Stránka 1 z 1

Prodej drog v GTA V online DOTAZ

Napsal: ned 18. srp 2019 11:56:34
od NeveX
Zdravím lidičky, zjistil jsem že lze prodávat tráva v GTA V Online ale nevím jak. Poradíte mi? Díky ;)

Re: Prodej drog v GTA V online DOTAZ

Napsal: pon 19. srp 2019 22:01:37
od GROO
Také zdravím človíčku.
Předně, počítej s investicí minimálně 2,5 milionu GTA$.

Koupíš si ve hře Motorkářský klub(MC), zajdeš do něj a sedneš si k počítači. Tam si najdeš výrobny a tráva(weed) tam má na prodej několik výroben v různých oblastech mapy. Jednu si koupíš a zajedeš tam. Uvnitř vlezeš do počítače a tam je položka Resupply - doplnění surovin. Buď je koupíš(75000GTA$), nebo spustíš misi, kde ukradneš supplies za 15000GTA$. Samozřejmě, když koupíš, máš menší zisk, ale zase nemusíš hrát doplňovací mise a zdržovat se. Volba je čistě na tobě. Jakmile máš supplies, můžeš spustit výrobu. Po čase se ti začne generovat zboží, které můžeš prodat tlačítkem Sell stock. Máš 2 možnosti, levněji a dráž, je to podle vzdálenosti, kam povezeš zboží. Stačí odvézt a máš vyděláno...
Jen ještě doplním, že čím víc zboží odvážíš, tím víc lidí potřebuješ do týmu, protože tím víc vozidel poveze zboží. Na plný sklad většinou potřebuješ 4 lidi, sám to nedáš, je to na čas.
Také lze ve výrobně v počítači, do výrobny koupit upgrade, které zvýší a zrychlí produkci.

Není zač ;)

Re: Prodej drog v GTA V online DOTAZ

Napsal: stř 28. srp 2019 22:59:29
od Jdidopr
Též přiložím malou část k dílu,
jenom k tomu prodávání, tak lze prodávat i SOLO, ale pro lepší efektivitu, a abys ses nemusel každých 5 vteřin dívat za rameno jestli k tobě neletí nějakej hráč s opresorem, je lepší hrát buď to na serveru s malým počtem hráčů, nebo hrát sám a to NeveXi dosáhneš tím, že si vytvoříš vlastní session, na netu se spousta návodů jak na to.

Takže kdyby neměli tvoji kamarádi čas a ty bys chtěl prodávat, tak jen abys věděl jde prodávat i solo. :)