Dvě hry - jedna postava

Fórum věnované GTA V.
Odpovědět
DolberkCZ
Level 1
Level 1
Příspěvky: 7
Registrován: sob 04. zář 2021 19:48:36
Kontaktovat uživatele:

Dvě hry - jedna postava

Příspěvek od DolberkCZ » sob 04. zář 2021 19:56:53

Ahoj. Potřebuji radu. Kdysi jsem si koupil GTA V a dostal sem kód do RockStar, použil a hraju. Nedávno byla GTA V zadarmo v Epicu a jelikož mám syna, říkal jsem si, že si to na Epicu vezmu, kdyby si to se mnou někdy chtěl zahrát. Taky že jo, ale když jsem mu na počítač nahrál verzi z Epicu, nalogolovalo se to automaticky na první účet (jestli to není tím, že je to pod stejným emailem, jak na RockStar, tak Epicu používám stejný), takže - je možnost to nějakým způsobem rozdělit/ udělat dva účty?
Děkuji všem za rady.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvě hry - jedna postava

Příspěvek od GROO » ned 05. zář 2021 9:18:07

Ahoj, na jednom profilu na R*SC lze mít pouze jedno GTAV.
Takže to určitě je tím společným e-mailem a hlavně jedním účtem u R*. Řekl bych že jediná legální možnost bude separovat hry od sebe tím, že každá bude mít svůj e-mail a k němu připojený oddělený profil na R*SC. Ale to se nejspíš neobejde bez komunikace s R* supportem. Oni tohle dost neradi dělají. Ale myslím si, že pokud jjim to vysvětlíte, že to změní.

Teď mne ale napadlo, že jste se ale na obou počítačích přihlašovali jen k té první hře, takže ta druhá nebude ještě aktivovaná. Pokud byste z Epic verze hry vyštípali instalační kód té druhé hry, založte si nový e-mail, potom na R* SC založte nový profil kde uvedete ten nový e-mail a na tomto profilu aktivujte hru z Epic store.
P.S: Mám stejnou situaci. R*profil a Epic store na stejném mailu a GTAV na obou účtech, tak se kouknu jak by to šlo, ale jsem mimo PC, tak ne dřív, než v pondělí.
Každopádně, počítejte s tím, že syn bude mít čistou hru, tj. od začátku. Bez peněz, bez vybavení a s levelem 1.
S tím by se ale dalo něco udělat, stačí najít rozumné hráče, kteří budou respektovat že hrají s dítkem a v začátcích mu pomohou a nechají ho vydělat.

DolberkCZ
Level 1
Level 1
Příspěvky: 7
Registrován: sob 04. zář 2021 19:48:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvě hry - jedna postava

Příspěvek od DolberkCZ » ned 05. zář 2021 9:54:28

Taky si myslím, že je to emailem. Vůbec mě tenhle problém nenapadl a čekal jsem, že na Epicu založím nový účet, ale automaticky se to spárovalo s prvním účtem, i když jsem založil na RockStar jiný účet na jiný email. Následně je tam možnost spustit hru přes Epic a to mě pak opět sloučilo na "můj účet". Počítám s tím, že začne od nuly, to není problém, jen nevím jestli půjde nějakým způsobem separovat kód z Epicu a druhá věc, jestli jsem to tím spuštěním již neaktivoval a nepřiřadilo se to pod jeden a ten samý účet.
Ale moc děkuju za ochotu. Předpokládám, že na podpoře budu muset komunikovat anglicky?

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Dvě hry - jedna postava

Příspěvek od GROO » ned 05. zář 2021 16:22:15

Ano, podpora je anglicky, ale pokud AJ neumíte, napište si to česky co nejstručnějši formou a prožeňte to gůgl translátorem. Mám vyzkoušeno, že se s tím na podpoře poperou poměrně v pohodě. Má AJ je na základní urovni a tak vždy na začátku píšu omluvu za nedokonalou angličtinu a vždy mi vyšli vstříc a vše vyřešili k mé spokojenosti. Držím palce.

Edit: Teď jsem to konzultoval s kamarádem, se kterým hraji a který má s více účty zkušenost. Podle něj to už nejspíš nepůjde, propojení mail-R*účet- GTAV je prý nevratné. Tak je na vás jestli to zkusíte. Ale pokud chcete, prý se dá sehnat plnohodnotná verze GTAV s milionem GTA$ a CEO aktivitami zdarma už za 200-300,-

Odpovědět