koupě gta5 a online

Fórum věnované GTA V.
Timberland
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: ned 31. kvě 2020 14:18:20
Kontaktovat uživatele:

Re: koupě gta5 a online

Příspěvek od Timberland » ned 31. kvě 2020 18:13:17

Dobrý den
děkuji za odpověď, už jsem to pochopil, uvedený bonus se objevil v online verzi. Tak snad už to teď bude v pořádku, mysleli jsme že mu ten bonus připíšou do singleplayeru. O násilí ve hře vím, není ještě plnoletý a proto hraje také jen pokud jsme doma. Než jsme ji koupili, četli jsme recenze. A ve spoustě z nich se objevuje názor, že v té hře neuvidí nic jiného než ve zprávách na Nově nebo Primě, což se bohužel trochu potvrzuje. Tím netvrdím, že je to v pořádku, ale pokud bude zbytek jeho života v pořádku, věřím, že to nebude na něj mít vliv. Další dotazy nevím, snad jen kde sehnat peníze do singleplayeru :-D
Mějte se fajn.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: koupě gta5 a online

Příspěvek od GROO » ned 31. kvě 2020 19:49:50

No, popravdě nevím, kde ve zprávách na Nově a Primě uvidíte trhání zubů, elektrošoky a jiné mučení s vaší(hráčovou) aktivní účastí(ano i toto se v singleplayeru odehrává, že hráč aktivně klávesami rve zuby kleštěmi spoutané oběti, nebo přikládá elektrody s el. proudem). Ale jak říkám, je to na každém rodiči jak k tomu přistoupí, můj názor je takový, že děti nemusejí mít vše, co je v TV, nebo na internetu, ale to je čistě na každém rodiči, toto je pouze můj názor. ;)
Nevím nakolik vážně jde brát "recenze" většiny postpubertálních "recenzentů" co jsou zvyklí ve hrách "trhat hlavy a žrát syrové maso" a ani je nenapadne se zaměřit na vhodnost hry pro děti(proč také, když je od 18 let!), já na to koukám okem relativně liberálního rodiče ve věku vysoko nad 40let, který má s hraním takových her dlouholeté zkušenosti.
Timberland píše: ned 31. kvě 2020 18:13:17 ...snad jen kde sehnat peníze do singleplayeru :-D
No, to je těžké, ze začátku v podstatě nikde, ta hra je takto úmyslně navržená, hráč ze začátku nic moc nemá, je rád za pár babek a až postupem času se vypracuje v boháče(na konci hry lze mít několik miliard dolarů). Ale není se čeho obávat, hra i po dohrání skýtá spoustu dalších aktivit, není to tak, že poslední mise, titulky a konec, hrát se dá do nekonečna. Jediná možnost, jak vydělat peníze je hrát dál příběhové mise a vydělat na "velké akci" která bude cca v 1/3 příběhu. Potom už to jde docela dobře.

Odpovědět