vydělávání peněz

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
Bartolomej10
Level 1
Level 1
Příspěvky: 10
Registrován: stř 15. dub 2015 8:49:22
Kontaktovat uživatele:

vydělávání peněz

Příspěvek od Bartolomej10 » stř 25. kvě 2016 10:23:48

Dobrý den,

zeptám se, mám asi jen 100 000 doláčů v onlinu. Jak vydělat co nejrychlejíi pořádný balíky peněz.

Vyjma Heistů.


Lze prodávat auta ? určitě to nepůjde furt dokola, že ?vykrádáníá obchodů, ty už jsem vykradl všechny a z toho moc peněz, není. závody, to je taky jen pár tisíc....glitchovat nechci.

díky všem, hodte nějaké rady, na youtube toho je ale to je samej glitch a nebo videa staré, kde mají hráči 13 miliard apod.

Uživatelský avatar
K3nil
Level 9
Level 9
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 02. říj 2014 17:08:15
Kontaktovat uživatele:

Re: vydělávání peněz

Příspěvek od K3nil » stř 25. kvě 2016 16:56:56

Vyjma Heistů?...Jedině Heisty. :twisted: Záleží na tom kolik ti Lídr při finále pustí žilou :D Já poslední dobou když zakládám dávám spoluhráčům 30% Záleží taky hodně na tom jestli máš stálou partu.To je hodně rozhodujíci.Jinak přeju ti aby si měl taku fajnu partu chalanou ako mám já :D :D Viz. Crew Kingdom of Condom.

ZlobrRoman
Level 2
Level 2
Příspěvky: 20
Registrován: pát 29. led 2016 12:56:48
Kontaktovat uživatele:

Re: vydělávání peněz

Příspěvek od ZlobrRoman » čtv 26. kvě 2016 9:49:49

K3nil píše:Jinak přeju ti aby si měl taku fajnu partu chalanou ako mám já Viz. Crew Kingdom of Condom.


Krásně napsáno parťáku :lol:

Bartolomej10
Level 1
Level 1
Příspěvky: 10
Registrován: stř 15. dub 2015 8:49:22
Kontaktovat uživatele:

Re: vydělávání peněz

Příspěvek od Bartolomej10 » pát 27. kvě 2016 13:02:00

váš název mě velmi zaujal, mohl bych se přidat do vaší crew Kondom :-D ?? můj věk 26 - do mikrofonu neřvu a hraju tak aby se splnila mise :-)

pjernek
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: pon 09. kvě 2016 9:16:06
Kontaktovat uživatele:

Re: vydělávání peněz

Příspěvek od pjernek » sob 28. kvě 2016 19:26:39

Auta jdou prodávat pořád...jen musí uběhnout jeden herní den v GTA. Lampadeti je za 9000 a bez střechy za 9500. Párkrát jsem prodal nějaký mírně upravený pidi náklaďák za 14500, parkoval hned před servisem. Jinak kromě Heistu doporučuji Survival je za něj 30000 a pro mě jako hráče Bf4 srdcovka a do ranku 120 snad nejčastější zdroj příjmů.

MichVic211
Level 3
Level 3
Příspěvky: 24
Registrován: stř 07. led 2015 14:26:48
Kontaktovat uživatele:

Re: vydělávání peněz

Příspěvek od MichVic211 » stř 08. čer 2016 13:02:41

Zdarec :)

Za mě teda i LTS, ale musí být plný.
Myslím, že název byl Rockets vs. All nebo tak něco. (mrkni na social.club a něco najdi).
Nebo se připoj random do LTS a uvidíš, ale za LTS kde bylo 16 lidí a hrálo se každé kolo do 1vs.1, tak jsme s kámošema dostali kolem 50K a k tomu 15K RP. Ano, byli jsme také překvapeni.

Každopádně Heisty jsou jasná věc, Pacific Standard a banka je jistota s partou kámošů. A pořád dokola.
Časem nuda, ale prachy jistý.

Pokud někdo chcete, můj nick MichVic211 na PS4. 2 postavy, RANK 110 a 165. 26 let. Hraju pro prdel, ale mise dotáhnu bez kokotin. (co si budeme povídat, někdy se to třeba i nepovede)

Zdarec a PEACE ;)

hanszch
Level 2
Level 2
Příspěvky: 17
Registrován: úte 08. pro 2015 11:26:33
Kontaktovat uživatele:

Re: vydělávání peněz

Příspěvek od hanszch » čtv 09. čer 2016 13:58:16

Cus,
Auta jde prodavat jednou za herni den v gta, coz je cca 45 minut. Je to nic moc, max jsem za auto dostal nejakych 15k u Simeona za SUV nejakych 20k.
jak vydelavat legalne a rychle prachy?
Dobra otazka :D
No,nejsnazsi je, kdyz na tebe nejaky moder hodi sprchu penez. Ale to neni moc legit a kdyz je neutratis tak casto po nejakem updatu nebo udrzbe serveru ti zbyde do 100k. Sam jsem takto nasbiral max 200k a snazim se tomu vyhybat a pred moneyshower zdrham do jine session.
A ted k tem legit zpusobum:
Prodavani aut, nuda a nic moc prachy.
Contact mise, ve dvou schopnych lidech, s prateli, se daji celkem dobre farmit. Mise jsou izi,hlavne s Kurumou.
Heisty: asi nejlepsi volba. Na hard obtiznost se splnenou Elite challenge to sype pekne. Casto ale Elite challenge vyzaduje urcity neobvykly postup,ktery je casto casove narocnejsi nez to projit klasicky,ale prachy jsou za to dobre. Je o tom dost videi a YT. Treba na FleecaJob je to izi: mit barak co nejblize Lestrove kancelari, dat finalpart pod 5:20 nechcipnout, nedat quickrestart, neposkodit kurumu vice jak na 6%. 4% poskozeni je za zramovani posledniho policajniho zatarasu/osobaku/ zramovat dodavku uz je vetsinou moc. Samozrejme se to nesmi vyklopit nikde cestou. Za tuhle Elite challenge je 1Mgtadolacu. Myslim,ze to jde stale spamovat po sobe. Po case nudna grindovacka.
Novy update jsem jeste moc nezkoumal,hlavne kvuli pretizenym serverum kdy se neda spojit s prateli,ale treba se da v nejake privat session wintradovat nejake ukoly.
Kdo nechape,ze GTAOnline je klasicka grindovacka asi bude gameplayem zklaman...
Preji pevne nervy :D

Odpovědět