Re:Problém s přičítáním peněz

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
FoxxyCzech
Level 1
Level 1
Příspěvky: 1
Registrován: pát 15. úno 2019 21:09:47
Kontaktovat uživatele:

Re:Problém s přičítáním peněz

Příspěvek od FoxxyCzech » pát 15. úno 2019 21:18:32

Dobrý den, rád bych poprosil o radu dne 15.2.2018 zhruba kolem 8 hodiny večerní se mi při hraní Gta Online stala nepřijemná věc ... V motorcycle clubu sem společne s Pepsin69 vyvážel Stock z bunkru a při dokončení zakázky (+860000) mi vyhodila tabule že se mi nemůžou pričist peníze na učet ... Je nějaká možnost řešení ? :/ jelikož sem na tohle čekal opravdu dlouho, nerad bych všechny peníze ztratil ....


Děkuji za odpověď :) s Pozdravem FoxxyCzech

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Re:Problém s přičítáním peněz

Příspěvek od GROO » sob 16. úno 2019 10:48:30

Dobrý den, asi před rokem se mi stala podobná věc, odvezl jsem zboží ze skladu za skoro milion a taky jsem o ně přišel. Prostě se nepřičetly na mé konto. Napsal jsem na R* support a napsal jim o tom. Uvedl jsem tam nick, datum prodeje, přibližný čas kdy jsem odvážel a kolik jsem měl dostat za zboží.
Po cca 2-3 dnech jsem zapnul GTAOnline a vyskočilo na mne okno, že mi bylo přičteno 1,1M na konto a v mailu jsem měl odpověď z R* že se omlouvají za problém atd. a že mi dávají něco navíc jako omluvu za způsobené potíže.
Nedávno proběhl update hry (cca týden), zaměřený na cheatery a podezřelé transakce. Několik dní před mým případem proběhl podobný update, který tehdy po pár dnech museli vypnout, protože do toho spadlo hromada poctivých hráčů. Řekl bych, že tohle je stejný případ.
Takže napsat na R* support a požádat o nápravu. Jiná možnost vrácení peněz bohužel není.

Odpovědět