GTA 5 Online nemovitosť

Vše ohledně GTA Online.
brendnpeto
Level 1
Level 1
Příspěvky: 6
Registrován: pon 29. črc 2019 14:59:13
Kontaktovat uživatele:

GTA 5 Online nemovitosť

Příspěvek od brendnpeto » pon 29. črc 2019 15:04:50

Čaute, dá sa kúpiť v GTA 5 v ONLINE nemovitosť, ktorá mi bude týždenne zarábať, tak ako je to v OFFLINE móde?
Prípadne, ktorá nemovitosť zarába najlepšie?

Díky

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA 5 Online nemovitosť

Příspěvek od GROO » pon 29. črc 2019 16:48:39

Dá a nedá. Pokud chceš nemovitost, která jen sama od sebe generuje peníze, které stojí za to, tak v podstatě nedá. Leda snad Clubhouse, ale ty prachy z něj nejsou žádné terno, navíc musíš z klubu odvážet zboží a z toho mít zisk.
Jinak v Online vydělávání peněz funguje tak, že prostě koupíš nějakou nemovitost a do ní vozíš suroviny, auta atd. a potom odvážíš zboží a to ti generuje zisk. Jiná možnost není...

brendnpeto
Level 1
Level 1
Příspěvky: 6
Registrován: pon 29. črc 2019 14:59:13
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA 5 Online nemovitosť

Příspěvek od brendnpeto » úte 30. črc 2019 7:33:52

Aha díky za info.
A aký je najlepší spôsob zarábania v online?

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA 5 Online nemovitosť

Příspěvek od GROO » úte 30. črc 2019 10:34:41

Tak to vezmeme postupně. Aby jsi rozjel bussines, který něco nese, musíš mít buď svojí obchodní firmu(CEO), nebo motorkářský klub(MC). Ty koupíš na herním internetu. Je to na stránkách Maze bank foreclosures.
Nejvíc vynáší CEO, konkrétně prodej kradených aut. Koupíš Import/ Export skladiště na auta a kradeš auta a prodáváš je. Za nejdražší auto dostaneš až 80 tisíc(pokud ho nerozbiješ) a dá se prodávat každých 15 minut. Není to, že kradeš jakékoliv auto, ale v kanceláři dostaneš tip a pak ho v misi kradeš.
Druhý nejvýdělečnější je bunkr. Koupíš ho a buď koupíš(75000, ale o to míň pak vyděláš) nebo v misích nakradeš supplies a z těch ti lidi v bunkru vyrábí zbraně, které jednou za čas v misi prodáváš.
Třetí je MC prodej drog. Princip je stejný jako v bunkru. Navozíš supplies a pak prodáš zboží.

Určitě nekupuj Hangár, tam se nadřeš a z jedné mise máš jen 10000babek. A Ani Nightclub, ten je svázaný s ostatními obchody, jinak vydělává jen pár tisíc za den...
Každopádně počítej s počáteční investicí minimálně 2miliony na nákup nemovitostí.
Na čem hraješ? PC, PS4, nebo XBOX?

brendnpeto
Level 1
Level 1
Příspěvky: 6
Registrován: pon 29. črc 2019 14:59:13
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA 5 Online nemovitosť

Příspěvek od brendnpeto » úte 30. črc 2019 14:17:03

Fuuu, ďíky moc za vyčerpávajúcu odpoveď, pomohlo mi to sa v tom aspoň trochu zorientovať :)

Hrajem na PC.

Momentálne mám slabý milion, ktorý som dostal pri kúpe hry, takže aj to je málo, ako tak pozerám :)

Ešte ma napadli prosím ťa dve veci a sú to tieto tri. :D

Mám kúpené nejaké autá a garáž.
Auto mi vybuchlo a teraz na tom mieste ukazuje, že vozidlo je rozbité, ako ho tam dostanem naspäť?
Ked si kúpim dve garáže a kúpim si auto, tak ako viem do ktorej garáže mi prihodilo ktoré auto? Či dá sa to nejako vybrať?
A posledná vec, kúpil som si vrtulník a neviem kde si ho mám vyzdvihnúť, na mapke nieje ikonka žiadna. Kde ho najdem?

