MP načítání on line

Vše ohledně GTA Online.
matpaskovcz
Level 1
Level 1
Příspěvky: 7
Registrován: ned 26. led 2020 11:33:17
Kontaktovat uživatele:

MP načítání on line

Příspěvek od matpaskovcz » ned 26. led 2020 11:44:26

Ahoj má někdo problém při načítání do online hry?do single behem chvilky a online trva i 5 min ale jak jsem koupil hru cca 2 min a byl jsem ve hře.muze mit vliv i grafika ze jsem to dal skoro naplno?diky za popis vasich problemu ;)

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: MP načítání on line

Příspěvek od GROO » ned 26. led 2020 12:06:56

Načitáni do Online nemá s hrou nic společného. To je způsobeno připojením k internetu. Zřejmě máš nižší rychlost internetu a nedávno proběhl update anticheatového systému, který zvýšil nároky na rychlost připojení.
Proto se připojuješ déle.

matpaskovcz
Level 1
Level 1
Příspěvky: 7
Registrován: ned 26. led 2020 11:33:17
Kontaktovat uživatele:

Re: MP načítání on line

Příspěvek od matpaskovcz » ned 26. led 2020 15:30:12

50M je malo?
Naposledy upravil(a) Vojta dne čtv 06. úno 2020 12:09:43, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: MP načítání on line

Příspěvek od GROO » ned 26. led 2020 16:14:52

To není, ale ty máš asi kabelovku, že ano. S těmi bývá často problém větší, než s obyčejnym netem.
Zkus na hodinu vypnout router a vytáhnout ho ze zásuvky, pak znovu zapojit a zkusit to znovu spustit...
Pomohlo to?

matpaskovcz
Level 1
Level 1
Příspěvky: 7
Registrován: ned 26. led 2020 11:33:17
Kontaktovat uživatele:

Re: MP načítání on line

Příspěvek od matpaskovcz » ned 26. led 2020 16:48:13

No jedu přes o2 ale jeste před 14 dny to najizdelo rychle. Zitra to zkusím mám to teď načtené a nechci čekat.a prosim tě je vice serveru dají se přepínat?tim nemyslím jako event závod atd.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: MP načítání on line

Příspěvek od GROO » ned 26. led 2020 21:12:57

No, není a zároveň je...
Abych to vysvětlil, každá hra si v kompu nasimuluje svůj server. A tyhle servery se mezi sebou pod dohledem R* propojují. Ale není to tak jako u jiných her, že hraješ na serverech toho, kdo tu hru vytvořil. Proto, když je blbé spojení, tak ti všichni ze session odejdou, takže jsi na session najednou sám, ale hra jede v pohodě dál.

matpaskovcz
Level 1
Level 1
Příspěvky: 7
Registrován: ned 26. led 2020 11:33:17
Kontaktovat uživatele:

Re: MP načítání on line

Příspěvek od matpaskovcz » pon 27. led 2020 8:50:50

Aha tak uz to chápu a dá se nějak přepnout když jsem na nějakém serveru kde jsou už třeba 4 hráči na jiný?je někde nějaký výpis serveru jako v MP SA?

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: MP načítání on line

Příspěvek od GROO » pon 27. led 2020 13:36:07

Není, bohužel. Dá se dát pauza a v položce Online klikneš na New session, ale není to nic přimého, jen tě to kopne do jiné, náhodné session. A nebo se připojit ke kamaradům, přes menu, případně si vytvořit svou prázdnou session.

matpaskovcz
Level 1
Level 1
Příspěvky: 7
Registrován: ned 26. led 2020 11:33:17
Kontaktovat uživatele:

Re: MP načítání on line

Příspěvek od matpaskovcz » pon 27. led 2020 16:52:16

Prosim tě poslední otázka mužeš mi popsat jak připojím kamoše přes to menu?případně jestli někoho nemáš kdo pořád hraje a na koho se dá obrátit případně přes mail když budu potřebovat osvětlit pár eventu?hru mám eng a nepřečtu uplně vše dík za pochopení. ;)

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: MP načítání on line

Příspěvek od GROO » ned 16. úno 2020 17:07:32

Nejsem si jistý, co myslíš tím připojit kámoše. Tak popořadě. Pokud chceš přidat někoho, koho znáš jen podle nicku, ale nehraješ s ním, nejlepší je připojit se ke svému účtu přes net. Nahoře na tvé profilovce je vyhledávání, tam zadáš něčí nick a ono ti to vyhledá dotyčného na SC(někdy i lidi s podobným nickem). Klikneš na něj a na jeho profilu je něco jako "player action..."(z hlavy nevím přesně) a tam mu pošleš žádost o přátelství(friend request) a počkáš jestli žádost přijme. Dobré je také poslat mu zprávu, aby věděl, odkud ho znáš. Něco ve stylu:"Ahoj, viděl jsem tvůj nick na GTA.CZ a rád bych s tebou hrál." Je to lepší, třeba já se občas zdráhám neznámé žádosti přijímat... :D
Pokud máš někoho na session a chceš ho mít ve Friendlistu, dáš pauzu a v položce Online najdeš Players a v seznamu hráčů klikneš na požadované jméno. Objeví se menu a tam můžeš poslat žádost o přátelství - Friend request. Pokud ho máš ve friendlistu a chceš hrát na stejné session, dáš "home" a chvilku počkáš. U jeho jména se objeví invite - pozvat kamaráda k sobě a join me - připojit se k němu. Klikneš a za chvíli hrajete na jedné session.
Lidi co znám občas hrají, ale už ne moc často, jako před lety. Já od neděle do čtvrtka hraji vždy večer v čase 19-22h často ale i dřív. Víkendy až na výjimky nehraji. Většinou teda hraji RDO, ale není problém přepnout a hrát GTAO...

Odpovědět