Přihlášení pc +xbox na jeden mail

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
Ronan1979
Level 1
Level 1
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 24. pro 2020 9:28:02
Kontaktovat uživatele:

Přihlášení pc +xbox na jeden mail

Příspěvek od Ronan1979 » čtv 24. pro 2020 9:43:32

Zdravím, mám dotaz : Syn hraje gta online na PC
Teť jsme si pořídily dom i xbox série x, GTA V máme i na xboxu A teť problém : v xboxu nejde najít žádné "přátele" ani se nemohu dostat do social clubu (nevim jak :D) tak mě napadlo jestli není problém to že jak PC tak XBOX je registrován u Microsoftu na stejném mailu a na tom samém mailu je i účet u rockstar na PC.
Na xbox sice online v pohodě rozjedu (pod jiným jménem než na pc samozřejmě)
Vim, že nejde hrát napříč platformamy, ale chtěl jsem si zahrát s pár lidmi co mají xbox a nevím jak je najít. Sem v tom nováček. Díky za rady

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlášení pc +xbox na jeden mail

Příspěvek od GROO » čtv 24. pro 2020 14:50:37

Tak to vůbec netuším, ale pokud můžete hrát obě verze hry najednou, tak to s tím mailem nejspíš vadit nebude. X box nemám, tudiž netuším jak přidat přátele, ale zřejmě to bude stejné jako na PC. Prostě tam bude přes nějaké tlačitko na gamepadu nějaké menu nastavení atd. a tam v položce online musí být nějaký social seznam hráčů co jsou na session a mèlo by tam být něco jako ADD FRIEND a to je možnost poslat žádost o přátelství.

P.S: Zadejte do vyhledávače, nebo do Youtube tenhle výraz bez uvozovek: "Gtav xbox how get new friends" a zkoukněte jak na to.

Odpovědět