Strelba z vozidla

Potřebujete pomoci s misí? Ptejte se zde.
Zamčeno
Vojta69
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: ned 03. lis 2013 0:25:39
Kontaktovat uživatele:

Strelba z vozidla

Příspěvek od Vojta69 » ned 03. lis 2013 0:33:49

zdravim parany...
mam xbox 360 a chci se zeptat jestli se da mirit z auta tak aby mel vystcenou zbran z okna ale nestrilel v jednom kole...ale abych moh jako na GTA 4 na PC pravym tlacitkem rozbit okno a zacit mirit a levym normalne strilet...ty konzole sou na ovladani debilni proste...ale ikdyz koupim hama speedshot a klavesnici a mys tak me zajima jestli to pude nebo ne...
rozumite? proste kdyz zmacknu lb v aute jako strelbu tak zacne strilet a objevy se zamerovani ale jenom zamerovani bez strileni nejde?
tak me zajima jestli de jako v gta 4 kdyz vystoupim z auta a zaroven budu chtit hned bezet tak necham otevreny dvere a nastartovany motor a zaply radio...
jestli ani jedna vec nejde tak gta 4 to teda melo lepsi..a budu jenom doufat ze az hra vyjde na pc tak tam to pude jako v gta 4..kdbyyhc mel zkusenost hrtani gta 4 na kopnzoli abych moh porovnot ovladani na pc a konzoli...

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Strelba z vozidla

Příspěvek od GROO » ned 03. lis 2013 9:50:47

...ta poslední věta je česky??? ;)

Vojta69
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: ned 03. lis 2013 0:25:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Strelba z vozidla

Příspěvek od Vojta69 » ned 03. lis 2013 9:55:19

jo presne to je odpoved na kterou tady kazdej ceka ja specialne...psal sem to rychle a v noci unavenej...ale jenom nejakej omezenej vylizanec na to upozorni...sorry slohova prace bez chyb to bejt nemela...

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Strelba z vozidla

Příspěvek od GROO » ned 03. lis 2013 15:47:11

Hahaha... :lol: :lol:
Já to neberu jako slohovou práci, ale jako určitou prezentaci sebe sama, kterou si na netu může přečíst každý. Co si pomyslet o mentální výši člověka, co není schopný napsat několik vět česky. Ale to takový vylízanec v mém věku a s mým vzděláním zřejmě nepochopí. Co naplat, je taková doba, kdy pozér po upozornění na svou chybu nejen že ji neuzná, ale v domění, že bude ještě větší borec, začne urážet a napadat. A k tvému dotazu, co si to vyhledat na google, trochu pro to něco udělat.
--
Tak jsem se ti na to koukl, vypadá to, že si na to budeš muset bohužel zvyknout. Má s tím problém víc lidí a nečetl jsem že by to bylo jinak. A unávám, že takhle je to dost nešťastně řešeno. Xbox nemám, takže píšu jen co jsem vygooglil. Doufám, že tohle bereš jako odpověď na kterou čekáš...

VYŘEŠENO - LOCK.

Zamčeno