Autosave

Vše ohledně GTA Online.
aldagta5
Level 1
Level 1
Příspěvky: 10
Registrován: stř 10. říj 2018 22:58:39
Kontaktovat uživatele:

Autosave

Příspěvek od aldagta5 » pát 27. zář 2019 10:07:09

Zdravíčko panové a dámy, dá se získat autosave. Něco jsem pohnojil a potřeboval bych se dostat nazpět o tři dny. Má někdo nějakou zkušenost s vydáním autosavu od rockstaru ? Děkuji za odpověď.

potřeboval bych se dostat zde: https://support.rockstargames.com/artic ... loud-Saves
ale po novém updatu odledně GDPR se tam nedostanu.

v textu je psáno: do příkazového řádku zástupce GTAV (-restorecloudbackups) jak se tam mám dostat?

I tento postup nepomáhá : https://www.youtube.com/watch?v=iaj-KY0fCQ0

Potřebuju hru naloadovat o dva dny nazpět. Škoda, že GTA 5 nemá LOAD/SAVE

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Autosave

Příspěvek od GROO » pát 27. zář 2019 17:54:31

GTAV LOAD/SAVE má, ale to by jsi ho musel používat. ;)
Ten stupidni autosave je s Depth field první věc, co jsem u GTA5 vypnul.
Co konkrétně ve spojitosti s GDPR ti brání se tam dostat?
aldagta5 píše: pát 27. zář 2019 10:07:09...v textu je psáno: do příkazového řádku zástupce GTAV (-restorecloudbackups) jak se tam mám dostat?
Asi se to bude zadávat jako regedit. To znamená, otevři si složku ve které máš nainstalovanou hru, najdi spouštěcí exe soubor(má ikonu GTAV ale jsou tam tuším 3. Klikni na ní pravým myšítkem a vyber vlastnosti. Tam bude něco jako C:/System files/GTAV/ GTAV launcher.exe (z hlavy to nedám jak to je) a za to to vložíš/napíšeš a spustíš hru(zřejmě).
Jsem do neděle mimo komp, tak nemám možnost poradit podrobněji.
Jinak v nastavení hry se dá autosave lehce vypnout a pak se ukládá kdykoliv mimo misi přes mobilní telefon. Já si VŽDY ukladám střídavě do 3 portů, takže se mám kam vrátit. Load pak probíhá automaticky z posledního save, pokud chceš jiný, dáš pauzu, klikneš na game, vybereš Load game a tam zvolíš pozici, kterou nahraješ.
Pomohlo něco z toho?

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Autosave

Příspěvek od GROO » pát 27. zář 2019 17:55:53

...jen se zeptám, co jsi provedl tak dramatického, že tak nutně potřebuješ zpátky v postupu?

aldagta5
Level 1
Level 1
Příspěvky: 10
Registrován: stř 10. říj 2018 22:58:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Autosave

Příspěvek od aldagta5 » sob 28. zář 2019 13:07:37

Budu odpovídat postupně.

O tom SAVE/LOAD vím až teď (bohužel). Jestli problém vyřeším, tak ho hned začnu používat a na autosave už kašlu.
Ohledně GDPR gta 5 přešlo na dvojí kontrolu a při této změně se mi změnilo i startovací okno viz odkaz: https://uloz.to/file/5WhJdzGopeOj/1-jpg (sorry že je to na uloz.to ale soubor má 300 kb toto forum to bere jako velký soubor). Na základě této nabídky mě to nepouší do cloudu saves viz tento odkaz https://support.rockstargames.com/artic ... loud-Saves

Ohledně přepsání Launcher souboru jsem postupoval viz. obrázek č. 3

Obrázek č.2 - je tam neco ohledně loadu ale nejsem moc dobrý angličtinář, tak nevím jestli tam by neělo něco pořešit.

