2 x GTA V

Fórum věnované GTA V.
Odpovědět
Damien
Level 1
Level 1
Příspěvky: 5
Registrován: ned 19. srp 2018 9:01:49
Kontaktovat uživatele:

2 x GTA V

Příspěvek od Damien » čtv 24. led 2019 9:14:47

Nemáte někdo zkušenosti jak mit na jednom PC dvě GTA V. Já ted aktuálně mám dva učty a jeden používám na normální hraní v Online, kdy tuto hru mám naistalovanou na disku C. Říkal sem si že bych si odnekud stahl ještě jedno GTA na druhý disk a na něm bych v singlu zkoušel mapy a mody. Nicméně nechci nijak ohrozit to druhé, co sem se díval tak to gta je "rozlezené" všude možně, v dokumentech jsou nějaké složky, pak v program files a program files x86 a tak bych nerad aby mi to přepisovalo tu druhou hru. Poradíte mi nekdo jak to udělat abych mohl mít dvě GTA ?

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 x GTA V

Příspěvek od GROO » čtv 24. led 2019 10:31:49

Ahoj, zkušenosti nemám, ale strejda gůgl mi řekl, že lidi ano...
https://steamcommunity.com/linkfilter/? ... etely/2165

Tady je video přímo pro bezpečné modování.
https://m.youtube.com/watch?v=l9xIwbB2u3Q

Snad to vyřeší tvůj problém. Kdyžtak dej vědět, jestli to funguje, kdyby to někdo potřeboval taky...

Damien
Level 1
Level 1
Příspěvky: 5
Registrován: ned 19. srp 2018 9:01:49
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 x GTA V

Příspěvek od Damien » čtv 24. led 2019 13:25:45

Ještě sem zapoměl dopsat že mám Social verzi ne steam, takže to nebude asi na to. Nicméně to kopírování složek sem už viděl, ale problém je v tom že to GTA je rozlezené všude možne po PC a nesju si jist jestli to prostým kopírováním složky všechno ošetří aby to bylo v pohodě.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 x GTA V

Příspěvek od GROO » čtv 24. led 2019 13:59:22

Tak ten první odkaz je přímo z diskuze na Steamu, takže předpokládám, že bude fungovat i na Steam verzi hry. Navíc tam nejde "jen" o zkopírování hry do jiné složky, ale hlavně o úpravu souborů commandline.txt atd.
Na to video jsem nekoukal, píšu z mobilu a přiznávám, nebyl čas, tak nevim co v něm všechno radí...
Každopádně, úprava těch souborů by MĚLA zajistit, že se ty dvě hry nepomíchají, ovšem ruku do ohně za to nedám...

Odpovědět