komplet munice byla pryč

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
pjernek
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: pon 09. kvě 2016 9:16:06
Kontaktovat uživatele:

komplet munice byla pryč

Příspěvek od pjernek » pon 09. kvě 2016 9:26:40

Ahoj, včera jsem hrál heist a při návratu na mapu jsem byl komplet bez munice. Doplnění bylo za 266000, což mne tedy vytočilo. :( Netuším zda to byl Bug nebo nějaký cheater..., ale sázel bych na podvodníčka. Jde se tomu nějak bránit? Poté jsem už raději šel do Solo mapy, ale z té zase nespustím Heisty...

ZlobrRoman
Level 2
Level 2
Příspěvky: 20
Registrován: pát 29. led 2016 12:56:48
Kontaktovat uživatele:

Re: komplet munice byla pryč

Příspěvek od ZlobrRoman » pon 09. kvě 2016 10:26:02

Zdar,tak to se mi stalo taky.Pokavaď hraješ s random hráčema tak na 99 % si hrál s cheaterem,ikdyž je pravda že jednou jsem měl bug a pak po novém přihlášení jsem měl zbraně zpět,ikdyž už jsem za ně zaplatil,nikdo ti peníze nevratí.

ZlobrRoman
Level 2
Level 2
Příspěvky: 20
Registrován: pát 29. led 2016 12:56:48
Kontaktovat uživatele:

Re: komplet munice byla pryč

Příspěvek od ZlobrRoman » pon 09. kvě 2016 10:33:21

Jedině se tomu dá bránit,že se přihlásíš do friends session a pozveš si své přátelé.Pokavaď si v Publiku je úspěšnost,že tě někdo hekne veliká.Ze své zkušenosti a zkušeností svých přátel víme o čem je řeč.

pjernek
Level 1
Level 1
Příspěvky: 3
Registrován: pon 09. kvě 2016 9:16:06
Kontaktovat uživatele:

Re: komplet munice byla pryč

Příspěvek od pjernek » pon 09. kvě 2016 10:47:51

Hraju jen s randomama. Cheaterům se snažím vyhýbat, ale někdy je nepoznáš...většinou si nahodí vysoký rank třeba 6000, to je pak jasné. Ale máš i podvodníky s rankem 70...byli jsme dva na mapě a koukám, že skáče 50 metrů do výšky a pak na mě vyjel...já byl v kurumě a on v obyčejném autě. Správně měl i nesmrtelnost :) tak jsem zdrhal. Ale hrál jsem i s rankem lehce nad 1000...což snad lze i dosáhnout. Ale ten byl zase tak levej.
No bylo to v Heistu a on osedlal motorku a na první křižovatce zdechnul. Druhý pokus mu taky nevyšel a zdechnul...no a následně se odpojil :D .

ZlobrRoman
Level 2
Level 2
Příspěvky: 20
Registrován: pát 29. led 2016 12:56:48
Kontaktovat uživatele:

Re: komplet munice byla pryč

Příspěvek od ZlobrRoman » pon 09. kvě 2016 11:02:45

Jenže je velmi těžký poznat mezi random hráčema i cheatra.Já hraji s přáteli a je to v pohodě :)

Uživatelský avatar
K3nil
Level 9
Level 9
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 02. říj 2014 17:08:15
Kontaktovat uživatele:

Re: komplet munice byla pryč

Příspěvek od K3nil » pon 09. kvě 2016 20:57:26

Nejhorší na tom je,že dotyčného hráče nemůžeš 100% nahlásit ať už to byl kterejkoliv random z heistu.Musel by si reportovat všechny.To je ale hodně ošemetný,protože za neprokázanej report hrozí bann.Rockstar tohle ješě moc nedotáhl.doufejme,ale moc tomu nevěřim!!!Že přídou s opravdu důsledným systémem odhalování.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: komplet munice byla pryč

Příspěvek od GROO » pon 09. kvě 2016 21:00:32

pjernek píše:Ahoj, včera jsem hrál heist a při návratu na mapu jsem byl komplet bez munice.
ZlobrRoman píše:... po novém přihlášení jsem měl zbraně zpět...

