nejdou dohrát mise s kamaradem

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
Tacva
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: ned 20. pro 2020 10:42:03
Kontaktovat uživatele:

nejdou dohrát mise s kamaradem

Příspěvek od Tacva » ned 20. pro 2020 10:49:18

přidal jsem kámoše do mise doplnění zásob do mého bunkru je vidět že je sennou ve skupině vidí cil mise prostě vše jen s tím že dojedeme už na konci s nákladem ke mě k bunkru  na žluté pole a nestane se vůbec nic prostě nefunguje dokončení. kámoš je rank tak 7 a přeskočil tutoriál nevím v čem je chyba

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: nejdou dohrát mise s kamaradem

Příspěvek od GROO » ned 20. pro 2020 14:51:27

Tacva píše: ned 20. pro 2020 10:49:18 přidal jsem kámoše do mise doplnění zásob...
Chápu to dobře, že jsi kámoše přibral do svého CEO jako člena týmu? Rank ani přeskočený tutorial by na to nemělo mít vliv, hrál jsem i s nižším rankem a problém nebyl.
Na netu jsem našel jen tohle: Oba zkusit restart hry, ale je to tak půl na půl, že to pomůže. Taky bych zkusil vystoupit a nastoupit do auta v tom žlutém poli. Případně si zkusit vyměnit auta ve kterých jste přijeli.

Pomohlo to?

Tacva
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: ned 20. pro 2020 10:42:03
Kontaktovat uživatele:

Re: nejdou dohrát mise s kamaradem

Příspěvek od Tacva » ned 20. pro 2020 23:02:22

ano měl byt v CEO pak jsem mu i poslal invite job nebo tak nějak aby sennou makal naše ikony byli stejně zbarvené a viděl i cil mise a přesto jsme mise nemohli dokončit zkoušeli jsme u toho cíle všechno možné ale nic mohl by byt problém že jsme byli na serveru sami? nebo že já hraji hru od epiku a on na steamu?

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: nejdou dohrát mise s kamaradem

Příspěvek od GROO » pon 21. pro 2020 9:29:44

Že jste na serveru sami by nemělo mit vliv, my si děláme prázdnou mapu automaticky hned jak hru zapneme a nikdy jsme podobný problém neměli. Epic a Steam by v tom také neměl mít prsty, stejně jede hra přes R* launcher, navíc lidi se kterými hraju mají všechny verze hry(krabicovka, Steam, Epic store, R* store) a hry spolu fungují bez problému.
A dělá to pokaždé když zkusíte dovézt supplies? Zkusil jsi jednou odvézt supplies sám a pak zase s kamarádem, jestli se to nezmění? Taky mne napadlo zkusit supplies jednou koupit, jestli se hra neumoudří.
Našel jsem teď radu na Steamu, někomu to pomohlo. Přijet k bunkru, leader se zabije, po respawnu vleze do bunkru, vyjde ven, nasedne do auta kamaráda na sedadlo spolujezdce a pak spolu vjedou do bunkru. Někdo také radí počkat v tom žlutém checkpointu cca 30s že vás to do bunkru pustí.
Pomohlo to?
Je ale pravda, že já už supplies děsně dlouho nevezl, nevyplatí se mi to, raději ho kupuji, navozit plný sklad trvá stejně dlouho jako odvézt 3-4auta, nebo udělat pár setupů do Heistu.

Tacva
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: ned 20. pro 2020 10:42:03
Kontaktovat uživatele:

Re: nejdou dohrát mise s kamaradem

Příspěvek od Tacva » pon 21. pro 2020 18:33:34

dik za typy na řešení a jsem rad že nic s toho co jsem uvedl není důvod chyby. jak bude čas vyzkouším. já právě zkoušel i prep:deluxos úkol a tam nám to taky nešlo dokončit, supplies zatím doplňuji přes mise protože nemam upgred na bunkru a když si nechám dovézt za 75k tak mi s toho výroby na prodej zas jen za 75k

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: nejdou dohrát mise s kamaradem

Příspěvek od GROO » pon 21. pro 2020 19:42:58

Tacva píše: pon 21. pro 2020 18:33:34 ...když si nechám dovézt za 75k tak mi s toho výroby na prodej zas jen za 75k
No, tohle jsem teda nevěděl, pro mne je to úplně nová informace, myslel jsem, že je zisk už od začátku. Když koupím busines, mám vždy i finance na upgrade, tak jsem si tohle neměl jak ověřit. Aspoň jsem zase o něco chytřejší. :D

Odpovědět