Díky moc za info
Naposledy upravil(a) Vojta dne čtv 01. srp 2019 19:35:38, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Doublepost - příspěvky sloučeny.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA 5 Online nemovitosť

Příspěvek od GROO » úte 30. črc 2019 16:47:06

No, když už máš ty tři otázky, odpovím ti na všechny čtyři. :lol:

1)No, pokud je to auto ukradené z ulice a nedal jsi do něho v autoshopu Tracker, tak je nenávratně pryč. Pokud jsi ho koupil, nebo tam ten Tracker máš dokoupený, zkus v mobilu zavolat na Mors Mutual Insurance(otevřeš mobil a v první řadě třetí ikona je telefonní seznam) a po zavolání by se ti mělo vlevo nahoře otevřít okno a tam bude možnost auto zase získat. Nebo to zkus přes Mechanika, je také v seznamu v mobilu. Ještě další možnost je, že ho má policie a musíš zajet na určité místo na mapě a tam ho vyplatit zpět(cca 250 babek). Ale ikonu že je auto rozbité jsem snad nikdy neměl... :(

2)Pokud máš víc garáží a kupuješ auto, prodejce se tě vždy zeptá, do které garáže chceš auto doručit, takže si jednoduše vybereš místo a za pár minut ho tam máš. Jen bacha na to, pokud máš garáž úplně plnou a pošleš do ní nové auto, o jedno v té garáži přijdeš, hra ho nenávratně vymaže, takže si pamatuj, kolik ve které garáži máš aut.

3) Vrtulník, letadla, speciální vozidla, lodě atd. nemůžeš mít v garáži(letadla teda ano, ale musíš koupit předražený hangár co vydělává jen drobné), takže je máš u firmy Pegasus. Pokud ho chceš používat, musíš zavolat mobilem na kontakt Pegasus a tam si vybrat co za prostředek chceš a oni ti ho přistaví za malý poplatek. Letadla a vrtulníky na nejbližší letiště, lodě poblíž do vody a ostatní vozidla poblíž tebe.

4) Sice už nehraju tak často, jako dřív, ale i tak, jestli chceš, pošli mi žádost o přátelství na SC a tam by jsme toho probrali víc. Můj nick je GROOCZECH

brendnpeto
Level 1
Level 1
Příspěvky: 6
Registrován: pon 29. črc 2019 14:59:13
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA 5 Online nemovitosť

Příspěvek od brendnpeto » stř 31. črc 2019 9:38:38

Oki díky moc za tvoju ochotu ;)

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA 5 Online nemovitosť

Příspěvek od GROO » stř 31. črc 2019 10:24:01

Není zač...

brendnpeto
Level 1
Level 1
Příspěvky: 6
Registrován: pon 29. črc 2019 14:59:13
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA 5 Online nemovitosť

Příspěvek od brendnpeto » čtv 01. srp 2019 18:38:07

GROO píše: stř 31. črc 2019 10:24:01Není zač...
máš správu.

Díky za pomoc

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA 5 Online nemovitosť

Příspěvek od GROO » pát 02. srp 2019 9:06:07

:shock: Nemám :(
Ale psal jsem ti na SC zprávu a poslal žádost o přátelství.
Pro jistotu, na zprávu se dostaneš tak, že ve hře dáš klávesu home, otevře se ti malé okno a nahoře je ozubené kolečko, tak na něj klikni a vyber message, měl by jsi tam mit ode mne zprávu. Online budu v neděli večer.
A pro druhou jistotu, na žádost o přátelství vlezeš tak, že dáš home a v tom malém okně bude položka social, tak na něj klikni a u Friend requests bude moje žádost o přátelství, tak dej plus a přijmi jí.

Odpovědět