Cargobob a další

Vše ohledně GTA Online.
Odpovědět
titan0306
Level 1
Level 1
Příspěvky: 9
Registrován: sob 27. říj 2018 17:23:27
Kontaktovat uživatele:

Cargobob a další

Příspěvek od titan0306 » sob 27. říj 2018 17:32:31

Ahoj,
můžu si koupit Cargobob a abych ho měl na heliportu na budově kde mám kancelář nebo si musím koupit hangár?

Mám kolekci aut, ale abych ji mohl odvézt, chce to po mě pomocníka. Potřebuji na každé auto v kolekci jednoho nebo to lze udělat ve 2?

Děkuji za odpověď

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Cargobob a další

Příspěvek od GROO » sob 27. říj 2018 22:54:39

Ahoj, já měl vrtulníky pro CEO dřív než byly hangáry, takže si hangár kupovat nemusíš, i teď, když mám hangár, některé vrtulníky v hangáru nemám a používám je jen jako CEO.
S kolekcí aut se to má tak. Na každé auto potřebuješ pomocníka, co ti ho pomůže odvézt. I kdyby jsi kolekci mohl odvézt sám, s největší pravděpodobností by jsi je nestihl postupně odvézt v časovém limitu.
Ale myslím, že pokud máš na session 1-3 přátele, stačí napsat o pomoc a máš o řidiče postaráno(aspoň mezi mými přáteli je to naprosto běžná praxe).
Ale ruku na srdce, já osobně si myslím, že se odvážet kompletní kolekci nevyplatí, těch max. 40k co za odvoz kolekce dostaneš navíc, je v podstatě almužna, navíc jak dlouho na ta auta musíš čekat.
Radši bych si být tebou zařídil, aby ti chodila jen TOP auta a ta bych prodával jednotlivě. Nasbíral jsem všechny kolekce a přísahám, že to byla naprostá ztráta času, nic moc z toho není, v podstatě pár set tisíc a to mám za odvoz 3-5 TOP aut taky a v klídku, bez shánění konkrétních SPZ....

titan0306
Level 1
Level 1
Příspěvky: 9
Registrován: sob 27. říj 2018 17:23:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Cargobob a další

Příspěvek od titan0306 » ned 28. říj 2018 19:03:25

Děkuji za odpověď, kolekce ruším a vozím jen TOP. Lze odvézt i auto k zákazníkovi Cargobobem, když ho budu mít u garáže? Nepodařilo se mi ho chytit na hák.

Uživatelský avatar
GROO
Level 42
Level 42
Příspěvky: 1531
Registrován: úte 24. zář 2013 6:58:47
Bydliště: Stálé...
Kontaktovat uživatele:

Re: Cargobob a další

Příspěvek od GROO » pon 29. říj 2018 17:21:59

Tak jestli jde odvážet auta Cargobobem netuším, nikdy mne to nenapadlo zkusit. :) Ale předpokládám, že asi ne, vyhnul by jsi se tak totiž útokům spoluhráčů a NPC gangů.

Odpovědět