Stojí za to pořídit GTA V?

Fórum věnované GTA V.
himself
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: pát 04. říj 2019 14:08:45
Kontaktovat uživatele:

Stojí za to pořídit GTA V?

Příspěvek od himself » pát 04. říj 2019 14:12:04

Ahoj,

hraju velmi málo, ale GTA V mě baví několirát jsem ho dohrál v offline módu. Chci se zeptat, jestli má smysl zahrát si ve dvou, když to pro mě (z nějakých důvodů) znamená investici do hry + gafiky (takže minimálně 3 k).
Co jsem zatím dočetl, ve hře se primárně jedná o hromadění peněz, což mi nějak extra zábavné nepřijde. Navíc je asi zábava až ve větším počtu lidí, nebo ne? Dáte mi k tomu prosím nějaké doporučení?

Díky

Mannoroth
Level 15
Level 15
Příspěvky: 166
Registrován: sob 04. led 2014 7:10:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Stojí za to pořídit GTA V?

Příspěvek od Mannoroth » pát 04. říj 2019 18:02:41

To záleží pouze na tom, jestli tě baví s někým hrát nebo ne. Jasně, GTA Online je hlavně o hromadění peněz, ale také je tam spousta misí, které v SinglePlayeru nejsou a jestli si se svým kamarádem dobře rozumíte, tak byste se u toho mohli bavit. Ale jelikož jsem GTA Online nikdy v životě nehrál, tak nemůžu mluvit ze své zkušenosti.

himself
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: pát 04. říj 2019 14:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Stojí za to pořídit GTA V?

Příspěvek od himself » pát 04. říj 2019 20:24:43

Díky za odpověď. Mám kolegu, se kterým bychom to chtěli zkusit, ale asi se mi nechce, aby se do toho cpal někdo další, což vůbec nevím, jestli to takhle jde omezit a jestli je dostatek misí pro dva.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Stojí za to pořídit GTA V?

Příspěvek od GROO » sob 05. říj 2019 10:17:12

No, misí pro 1 nebo 2 hráče je tam dostatek, navíc pokud rozjedeš svou firmu, staneš se v podstatě nezávislým na cizí pomoci. Ale také jsou mise, třeba původní Heisty, které jsou jedna z nejzábavnějších věcí v Online a které vyžadují 4 hráče. Zamezit cizím hráčům lézt k vám na session jde několika způsoby, to není problém, pokud se jedná o PC verzi(konzolovou verzi neznám, nevím, jestli se chová stejně). Pokud se rozhodneš GTAV koupit a hrát i Online, napiš mi sem na fóru SZ a já ti poradím co a jak. Případně si mne přidáš do friendlistu na R*SC a pomůžu přímo ve hře, je to rychlejší. Mám přátele, se kterými respektujeme soukromí druhého, takže kromě voicechatu si nebráníme nijak ve hraní, neobtěžujeme se ani nezabíjíme, teda občas ano, ale po společné domluvě, když chceme zablbnout. Prostě pár normálních lidí, co spolu nekonfliktně hrají, povídají si a neváhají pomoct s úkolem, když je potřeba.
K tomu hromadění peněz. Ano, i to je způsob hraní GTAO, znám jednoho co za cca 4 měsíce odvezl cca 900 aut a nic jiného nehraje. Ale v GTAO je tolik způsobů zábavy, že si tam každý najde to své. Než odehraješ všechny závody, deadmatche, úkoly pro NPC, Heisty atd. tak uteče řada měsíců, navíc se přidávají nové a nové aktivity, takže je pořád co zkoušet. A při tom všem si vyděláš i na luxusní život ve hře.

himself
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: pát 04. říj 2019 14:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Stojí za to pořídit GTA V?

Příspěvek od himself » sob 05. říj 2019 20:39:11

Děkuju za vyčerpávající odpověď. Asi je i celkem motivující. Jestli se rozhoupu, tak se určitě ozvu, protože mít k ruce pár lidí, kteří se chovají slušně a fungují ve stejném časovém pásmu a mají zkušenosti je určitě fajn :)

biker610i
Level 1
Level 1
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 31. pro 2015 16:06:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Stojí za to pořídit GTA V?

Příspěvek od biker610i » úte 31. pro 2019 20:45:33

ja v GTA online hram vacsionou iba zavody ostatne moc neovladam lebo je to vsetko po anglicky a akosi neviem co tam ma robit :D :mrgreen: a z anglictiny ovladam len par slov co sa na mna nalepili :geek: skoda ze cestina nie je oficialna pre tuto hru :roll:

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Stojí za to pořídit GTA V?

Příspěvek od GROO » úte 31. pro 2019 21:38:41

Já naopak odjezdil jen ty nejnutnější závody a už se k té nudě pokud nebudu muset nevrátím. Závody jsou pro mne fakt nudné utrpení. Zato Heisty a jiné akce nemají absolutně žádnou chybu. :lol:
Navíc ty výdělky u závodů se nedají s Heisty vůbec srovnat...

biker610i
Level 1
Level 1
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 31. pro 2015 16:06:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Stojí za to pořídit GTA V?

Příspěvek od biker610i » stř 01. led 2020 13:49:12

a prosim ta co su to tie Heisty a co sa tam robi lebo nemam ani potuchy :lol:

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Stojí za to pořídit GTA V?

Příspěvek od GROO » stř 01. led 2020 16:23:11

Heisty jsou rozsáhlé akce s jakýmsi příběhem pro 2-4 lidi. Je tam hromada vedlejších přípravných misí-setupů a vyústí to finálovou misí. V těhle misích má každý člen svůj úkol a ostatní jsou na jeho splnění závislí.
Jeden případ za všechny.
Heist Prison break je o vysvobození gangstera z vězení.
V přípravných misích ukradnete letadlo, vězeňský autobus, itinerář dovážky vězňů, osobní auto toho gangstera atd. Potom je finální mise. Jeden člen týmu jede na letiště pro to ukradené letadlo a letí k vězení. Dva z týmu převlečení za vězně a dozorce a jedou do pouště kde mají ukrytý vězeňský autobus a s ním jedou k bráně věznice. Čtvrtý člen jede za pravým vězeňským autobusem, zbaví se řidiče a v poušti ho zničí. Falešný autobus dojede do věznice místo pravého a oni ho pustí dovnitř. Tam se musí prostřílet k tomu gangsterovi a s ním se prostřílet k pancéřáku a s nim uniknout z věznice. Mezitím pilot doletí k věznici, ale díky poplachu po něm jdou stíhačky. Ten co zničil autobus, ukradne bojový vrtulník a musí chránit pilota únikového letadla před stíhačkami. Když přijede pancéřák k letišti, pilot přistane a naloží gangstera a dva členy týmu. Vrtulník je ze vzduchu zajišťuje. Letadlo pak za podpory vrtulníku odletí k předávacímu bodu, kde gangsterovi předají letadlo a seskočí padaky na pláž. Tam je nabere vrtulník a odletí pryč. Konec mise, rozdělení peněz(500 000$) a oslava.
Prostě týmová práce, kde je úspěch akce závislý na tom, jak kdo splní svůj úkol.
No a jsou i Heisty, kde si dva lidi rozdělí až 1,5M$
První Heisty co se objevily v GTAO máme odehrané cca 80x a ty novější tak 50x a pořád nás to baví.

biker610i
Level 1
Level 1
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 31. pro 2015 16:06:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Stojí za to pořídit GTA V?

Příspěvek od biker610i » stř 01. led 2020 19:54:19

Dik za vysvetlenie

Odpovědět