerboy » ned 21. zář 2014 20:50:02

koukám, že budu muset hrát znovu:-(
sem nikdo nechodí:-(
a nebo to nikdo neví co s tím:-(

Uživatelský avatar
Rainmaker
Level 11
Level 11
Příspěvky: 107
Registrován: úte 17. zář 2013 14:51:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 100% check - co mi chybí

Příspěvek od Rainmaker » pon 22. zář 2014 16:50:42

Zkus napsat i jinam (jiný web) nebo do návštěvní knihy. Zpravidla někdo odpoví, když ví.
I have generously decided to allow you to speak to me - Garfield
Obrázek

Chesse_cz
Level 20
Level 20
Příspěvky: 257
Registrován: stř 18. pro 2013 21:08:46
Kontaktovat uživatele:

Re: 100% check - co mi chybí

Příspěvek od Chesse_cz » pon 17. lis 2014 0:10:23

však na social clubu by měla být možnost zjistit jaky freak ti chybí, mam za to, že je tam i mapa s lokacema, tak se tam zkus podívat.

Zamčeno