Jojo, většinou stačí jen restartovat hru(exit to win a znovu spustit), taky mám takovou zkušenost, funguje to i když ti cheater přispawnuje nějaké krámy na pajduláka.

hanszch
Level 2
Level 2
Příspěvky: 17
Registrován: úte 08. pro 2015 11:26:33
Kontaktovat uživatele:

Re: komplet munice byla pryč

Příspěvek od hanszch » stř 11. kvě 2016 9:45:46

Cus, povrzuju, znovuspusteni hry ti vse vrati, nevim jestli to jeste jde,ale pri prepnuti do storymodu a z5 do online by to taky mohlo vse vratit do normalu.

Nechapu a uz me vylozene se*e jak na nejaky legitplay R* totalne kasle...ingame report je k nicemu,vetsina hacku je schopna ty reporty vymazat(aspon co tvrdi hackeri) nahlaseni plus pripojeni videa na R* suportu taky k nicemu...uz je to pro me celkem demotivujici tu hru hrat,kdyz level a prachy v podstate nic neznamenaji...je to smutne,i pokakane dayz uz ma alespon VAC ochranu...preci nemuze byt tak tezke to nejak lepe ochranit. Ale asi to R* porad pekne sype do kapsy tak nepotrebuji branit podvodnikum v jejich deviacich...
Z trucu jsem si zalozil YT channel kam tyhle zmr*y natacim a pokazdem ulovku pisi R* mail ze dalsi zmr*ecek ceka na bananek...ale je to asi uplne k nicemu...takova epicka hra to mohla byt...ale neni, po dokonceni jobu/setupu/mise vetsinou zkoncim v public session kde probiha penezova sprchovacka bo hackri hunti legithrace...
Cemu se ale vlastne divim v tomhle zkazenym svete...doufam,ze se na tuhle pojebanou planetu uz nikdy nereinkarnuju...

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: komplet munice byla pryč

Příspěvek od GROO » stř 11. kvě 2016 12:07:25

hanszch píše:...pri prepnuti do storymodu a z5 do online by to taky mohlo vse vratit do normalu.

Mám zkušenost, že věci jako letadlo v bytě, větrná elektrárna před domem, případně ohniště kolem pasu, nebo autobus místo čepice skokem do singlu a zpět neodstraníš, to zmizelo opravdu až po restartu hry.
Asi jediná opravdu funkční ochrana před cheatery je dobrá parta kamarádů v private, nebo invite only session. ;)
Mám to štěstí, že takové kamarády mám, bohužel je poslední dobou dost zanedbávám, mám doma moře práce a večer už sotva lezu... :(

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: komplet munice byla pryč

Příspěvek od GROO » pát 21. říj 2016 7:13:21

ZlobrRoman píše: ...už jsem za ně zaplatil,nikdo ti peníze nevratí.

Přihodím novou zkušenost. Nedávno jsem jako CEO prodal zboží ze skladu, celkem za 530k GTA$. Po nějaké chvíli jsem při hraní zvětšil minimapu a pohledem sjel po stavu konta. Chybělo mi těch 530k GTA$!!! Celý večer jsem nadával na R*, s tím, že mi ty prachy nikdo nevrátí, že to jsou zloději.
Druhý den jsem si ale řekl, že za pokus nic nedám, obětoval jsem tomu cca 5minut a napsal na R*support, ať se na to kouknou, ovšem o výsledku jsem si myslel své. O dva dny později, během hraní opět zkouknu finance a vidím, že mám "podezřele hodně". Tak jsem koukl na R*supportu na svůj dotaz a tam byla odpověď: blabla prověřili jsme, bla bla omlouváme se, bla bla vracíme 530k GTA$, blabla kompenzace ve výši 100k GTA$ jako omluva.
Takže lidi, nebojte se napsat, pokud jste ve hře o něco přišli, tam na druhé straně to opravdu někdo čte a zabývá se tím...

Odpovědět