Social Club - online mod

Vše ohledně GTA Online.
RT6
Level 2
Level 2
Příspěvky: 13
Registrován: pon 28. led 2019 1:43:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Social Club - online mod

Příspěvek od RT6 » pon 11. úno 2019 15:47:22

Právě začínám s tvorbou profilu do onlinu a snad zvládnu i počáteční mise. Když na sebe natrefíme klidně něco spáchám. Jinak na steamu mám stejnej nick jako jsem psal krz online gta

RT6
Level 2
Level 2
Příspěvky: 13
Registrován: pon 28. led 2019 1:43:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Social Club - online mod

Příspěvek od RT6 » úte 12. úno 2019 4:48:38

Tak včera první zkušenost. Jedním slovem chaos. Založil jsem si postavu, dal tutorial a začal hrát. No místo tutorialu mně to hodilo přímo do "herního světa" kde jsem byl po dvaceti sekundách úspěšně přejet a zastřelen. Pak jsem se tam chvili rozkoukaval, no ve výsledku mám po odpoledni hraní rank 7 a něco kolem 40 tisíc dolarů ze závodů. Zkoušel jsem nějaký aktivity od Martineze v dobré víře že je to tutorial, no nebyl, ty zrovna nejlíp nedopadly. Podobně i mise od Lamara ktery nás ve dvojicích dvou týmů poslal hejtit ballase a mexikance. No celkově uvidím dál, buď si zvyknu nebo to dám pryč a budu pařit něco jinýho. Co je divný, že jsem neprošel tutorialem ačkoliv jsem na něj klikal. Zatim se teda živím zavodama, protože pri běžným brouzdanim městem je to divočina. Blikaji tam ikony B zeleně, červené s tím že mam sehnat "Cargo" červený ikony aut, a do toho hráči co tě hned killnou když je potkáš. Z chatu ktery jsem si pustil mam velký štěstí na rusaky, málokdy je tam někdo, kdo píše anglicky.
Jo a nick jsem napsal asi blbě, správný je aRTySIX.
Jo a ještě... v onlinu není dostupná ta "online burza"? Pravda furt mi někdo volá a píše ať investuju krz bordeli či co. A samotná burza mi píše že momentálně nefunguje.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Social Club - online mod

Příspěvek od GROO » úte 12. úno 2019 11:59:13

Jj, na burzu kašli, ta nefunguje a kvůli zákonům o hazardu asi nikdy fungovat nebude, stejně jako roky slibované kasíno...
Tutoriál tam není nic jiného, než že tě to hodí do online session, plné hráčů, kde máš plnit pár úkolů. Co si pamatuju, je tam odjet závod, ukrást auto, potunit ho, koupit zbraň a oblečení a pak nějaká přestřelka s hráči. Tak jestli jsi tohle měl za úkol, tak to byl tutoriál.
Jinak pro srovnání, až budeš mít CEO a obchod s auty, prodáš každých 15 minut jedno auto se ziskem až 80 tisíc.
Já třeba závody až na vyjímky nehraju vůbec, je to GTA - gangsterka, kdybych chtěl závody, koupím si Forzu, navíc mne závody moc nebaví, protože skoro v každém závodu potkáš nejmíň jednoho blba, který to neumí hrát, tak otočí auto do protisměru a kazí to ostatním... :lol:
Jinak ikon je tam požehnaně, pravda, ale třeba ty červené, blikací nebo to "cargo" zatím ignoruj, to jsou většinou obchody jiných, zkušenějších hráčů, ale ti se nováčkovi lehce ubrání, zbytečně by jsi plýtval energií...
Pro začátek je slušný zisk prodej aut, když víš kde, seženeš auto, co se dá prodat za 8-11 tisíc.
Odpoledne cca kolem 15 hodiny to zapnu a pošlu ti žádost o přátelství, bude pod klávesou home, klikneš tam na social a tam bude friend request nebo jak to tam je, tak ho přijmeš a já se k tobě připojím a zbytek probereme online...
Pak domluvím tým a necháme tě vydělat na rozjezd firmy...

RT6
Level 2
Level 2
Příspěvky: 13
Registrován: pon 28. led 2019 1:43:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Social Club - online mod

Příspěvek od RT6 » úte 12. úno 2019 13:36:13

Jo, kde sou doby GTA San Andreas, s kasínem, dostihama atd. Pravda to byl singl. No to je fuk, bude se muset makat aby byla škvára.
Tutorial znám, z toho, co by v něm mělo být. A právě to jsem nezahrál. Myslel jsem původně že ten tutorial začne u Martineze, jel jsem k němu a hned mi to hodilo nějakej džob s dalšíma kumpánama. Kde, nebo u koho ten tutorial začne. U Lamara to teď též nebylo, ten mne vyslal na střílení vagosů. A Lestr taky nic. Z toho, co jsem viděl na youtube, je že doletím do města, vyzvedne mne Lamar, doveze mne k závodu... pak je tam job, kup oblečení a prostě podstoupím onen tutorial. To se mi však nestalo. Vyprclo mne to ve městě a hurá, dělej si co chceš. Dá se udělat nějak zpětně?
Jo no, CLEO a obchod s autama je asi hudba vzdálené budoucnosti :D
Závody jsem zvolil proto, že je to nějakej přísun peněz, než tam zjistím co a jak... a docela se dařilo, ono klidně ať tam nějakej blbeček co to ostatním kazí je, ale za mnou, a to se více méně vždy dařilo :D sice ani jedna výhra ale vždycky dojedu tak nějak na bedně nebo blízko ni, takže nějaká škvára se nasype. Akorát mne sejří že občas musím hrát víc zavodů a ne jen jeden.
Jednou jsem se za blikající ikonou vydal, borca jsem killnul a sebral mu tašku s prachama, ale byl hledanej cajtama kteří mne v rámci vděku zabili, takže na to kašlu.
Prodej aut, do toho bych šel, ale prvně musím sehnat, a zařídit nějakej ten bazar... a na to nejspíš nemam love, a hlavně netuším jak.
Kolem 15 budu chrnět, ale odpoledne to pustím... a zítra pozítří a popozítří mám volno to budu pařit 100%

Forza je v plánu, jak bude na Steamu :D

Uživatelský avatar
OldCar6
Level 3
Level 3
Příspěvky: 21
Registrován: pon 14. pro 2015 9:11:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Social Club - online mod

Příspěvek od OldCar6 » čtv 14. úno 2019 7:32:23

Pokud mas zajem, muzu te s kamosema onlajnem protahnout, aby ses nezabyval zbytecnejma blbostma, ale presel rovnou k vecem, ktery maji ve hre podstatnej prinos.

Na S.C. jsem ti poslal pozvanku, muj nick je tam stejny jako tady: OldCar6

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Social Club - online mod

Příspěvek od GROO » čtv 14. úno 2019 8:10:29

Oldo, už jsme ho s klukama protáhli pár Heistama, pomalu si rozjíždí CEO.

Uživatelský avatar
OldCar6
Level 3
Level 3
Příspěvky: 21
Registrován: pon 14. pro 2015 9:11:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Social Club - online mod

Příspěvek od OldCar6 » čtv 14. úno 2019 12:33:34

GROO píše: čtv 14. úno 2019 8:10:29 Oldo, už jsme ho s klukama protáhli pár Heistama, pomalu si rozjíždí CEO.
o.k. tak to se vam do toho montovat nebudu :-)

Odpovědět