GTA V Online

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
petrsch
Level 1
Level 1
Příspěvky: 5
Registrován: ned 03. dub 2022 14:03:47
Kontaktovat uživatele:

GTA V Online

Příspěvek od petrsch » ned 03. dub 2022 14:11:49

V Online hře jsem najel Nightsharkem do vozu jiného hráče který začal hořet, po pár výstřelech z kulometu vozidlo i s hráčem explodovalo.Hráči to ovšem nesebralo ani část života.Začal na mě útočit Homingem tak jsem ujel do Agentury Hawick,kde jsem vyšel na střechu a zjistil že mi chybí téměř všechny zbraně - mám rank 65 a vlastnil jsem skoro všechny dostupné.V zápětí mě hra oznámila že jsem Wasted, že mě hráč bombed,ačkoliv byl tři bloky vzdálený ode mě.Po odhlášení do nové session jsem zjistil že mi stále chybí např.up-n-atomizer,keramická pistol apod.,napsal jsem report a hlášení o ztrátě zbraně na Rockstargames,a ti mi odepsali že věc nemohou ověřit vlastnictví zbraně, že mám smůlu, pokud jsem schopen to nějak dokázat ať jim odepíšu...co s tím ?Je nějaké řešení ?

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V Online

Příspěvek od GROO » pon 04. dub 2022 8:24:25

Ahoj, jak to ověřit? Jediné, co mne napadá, je kouknout do svých statistik, jestli tam nebude u těch ztracených zbraní údaj, který by dokázal, že jsi tu zbraň měl a používal. Případně jestli nemáš uloženou fotku nebo video, kde tu zbraň máš v ruce.

EDIT: Teď jsem na to koukl, je to tam. Na netu se koukneš na svůj profil a rozklikneš hru GTAV. Zvolíš online postavu a bude tam na výběr weapons. Pak klikneš na obrázek zbraně, která ti chybí a zobrazí se ti statistika jejího používání. Pokud jsi s ní aspoň jednou vystřelil, bude to ve statistikách vidět. To bych jim poslal jako důkaz, že jsi zbraň měl a použil. Snad jim to bude stačit, ale podle mne by mělo...

petrsch
Level 1
Level 1
Příspěvky: 5
Registrován: ned 03. dub 2022 14:03:47
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V Online

Příspěvek od petrsch » úte 05. dub 2022 20:01:09

děkuji !

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V Online

Příspěvek od GROO » čtv 07. dub 2022 13:42:04

Není zač.

petrsch
Level 1
Level 1
Příspěvky: 5
Registrován: ned 03. dub 2022 14:03:47
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V Online

Příspěvek od petrsch » sob 07. kvě 2022 19:00:48

Včera další ztráta zbraně - EMP Compact Launcher ... support rockstar mi po dohadech napsal že z jejich záznamů vyplívá že jsem zbraň nikdy nevlastnil ... a prý sorry . Poukazoval jsem přitom na to , že po útoku jiného hráče , kdy jsem v březnu přišel o up-n-atomizer a keramickou pistol ( na chvilku ovšem o téměř všechny zbraně ) , se EMP Launcher tvářil ve Stats jako že ji ani vlastnit nemůžu - byl na ní ještě zamknutý zámek . Přitom se mi odemkla po nějaké misi při ranku okolo 50, a já ji hned koupil-vlastnil a několikrát použil.
Ví někdo co stím ?

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V Online

Příspěvek od GROO » úte 10. kvě 2022 8:30:26

No co s tím. Zřejmě konečně přestat lézt do sessions plných debilních kidů co se takovými věcmi baví a hrát s normálními lidmi, co používají mozek. Jinak už nevím... ;) ;) ;)

petrsch
Level 1
Level 1
Příspěvky: 5
Registrován: ned 03. dub 2022 14:03:47
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V Online

Příspěvek od petrsch » úte 17. kvě 2022 22:09:33

Ahoj, no to bych rád ... ale ... např.včera jsem byl asi 10x v jiný session a z každé jsem nuceně odešel, v jedný nejen mě kdosi zabil větrnýma elektrárnama naležato ..., v další moje postava vybouchla v Agentuře a propadla skrze budovu ven , v jiný na mě najel jiný hráč ale přežil jsem - chtěl jsem ho sundat poté když ujižděl v autě Heavy sniperem s explozivníma nábojema a sundal jsem tím sám sebe , vyzkoušel jsem na něj RPG ,což mělo stejný efekt , v jiný mě zas další několikrát snipnul skrze budovu a další stejně tak i o několik bloků dál , jeho avatar stál na ulici a nedalo se ho zabít ... atd.apod...

petrsch
Level 1
Level 1
Příspěvky: 5
Registrován: ned 03. dub 2022 14:03:47
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V Online

Příspěvek od petrsch » úte 17. kvě 2022 22:21:29

Jinak s tím EMP Launcherem jsem nakonec dopadl dobře ... omylem - díky tomu že jsem měl vybitý gamepad jsem si ten EMP Launcher znovu koupil ... napsal jsem to na Support Rockstaru s vysvětlivkama s tím že ho nechci ať mi ho vymažou a vrátí peníze . A ať mi laskavě proplatí ten původní , že mám již důkaz - ve statistice byl totiž i teď když jsem ho koupil zamknutý zámkem stejně jako keramická pistol kterou jsem koupil rovněž znovu . Ať mi tuhle situaci vysvětlí , že mají v systému díry a bordel , a ošetřený že mají jen peníze ... ať mi vysvětlí , když třeba dokoupím náboje a hra mi spadne , jak je možný že po novým přihlášení náboje opět chybí , ale peníze zůstanou odečtený apod.? Ať mě taky informují co považují jako důkaz a blabla ... kdosi ze support se mi po tomhle omluvil a vrátil mi 500 000 GTA , a zbraně mi zůstali , s tím že prý v původním případu to nebylo možné ověřit . Nicméně obě ty zbraně se stále tváří ve statistice jako když je nevlastním .
Takže mě vlastně pomohla tvá rada , a znovu dík !

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA V Online

Příspěvek od GROO » stř 18. kvě 2022 21:34:18

Tak to jsem rád, že to pomohlo.
Já teda mezi námi mám koupené všechny zbraně i upgrade na ně a přesto mám některé v těch jejich statistikách taky se zámkem... ;)

Odpovědět