Mise po městě

Vše ohledně GTA Online.
Zamčeno
Walldorf
Level 1
Level 1
Příspěvky: 7
Registrován: sob 29. úno 2020 17:00:08
Kontaktovat uživatele:

Mise po městě

Příspěvek od Walldorf » stř 01. dub 2020 21:10:11

Ahoj sháním lidi na hraní misí po městě. Závody stříleni a další pište kdo mate zajem.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Mise po městě

Příspěvek od GROO » stř 01. dub 2020 22:44:08

Pořád nikdo? Jestli ono to vážně nebude tím, že nevědí, na čem ty mise po městě hraješ... :lol: :lol: :lol:

Walldorf
Level 1
Level 1
Příspěvky: 7
Registrován: sob 29. úno 2020 17:00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Mise po městě

Příspěvek od Walldorf » ned 05. dub 2020 11:07:42

Laskavě neobtěžujte mého syna a chovejte se slušně. Snaží se tu najít kamarády na hru a vy se mu smějete to od vás není hezké.

matka
Naposledy upravil(a) Vojta dne úte 07. dub 2020 8:54:53, celkem upraveno 1 x.
Důvod: LOCK. Vysvětlení problému viz GROO. Běž si prudit někam jinam. Děkujeme.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Mise po městě

Příspěvek od GROO » pon 06. dub 2020 10:34:31

Budu předpokládat, že jste opravdu jeho matka.
Tato hra běží na pěti přístrojích. Na PS3, XBOX360, PS4, XBOX ONE a PC. Tyto systémy jsou bohužel mezi sebou nekompatibilní. To znamená, že spolu mohou hrát jen hráči používající stejný přístroj, takže kdo hraje na PS4, může hrát !POUZE! s lidmi co mají PS4 atd. Ostatní systémy hra prostě nedokáže připojit k sobě. Pokud váš syn shání kamarády do hry, měl by napsat na jakém herním systému hraje, aby se mu mohli ozvat ti hráči, kteří mají stejný systém jako on a tudíž s nim mohou hrát. Nebo by stačilo napsat svůj herní nick(jméno, které ve hře používá) a vhodní hráči se mu určitě ozvou. Ovšem napsat že "hledá lidi na hraní misí po městě" je na tolik nicneříkající informace, že se mu drtivá většina zájemců ani neozve.
Na toto jsem ho upozornil v dobré víře a s úmyslem pomoci, ale pouze mne arogantně odbyl. Když jeho příspěvek ADMINISTRÁTOR TOHOTO FÓRA vymazal, osočil mne, že ho tu šikanuji a mažu mu tu příspěvky.
Na tomto fóru jsem již cca 7 let, mám přes 1300 příspěvků, z nichž drtivá většina obsahuje rady při problémech s hrami. Navíc jsem v podstatě jediný, kdo se tady lidem hledajícím pomoc ozve a snaží se problém vyřešit. Vašemu synovi se nesměji, z toho jsem už před mnoha lety vyrostl, ale když i po cca 4-5 dobře míněných radách napíše opět nic neříkající větu, kterou tu v neměnné podobě už několikrát psal, to mi prostě přijde k smíchu. Pokud tohle berete jako obtěžování... ;)

Ale i přesto Vám přeji hezký den

Zamčeno