SparkIV

Máte jakýkoli problém s GTA? Ptejte se zde.
zoro
Level 3
Level 3
Příspěvky: 24
Registrován: čtv 16. led 2014 21:15:33
Kontaktovat uživatele:

Re: SparkIV

Příspěvek od zoro » pát 24. led 2014 14:23:06

No nezbývalo mi nic jiného, než tu hru odinstalovat i se vším co k tomu patří. Patch, který jsem tam měl, asi k tomu nepatří i Spark jsem dal pryč. No komplet všechno. Je třeba začít znovu. Potřebuju jen vědět, jaký program pro otevírání zipu, raru je přehlednější podle tebe. A druhá věc. Mám 32 bitový systém windows 7 ultimate, ale vzadu na obalu té hry píše doporučený nebo snad nutný 64 bitový. Mám tedy zrušit celý windows a stáhnout nový 64 bitový? Nebo to je jedno?

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: SparkIV

Příspěvek od GROO » sob 25. led 2014 8:42:56

Tak já používám Winrar. Setkal jsem se i s tím 7-zip a taky byl dost dobrý. Já moc nejsem zastáncem skákání ze softu na soft jen proto že nějaký nový najdu. (neber to osobně) V tomhle jsem trochu "divnej" když mi něco sedne, tak to neměním, dokud to umí vše co potřebuju. Na kreslení používám geniální program GIMP a neměnil bych za žádný jiný. Dlouho jsem používal vezi 1.7.4 i když už byla nejmíň 2.4.6 protože uměla vše co jsem potřeboval. Na vyšší jsem přešel jen kvůli podpoře tabletu (ne tomu pozérskému přerostlému mobilu, ale kreslící pomůcce pro grafiky). Tím chci říct, že se nenech ovlivňovat a najdi si soft, který ti bude vyhovovat a s kterým budeš spokojený. S tím se naučíš dělat a pak ti vše půjde samo od ruky a budeš si s pc užívat a ne se trápit.
K tomu systému, já mám win XP 32bit a nemám s GTAIV problém. Co vím, tak v mém okolí je to s 32/64bit systémem tak půl na půl. Nikdo problémy neměl, kromě špatného odladění. Hra je moc stará na to, aby podporovala jen 64bit systém. To začíná teprve teď. Cca v dubnu chci stavět nové pc, a tam počítám s 64bit systémem, ale do teď jsem potřebu neměl. To honění se za pixely a shadery jde mimo mne, zažil jsem éru 8mi bitových počítačů, kde to nebylo o grafice, ale o nápadu, hra mne musí bavit, na hezkou grafiku mám filmy. Vždyť já hraju Minecraft a děsně mne baví...

zoro
Level 3
Level 3
Příspěvky: 24
Registrován: čtv 16. led 2014 21:15:33
Kontaktovat uživatele:

Re: SparkIV

Příspěvek od zoro » sob 25. led 2014 9:24:34

jo přesně. jako malý jsem hrál kazetovky typu golden axe, super mario, lotus apod. Takže vím o čem mluvíš.Dnes se to snaží všelijak modernizovat a je to o ničem. ne všechno, ale s těma jejich technickýma vylepšovákama.....no škoda mluvit. No jinak tady komp mám přes kámoše, který je taky skládaný a je docelá možné, že to nestíhá zdroj. Takže pětistovku vyměnit za 600W. A někde na disku nebo obalu má být napsaná verze té hry a podle toho mám stahovat patch a nejlépe přímo od výrobce. Některé jsou prej kreknuté apodobně. Proto, když je originál hra, tak by bylo lepší prej to přímo od výrobce stáhnout. No mám tu hru týden a ještě jsem ji nehrál. Hehe, to je dobrý no. Snad se to příští týden už podaří. Tak hezký víkend a díky.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: SparkIV

Příspěvek od GROO » sob 25. led 2014 10:00:10

No, to bych se divil, tomu zdroji. Ono něco jiného je teorie a něco jiného praxe. Mám 500w zdroj a běhám v pohodě, navíc jsme zkoušeli změřit spotřebu pc při zátěži. Takže puštěná DVD mechanika, spuštěný program na test výkonu grafiky a procesor zatížený výpočty, prostě komp naplno. Nedostali jsme se nad 300w. Dnešní komponenty jsou co do spotřeby šetrnější než dřív, kolega má nový procesor x krát výkonnější než ten můj stařík a má přibližně stejnou spotřebu.

Vibacze
Level 1
Level 1
Příspěvky: 1
Registrován: sob 01. úno 2014 20:03:22
Kontaktovat uživatele:

Re: SparkIV

Příspěvek od Vibacze » sob 01. úno 2014 20:10:19

Zdravím
Mám problémek,snažím se vkládat auta do GTA 4(podle návodu co je tady na stránkách).Ve finále když kliknu na ten nahrazený soubor WFT tak mi to ukáže jenom prázdný modrý čtverec(bez modelu auta).Takže pochybuju že jsem to dělal dobře:(Když otevřu nějaký puvodní model auta tak ho tam vidím).Kde muže být chyba?
Díky za rady.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: SparkIV

Příspěvek od GROO » sob 01. úno 2014 22:37:06

Jo, tak to Spark dělá, prošlo mi rukama cca 150 modelů a z toho se ukázalo ve Sparku tak sotva 5. Ale ve hře byly normálně, teda pokud to nebyl zmršený model, kterých je docela dost. Dělej si zálohu původního auta, než něco vložíš, s některými auty hra ráda padá, bez zálohy tě čeká reinstal hry.

Odpovědět