Jak na dva účty pro GTA V vč. on line

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
MaxBell
Level 1
Level 1
Příspěvky: 7
Registrován: úte 10. lis 2015 18:54:00
Kontaktovat uživatele:

Jak na dva účty pro GTA V vč. on line

Příspěvek od MaxBell » úte 17. lis 2020 10:25:13

Zdravím,
Potřebuji prosím konzultovat, jak budou fungovat dva účty pro GTA V vč. On – linu.

Tak:
1/ na PC mám nainstalovanou klasickou krabicovou verzi hry, žádné herní klienty steam apod.
Hru spouštím přes Rockstar Games Launcher– dříve social club – tam mám svůj účet o který bych nerad přišel, či si ho nechtěně smazal nebo nějak přepsal

2/ na PC v herním klientovi EPIC GAMES mám GTA V jak to rozdávali zdarma. (nejsem hacker)
Ale hru jsem ještě nedal stahovat, je pouze začleněná do knihovny Epicu.

A ptám se:
Jakým bezpečným způsobem rozjedu to GTA z EPICu ??
To se to bude muset stáhnout solo pro Epic , nemůžou být využity herní data z krabicové verze, kterou už mám nainstalovanou ?
Bojím se abych si aktivací druhého účtu pro GTA pomocí Epicu nějak nesmazal – nepřepsal ten můj první účet z krabicové verze.

Děkuji za odpověď.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na dva účty pro GTA V vč. on line

Příspěvek od GROO » úte 17. lis 2020 12:28:19

Je to jednoduché. Hra rozdávaná u Epicu bude při instalaci vyžadovat účet na R*SC a stejně se bude chtít spouštět přes R*launcher. Takže stejně musíte mít druhý účet u R* a při spouštění se vždy přihlašovat na Launcheru podle účtu. Jelikož se ale do dokumentů v počítači vytváří pouze jedna složka R*games, tak předpokládám, že dva účty na jednom PC budou dělat problémy.
Jediné co mne napadá, je dva uživatelské účty v PC a na každém jet jednu hru.

P.S: Účet se nedá nechtěně přepsat, je uložený u R*.

Odpovědět