Gta 5 - cheater ve hře, jak reagovat??

Fórum věnované GTA V.
Odpovědět
@Rypacek123
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: pon 25. črc 2022 0:32:07
Kontaktovat uživatele:

Gta 5 - cheater ve hře, jak reagovat??

Příspěvek od @Rypacek123 » pon 25. črc 2022 0:37:13

Zdravím, dneska jsem hral z jedním čechem celkem v poho ale ukázalo se že má cheaty, bo mi napsal abych ho nechal řídit tak jsem ho nechal a z ničeho nic to auto levitovalo a teleportlo se nas cíl což mi bylo divné, sám jsem se ho ptal zda fakt má nějaké cheaty a prý jo, co mám dělat? mám ho nahlásit a odebrat s prátel? nebo jak byste reagovali vy? nechci dostat zbytečně kvůli někomu kdo neumí hrát normálně.. děkuji za odpovědi :)

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Gta 5 - cheater ve hře, jak reagovat??

Příspěvek od GROO » pon 25. črc 2022 9:44:36

Zdravím, to je těžká věc, napsat: Nahlaš ho! Nenahlaš ho!
Je to o každém z nás, jak bude postupovat, o svědomí, o povaze atd.
Já osobně nemám cheatery a lidi s modem rád, pro mne to je podvod a vadí mi ta myšlenka, že hraji s člověkem co podvádí. Sám jsem v životě použil cheat maximálně 5x a vždy šlo o kosmetické změny v offline hrách, ale nikdy to neovlivnilo hratelnost. Můj názor je, že když jsem si já mohl ve hře vydělat bambilion peněz poctivě, tak můžou i ostatní a nemusí podvádět.
Pokud potkám cheatera v random misi, Heistu a on cheaty aktivně používá, okamžitě odcházím z mise do jiné session. Pokud v Public session potkám cheatera co nikomu nic nedělá, dodělám co musím a odcházím do jiné session. Pokud takový cheater škodí jiným hráčům, nebo sype peníze, nahlásím ho a poté odcházím do jiné session.
Měl jsem(mám) ve friendlistu pár lidí, co cheaty a mody používali. Probrali jsme to spolu a požádal jsem je, aby cheaty nepoužívali když hrajeme spolu a bylo to. Někteří mne pochopili a respektují to, jiní mé přání nerespektovali a s těmi jsme se po dohodě rozloučili. Některé jsem musel vymazat z friendlistu, protože to nedělalo dobrotu a s některými si občas napíšeme, co nového, ale nehrajeme spolu, protože cheatují dál. Je to o lidech a o tom, jak se domluví a jestli se navzájem respektují.
Opakuji ale, že tohle je můj pohled na věc a můj názor, nic ti nevnucuji. Jsem o dost starší(mám už dospělé děti), než většina mých přátel se kterými hraju, takže určitě spoustu věcí vnímám jinak než "ti mladí".
Je to jen na tobě, jak se rozhodneš.

P.S: ještě dodám, že R* trestá nejen cheatery(pokud na ně přijde), ale i hráče, kteří se díky cheaterovi nějak obohatili, tj. třeba jim nasypal peníze, atd. Na to bych si dal pozor, mně by kvůli pár GTA$ nestálo za to, ve hře o všechno přijít. Zvlášť, když je poctivou cestou vydělat víc jak milion GTA$ otázka cca 45 minut.

@Rypacek123
Level 1
Level 1
Příspěvky: 2
Registrován: pon 25. črc 2022 0:32:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Gta 5 - cheater ve hře, jak reagovat??

Příspěvek od @Rypacek123 » pon 25. črc 2022 14:17:31

děkuji za odpověd, nic mi naštestí neposlal, jenom 2 teleporty, každopadně jsem ho nahlásil a odebral s přátel bo jsem četl různě na netu že i když jenom hraju s cheaterem tak můžu dostat ban, nevím co je na tom pravdy ale byl jsem s toho zmatený a nevěděl jsem jěstli se na to vykašlat a jen s ním nehrát nebo nahlásit ho a bloknout.. děkuji moc za vaše vysvětlení :)

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Gta 5 - cheater ve hře, jak reagovat??

Příspěvek od GROO » úte 26. črc 2022 9:54:52

Není zač.
@Rypacek123 píše: pon 25. črc 2022 14:17:31...bo jsem četl různě na netu že i když jenom hraju s cheaterem tak můžu dostat ban, nevím co je na tom pravdy ...
Ano, to je pravda, R* to bere jako spoluvinu. Navíc tomu cheaterovi je ban ukradený, založí si nový profil, nainstaluje novou hru a může škodit dál, peníze pro něj nejsou problém, stejně tu hru více méně nehraje, ale jak k tomu přijde poctivý hráč, co drtí hodiny hru, aby si na vše poctivě vydělal a potom kvůli cheaterovi o vše přijde...

Rád jsem pomohl

Odpovědět