GTA 5 online HRANÍ S KÁMARÁDEM

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
---PAULLcz---
Level 1
Level 1
Příspěvky: 1
Registrován: pon 06. bře 2017 22:43:34
Kontaktovat uživatele:

GTA 5 online HRANÍ S KÁMARÁDEM

Příspěvek od ---PAULLcz--- » pon 06. bře 2017 22:53:39

Prosím o radu.

Chceme si zahrát společně s kámošem v GTA V ONLINE, ale nejde nám se dostat na společnou mapu.

Když mu chci poslat herní pozvánku, tak se ukazuje; POSLAT HERNÍ POZVÁNKU (VYPNUTO)

Po kliknutí na POSLAT.... se ukáže; POSÍLÁNÍ POZVÁNEK NENÍ K DISPOZICI, DOKUD VY A TENTO HRÁČ NEDOKONČÍTE GTA ONLINE TUTORIAL.

Snažil jsem se někde najít ten tutorial, ale nic jsem nenašel. Mám za to, že jsem ho odehrál na samotném začátku.

Nemáte někdo zkušenost, jak dál???

Děkuji!

Pavel

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA 5 online HRANÍ S KÁMARÁDEM

Příspěvek od GROO » úte 07. bře 2017 15:47:46

Tutorial je hned při prvním připojení do online, mise se dají přeskočit, a asi nejdou hrát později, je to známý problém. Četl jsem o něm před dlouhou dobou. Mám pocit, že by mělo pomoct, když si založíš novou, druhou postavu a s ní ten tutorial odehrát. Kamarád ať pro jistotu udělá to samé.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA 5 online HRANÍ S KÁMARÁDEM

Příspěvek od GROO » úte 07. bře 2017 15:52:09

---PAULLcz--- píše:...tak se ukazuje; POSLAT HERNÍ POZVÁNKU (VYPNUTO)

Po kliknutí na POSLAT.... se ukáže; POSÍLÁNÍ POZVÁNEK NENÍ K DISPOZICI, DOKUD VY A TENTO HRÁČ NEDOKONČÍTE GTA ONLINE TUTORIAL..

No ale pokud ti to píše přesně takhle, to znamená ČESKY, tak je to jasné. Čeština totiž blokuje multiplayer, tak v tom případě musíš/musíte odinstalovat češtinu a pak to zkusit znovu.
A pozor, čeština je pro R* důvod potrestat vás měsíčním banem a resetem všeho herního postupu,

hanszch
Level 2
Level 2
Příspěvky: 17
Registrován: úte 08. pro 2015 11:26:33
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA 5 online HRANÍ S KÁMARÁDEM

Příspěvek od hanszch » čtv 16. bře 2017 8:58:54

Zdravim,
Klasicky problem s tutorialem. Jiz je t9mu davno co jsem touto pakarnou prochazel.
Zgooglil jsem nejaky guide: http://m.ign.com/wikis/gta-5/Tutorial_(GTA_Online)

Nejsem si ale jist zda je to vsechno. Myslim, ze po tom vsem co je v tom odkazu je jeste potreba projit jednu PVP bitku a pak by to melo slapat uz normalne.

Pokud ne. Jsem ochoten pomoci ingame. Muj 8ngame nick: Hanszch Tak se kdyztak ozvete zpravou pres social(ve hre pod klavesou HOME->zalozka social-> find player a vyhledat muj nick, obrazek maxe payna, bud friend request nebo staci i jen ta zprava.
At se dari

Odpovědět