Stránka 1 z 1

GTA IV - Jak dál?

Napsal: čtv 06. pro 2018 13:35:01
od Harkonens
Přátelé/herní kolegové,

potřebuji poradit. Nedávno jsem dokončil misi 83. The Special Someone Odměna: ? Klid v duši. před sebou mám posledních pár misí čtvrté části. Dle návodu, co jsem tady našel, by mě měl telefonicky kontaktovat U.L Paper. Bohužel se nestalo, mapa je prázdná a já mohu tak maximálně plnit vedlejší úkoly nesouvysející s hlavním příběhem nebo chodit na rande. Máte pro mne radu jak dál, možná jsem něco přehlédl nebo neudělal, ale nemohu přijít nato co.

Díky

Honza

Re: GTA IV - Jak dál?

Napsal: čtv 06. pro 2018 15:17:12
od Mannoroth
Na ten návod na gta.cz bych se moc nedíval - obsahuje chyby a navíc tam kompletně chybí mise The Puerto Rican Connection. A po té misi ti nemá zavolat žádný U. L. Paper, ale Jimmy Pegorino, který bude po tobě chtít poslední věc - obchod s Dimitrim. To si asi pleteš se začátkem té mise, protože to U. L. Paper ti zavolá, že se mu povedlo najít Darka Breviče.

A co takhle zkusit Pegorinovi zavolat, pokud ti on nechce zavolat sám či případně nějaký čas počkat? A pak bych se ještě ujistil, že máš opravdu všechny příběhové mise dokončeny.

Re: GTA IV - Jak dál?

Napsal: čtv 06. pro 2018 17:31:49
od Harkonens
Ahoj,

díky, samozřejmě jsem zkoušel volat všem, ale bez úspěchu. Ale toho Pegorina ještě zkusím několikrát a pak už nevím. Jediné co mi jinak chybí, jsou mise pro Little Jacoba a nějaké závody a krádeže pro pro toho plešatého magora :-). Jinak ma mapě není nic, čeho by se dalo chytnout, pokud někde není něco, co by bylo vidět až tam člověk přímo dorazí.

H

Re: GTA IV - Jak dál?

Napsal: čtv 06. pro 2018 18:56:50
od Mannoroth
Aha, nemáš takový přehled o postavách, ale to nevadí, protože ti i tak rozumím. Vzhledem k tomu, že příběhové mise pro Little Jacoba jsou na začátku hry (ikona LJ), tak máš na mysli ty jeho drogové zásilky. To se do toho nepočítá. A ty závody a krádeže vozů jsou pro Brucieho Kibbutze (ten plešatý magor, závislák na steroidech). A na mapě není opravdu nic, co by tě někam vedlo? Žádná ikona s nějakými iniciály?

Zkusil bych ještě si když tak s někým vyrazit ven či udělat nějakou nepovinnou misi. Ono to může občas pomoct, že se nějaký skript restartuje a může najednou fungovat správně. Jinak je to ale divný, že máš všechno splněné a stejně se pořád nic neděje. Opravdu není u striptýzového klubu Honkers v Alderney žádná ikona? Jinak častým problémem může být i nedodělaná mise Diamonds Are a Girl's Best Friend, ve které uneseš Gracie Ancelotti a vyměníš ji za diamanty.

Re: GTA IV - Jak dál?

Napsal: pát 07. pro 2018 15:00:02
od Harkonens
No tak tahle mise mi nic neříká, koukal jsm do toho navodu tady a nepamatuji si, že bych nějakou podobnou misi hrál, tak to bude asi ten problém. Jinak mám asi vše hotové po 83 včetně. Nicméně nemám se čeho chytit, na mapě nic není. Zase takový jetel nejsem, abych po dvou měsících hraní a nějakých 80 misích nevěděl, co na mapě znamenají různé znaky. :-) ale je pravda, že jsem se držel hlavně dějového příběhu a ostatní vedlejší mise jsem nechal stranou, až na pár vyjímek.

H

Re: GTA IV - Jak dál?

Napsal: pát 07. pro 2018 16:40:27
od Mannoroth
Tak je to s největší pravděpodobností to, kvůli čemu nemůžeš pokračovat. Takže - misi I'll Take Her jsi hrál, jak si s ní domluvíš schůzku, že máš zájem o jejího Feltzera a pak ji uneseš? Pak následuje velmi krátká mise Ransom (ikona takové bílé postavy, která má ruce vzhůru), kde ji jenom vyfotíš svázanou, protože její otec nevěří tomu, že byla unesena. (Podle mě je právě tohle ta mise, kterou jsi nějak přeskočil.) Pak ji musíš převést v další misi She's a Keeper do jiného úkrytu, protože si pro ni jede její otec s celou rodinou Ancelotti. A až pak následuje ta mise, kterou jsem již zmiňoval. ;)