Odpověď pro GROO: zajel jsem s oppressor mk2 do buduvy Warehouse, která je spojená s nočním klubem a poté jsem vzal obyčejné auto z ulice a opět jsem zajel do této garáže a když chci vyvolat svůj oppressor mk2 přes telefon tak mi je přivolán obyčejný vůz právě z té ulice s kterým jsem tam zajel. Proto se chci vrátit přes cloud saves a dostat se v čase nazpět. Na oppressor mk2 jsem v gta 5 dřel nějaký čas a sami všichni víte jak je těžké naskrblit 4 miliony poctivou prací ;) . Psal jsem na jedno forum a tam mi bylo řečeno: pokud jsi ho jednou vyměnil tak už ti ho nikdo nevrátí, ale kdo měl vědět, že garáž v Warehouse se takto zachová. Podle mě je to pěkná podpásovka.
Přílohy
3.jpg
3.jpg (185.29 KiB) Zobrazeno 10335 x
2.jpg
2.jpg (203.8 KiB) Zobrazeno 10335 x

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Autosave

Příspěvek od GROO » sob 28. zář 2019 17:59:32

Aha, ty máš ten jejich nový launcher. V tom to je koukám jinak. To jsem ještě nekoukal.
Akorát tě zklamu. Oppressor je v Online a ten se ukládá jen pomocí autosave. Já myslel, že řešíš singleplayer. Online počítám, nemá možnost jak si ukládat postup sám, ani jak si nahrát dřívější pozici, dalo by se s tim podvádět. Podle mne je jediná možnost napsat na R* support, vysvětlit situaci(klidně přes translator) a počkat, jak se s tím poperou oni

aldagta5
Level 1
Level 1
Příspěvky: 10
Registrován: stř 10. říj 2018 22:58:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Autosave

Příspěvek od aldagta5 » sob 28. zář 2019 20:05:31

jojo sorry zapoměl jsem tu dodat že se jedná o online. Potřebuju jen save z cloudu o cca pár dní nazpět a vše bych tímto vyřešil. Jak jsem pochodil napíšu zde jak mi odpoví. Zatím díky a díky za Váš čas.

Davidb
Level 2
Level 2
Příspěvky: 18
Registrován: stř 21. bře 2018 18:38:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Autosave

Příspěvek od Davidb » pon 30. zář 2019 19:35:05

A nemáš ho jen zaparkovaný v Terrorbyte ? To jsem ani nevěděl,že ti může koupená věc zmizet :shock: ????

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Autosave

Příspěvek od GROO » pon 30. zář 2019 22:15:58

Ale jo, může. Mně před lety zmizel z firmy Pegasus Insurgent pick-up a za ty roky se mi neobjevil. Ale je fakt, že mne tehdy nenapadlo napsat na support, bo jsem netušil, že by to opravdu řešili... :(

aldagta5
Level 1
Level 1
Příspěvky: 10
Registrován: stř 10. říj 2018 22:58:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Autosave

Příspěvek od aldagta5 » čtv 03. říj 2019 11:12:29

No borci to je další věc, koupil jsem si k vůli tomu Terrorbyte s tím, že by se mi tam Oppressor Mk II objevil a aby toho nebylo málo tak peníze mi z účtu zmizly a Terrorbyte nikde. Nebo ho neumím přivolat nebo najít. Kde se normálně objevuje ? Mám bunkr v něm mám mobile operation center (už jsem ho i vyparkoval ať uvolním místo pro Terrorbyte a nic). Už začínám tu hru pomalu nenávidět i když jsem její milovník. Pařím ji celá léta už od prvního dílu ;) . Ale co se týče některých věcí, tak R* má hodně věcí nedotažené do povedené koncovky. Myslím si, že moje jediná spása je hru naloadovat a chyb se ztřepat, ale to je další problém gta 5 save cloud mi opět nefunguje jak by měl...


co se týče gta5 save cload, tak se dostanu max do bodu viz obrázek v příloze a cloud mi neumožní žádný výběr ze savu abych se mohl dostat zpět. Noo... mají to kluci prostě dobře udělané... Škoka, že jim to nefakčí :idea:
Přílohy
gta5 save cload
gta5 save cload
4.jpg (196.39 KiB) Zobrazeno 10284 x
Naposledy upravil(a) Vojta dne ned 06. říj 2019 14:23:03, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Doublepost - příspěvky sloučeny.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Autosave

Příspěvek od GROO » sob 05. říj 2019 10:02:12

aldagta5 píše: čtv 03. říj 2019 10:43:08...Terrorbyte nikde. Nebo ho neumím přivolat nebo najít. Kde se normálně objevuje ?
Já mám Terrorbyte zaparkovaný v nejnižším patře skladiště v Nightclubu.
Jinak přes interaktivní menu si ho můžeš přivolat. Ale je v jiné položce, než běžná auta. Z hlavy to nedám, za celou dobu jsem to použil jen jednou.
Ale jsou tam s ním k přivolání i MOC a Avenger.

Odpovědět